nevie niekto preco sa mi vymazali vsetky zony co som si nastavil(rychlost,tep atd) je novy a nic zvlastne sa nestalo ani mi nespadol nic ...
19.06.2009 - 11:24:42
00
gekon: neupdatol si si firmware na 2.80? lebo je tam upozornenie, ze sa zmazu vsetky user data. Odporucam si preto radsej zazalohovat celu historiu pred updateom a zapisat si udaje (rychlost, policka s udajmi, tep...) :shock:

Ja mam nastastie celu historiu aj v compe, takze Nic zvlastnô sa nestalo

Historia sa nezmazala..., pre informaciu, som si to teraz vsimol.
19.06.2009 - 11:41:45
00
nic som neupdatoval mam ho doma pare dni tak som to este ani nestihol poriadne nastudovat ... a naco je dobnry ten update ? inak nikde som nenasiel kde a ako sa da kalibrovat vyskomer ???
19.06.2009 - 12:15:07
00
Gekon, pozri spatne tuto diskusiu a dostanes odpoved na este mnoho buducich odpovedi.
barometer sa kalibruje automaticky podla gps signalu, preto pred jazdou ked mas zapnuty pristroj a chytia sa ti satelity, musis chvilu pockat a vyska sa ti upravi na priblizne dobru hodnotu.
udaje o tvojom profile si mohol stratit napr. aj tym ze si stahoval data do training centra a tam sa ti na zaciatku moze zobrazit otazka ze ktory profil sa ma zachovat - v pc alebo v pristroji. ponechavam profil v pristroji alebo si to zlad oboje.

update - firmware - zakladny soft - povedz si to ako chces - je to vlastne softver ktory riadi cinnost pristroja - a ako vo vsetkom su chyby tak aj tuna novsimi firmware sa opravuju chyby. preto je dobre mat aktualne firmware (cez webupdater kontrola). Dnes je nova verzia 2.80 ktora odstranuje neprijemnosti okolo (zriedkaveho) poskodenia zaznamenanych udajov. Pocasi instalacie nastava hard reset. tvoj profil a profil biku sa zachovaju, aj mapy, nezachova sa ti nastavenie pristroja ako su policka s udajmi, jazyk, jednotky, casove pasma - to si musis nanovo.
Uchova sa ti aj historia v pamati edgara a je pristupna pre pc, ale neviem preco ju samotny edge nevie precitat (aspon u mna). Historia je dolezita najme v pc... ale myslim, ze by zabralo ju presunut do pocitaca a potom spat a mozno ju bude vidno opat aj v edge. Ja som uz spravil prechod na 2.80
19.06.2009 - 13:31:32
00
Na www.garmin.sk je teraz akcia na Team Garmin EDGE 705 a cena je o 100 EUR zvyhodnena. Je nejaky rozdiel medzi tymto a normalnym EDGE 705 okrem farby?
Dik za odpovede :D
20.06.2009 - 20:39:46
00
JohnyHatesJazz: fuuu tak to je naozaj vyhodna cena :!: , ale je to limitovana edicia iba 50ks, tak ak ho chces tak nevahaj, lebo za rok nezlacnel ani o korunu.

Je to uplne to iste ako klasicky EDGE 705, okrem tej farby.
20.06.2009 - 21:41:15
00
Ja mam ten team edition v oranzovej farbe ale neodporucam brat z tej garmin.sk stranky lebo je to tam drahe ... ja som svoj kupil za 360€ z slovakiacomp.sk alebo len daj do googlu a najde ti viac lacnejsich stranok ...

je to presne to iste ako cierny len je ovela krajsi(aspon mne sa pacil ovela viac) a je lacnejsi koli tomu ze je to limitovana edicia teamu garmin tak je dotovany .... nevahaj a kup je to super vec
20.06.2009 - 23:13:12
00
Caute, po precitani vsetkych prispevkov som sa do tej 705ky uplne zamiloval :D. Zajtra by mi mala prist domov. Inac na stranke navigacia.sk ju maju za 338eur a s CAD za 399eur takze celkom dobre ceny tam maju, uz sa jej neviem dockat potom vam napisem prve dojmy :mrgreen:
23.06.2009 - 16:19:59
00
Zdravim,
chcel by som sa spytat co to znamena ked mi pri spustani Training Cetra vypisuje hlasenie:
There is a problem with the FAMILY_4500 installation.
Please re-install FAMILY_4500 and start Garmin Training Center again.

Hladal som aj na google a nic som nenasiel. Tak isto som aj prehladal suborovy system PC a nikde nebol ziaden subor alebo adresar ktory by sa volal FAMILY_4500. Do PC som neinstaloval ziadne nove mapy a ani nic podobne. Problem sa prejavil po poslednej synchronizacii TC s EDGE 705 a po dalsom starte programu cca asi o tyzden sa objavila ta to hlaska.
Moj odhad je, ze problem je asi v tom, ze v TC mam cez 1GB treningovych zaznamov a ma asi problem s nimi pracovat preto vypisuje ten to error a preto by som sa chcel spytat ci sa niekto nemoze pozret kde sa mu ukladaju treningy lebo mne sa to nepodarilo najst bez spustenia TC :( myslim niekde v nastaveniach by mohlo byt cesta k tym to suborom.

Vdaka
02.07.2009 - 23:14:13
00
FAM 4500 je free suttoradova mapa z www.gpsforum.sk ( http://www.mediafire.com/?sharekey=641723c5d00f8716ed24a2875c7fa58e11381febf9c91e69ce018c8114394287 ). Preinštaluj si ju, alebo najprv odinštaluj. Ak nemáš inštalačku (vyššie je link), pozri do C:\Garmin\FAM_4500, či tam sú súbory install.bat a uninstall.bat. Inštalovať a odinštalovať sa dá aj nimi.

Mne sa to tiež stalo, po nainštalovaní SK TOPO v3 Beta2.
03.07.2009 - 08:10:58
00
Vdaka
Tu mapu som instaloval davnejsie ale problem som nemal... az teraz netusim preco.
Pozeral som aj v adresare Garmin ale ja ju tam nemam, pravdepodobne budem ju musiet znova nainstalovat lebo jediny ako tak podobny adresar tam mam FAM_4499
03.07.2009 - 08:24:43
00
Vdaka laco uz mi to ide...
03.07.2009 - 18:59:20
00
Zdravim,
chcel by som sa spytat co to znamena ked mi pri spustani Training Cetra vypisuje hlasenie:
There is a problem with the FAMILY_4500 installation.
Please re-install FAMILY_4500 and start Garmin Training Center again.

Hladal som aj na google a nic som nenasiel. Tak isto som aj prehladal suborovy system PC a nikde nebol ziaden subor alebo adresar ktory by sa volal FAMILY_4500. Do PC som neinstaloval ziadne nove mapy a ani nic podobne. Problem sa prejavil po poslednej synchronizacii TC s EDGE 705 a po dalsom starte programu cca asi o tyzden sa objavila ta to hlaska.
Moj odhad je, ze problem je asi v tom, ze v TC mam cez 1GB treningovych zaznamov a ma asi problem s nimi pracovat preto vypisuje ten to error a preto by som sa chcel spytat ci sa niekto nemoze pozret kde sa mu ukladaju treningy lebo mne sa to nepodarilo najst bez spustenia TC :( myslim niekde v nastaveniach by mohlo byt cesta k tym to suborom.

Vdaka


Jakub, cisto informacna otazka, skusal si uz na vyhodnocovanie ci uschovu dat Garmin Connect? (connect.garmin.com)

Ja som svojho casu tiez vyuzival TC, ale je to take old school rozhranie, ze som nemal na to nerv. Pred nedavnom som presiel na Connect a myslim, ze som spravil dobre. Samozrejme niektore veci tam chybaju, ale mam taky pocit, ze garminaci na tejto vetve aspon robia, co sa o TC neda povedat.

P.S. posielam aj celkom zaujimavy link z prvej etapy TdF, vohodnotenie v GC:

http://connect.garmin.com/activity/7958896
06.07.2009 - 09:44:56
00
Samozrejme skusal som to ale neviem ci mam pomaly internet (T-Com) alebo nejaky nekompatibilny HW ale nic mi nenahralo, vzdy len vypisovali nieco v zmysle udaje sa stahuju a pod. Ale to bolo pred rokom, takze mozno ten to problem vyriesili. Musim to najblizsie vyskusat.
06.07.2009 - 10:06:04
00
Samozrejme skusal som to ale neviem ci mam pomaly internet (T-Com) alebo nejaky nekompatibilny HW ale nic mi nenahralo, vzdy len vypisovali nieco v zmysle udaje sa stahuju a pod. Ale to bolo pred rokom, takze mozno ten to problem vyriesili. Musim to najblizsie vyskusat.


Connect presiel od svojho zaciatku velkymi vylepseniami, preto uz nepouzivam nic ine. Mal som TC aj Sporttracks, ale Garmin Connect je uz na takej urovni, ze tie programy sa neoplati pouzivat. Naviac pribudla funkcia Explore, kedy si mozem stiahnut trening od lubovolneho pouzivatela a nahrat do EDGE 705 priamo zo stranky.
Aj vyhladavanie aktivit, pokial ich mate riadne oznacene je hracka, cize aj spatne porovnanie trebars rok dozadu na tej istej trase nie je problem.

Garmin Connect funguje iba pod prehliadacmi IE, Firefox. Mne fici v pohode pod Google Chrome. Na to aby si mohol connect vyuzivat naplno musis mat kompatibilny browser a nainstalovany Garmin Communicator Plugin, vsetko je to step-by-step vysvetlene na uvodnej stranke: http://connect.garmin.com
06.07.2009 - 13:06:43
00
keyboard_arrow_up