Zubesuch napísal:
kedze su teraz vypredaje na suunto tak ma za cenu cca 130 zaujali suunto 3.

Zvazoval som Garmin Instinct Solar ked boli na UK stranke Garminu vo vypredaji za cca 100 libier ale nestihol som sa dohodnut s kamosom v UK, ci je mozne aby mi ich objednal a prevzal. Teraz vsetky tie sporttestry v cene okolo 150e porovnavam prave s Garmin Instinct Solar a nejak mi z toho nic nevychadza.

je Suunto 3 dobra kupa za tych cca 130e? nemam nejake zvlastne poziadavky, ale napr. plava s nimi niekto pravidelne? Sice pisu, ze su urcene na plavanie ale vodotesnost 3ATM by som povedal, ze je vhodna tak na sprchovanie. Doteraz plavam s analogmi Certina co maju vodotesnost 20ATM, tam strach nemam. Rad by som uz aj nejake dalsie funkcie aj pre ine sporty ako len stopky.

ano a mohli by mat nejaku aspon tyzdnovu vydrz. nechcem to davat kazdy druhy den z ruky.


za niekoľko dní má Garmin na CES 2022 oficiálne predstaviť nové modely. s ich príchodom na trh by mala ísť cena starších zariadení dole. Garmin má oproti konkurentom veľký náskok - vlastný ekosystém. do jednej app môžeš postupne pridať cyklocomp, cykloradar, osobnú váhu, niektorý z fashion modelov, čokoľvek z ich ponuky
03.01.2022 - 07:02:26
00
Garmin kludne nech ma hodinky s telefonovanim aj neviem čím, len nech to netrepú do radyy Fenix.
03.01.2022 - 07:17:49
17
sorcerer dik :) ked by si vycihal nieco schopne niekde, tak daj vediet do PM

co sa tyka toho telefonovania a podobnych featur. nepotrebujem to a ba dovolim si povedat, ze nechcem to v hodinach.

nepotrebujem ani zrave dotykove amoled displaye. viac ocenim poriadnu vydrz. Priatelka ma apple watch a jednom kuse to nabija.

ale to sa moze kazdy rozhodnut, ci je pre neho toto zariadenie nastroj alebo sperk.
03.01.2022 - 09:00:33
01
Každý človek je iný. Ja si tiež nepotrpím na dotykový displej. Mám momentálne Amazfit Bip, tam ma ale rozčuľuje to jediné tlačidlo, ktoré je dosť blbo umiestnené, takže sa veľakrát aj nechtiach zapne/vypne aktivita, čo ma občas zamrzelo, keďže som mal nekompletný záznam aktivity.
03.01.2022 - 09:18:00
00
scarinko napísal:
Si este nepocul o Garmin Venu 2 Plus 😁

Ale počul a čakám na ne :D Skúsenejších sa preto chcem opýtať, či Venus 2 majú rovnaké metriky na treningy a Body Battery ako Fenixy. Respektíve čo z metrík vo Venus 2 chýba oproti Fenixom.
03.01.2022 - 09:37:10
00
https://apps.garmin.com/sk-SK/apps/9fd3525b-a3d6-4592-8431-dfed5d2569fc Tactix cifernik pre F6 ,parada
03.01.2022 - 09:47:54
00
mikhail vies prosim ta rozviest okrem telefonovania ake ine smart features maju smart hodinky dajme tomu oproti fenixom? Ono telefonovanie je take meh u nas kedze neviem ci sa vobec predavaju nejake hodinky ktore vedia esim. iwatch modely sa u nas nepredavaju. Takisto ktore appky treba do iwatch aby nahradili garminy? Napr na ten bicykel?
03.01.2022 - 10:09:52
00
sugyi napísal:
mikhail vies prosim ta rozviest okrem telefonovania ake ine smart features maju smart hodinky dajme tomu oproti fenixom? Ono telefonovanie je take meh u nas kedze neviem ci sa vobec predavaju nejake hodinky ktore vedia esim. iwatch modely sa u nas nepredavaju. Takisto ktore appky treba do iwatch aby nahradili garminy? Napr na ten bicykel?

Telefonovanie som myslel s pripojeným telefonom. Ten mám normálne pri sebe, len keď niečo robím, tak ho nemusím vyťahovať a to je pre mňa veľké plus. Aké ďalšie smart funkcie? V zásade ich nie je veľa, mne na mojich Honor GS Watch mi chlavne chýba odosielanie krátkych správ pomocou hodiniek na VIBER, alebo WHATSAPP. Toto na Wear OS hodinkách funguje v pohode.
Ale napríklad teraz som sa dozvedel, že na Garminoch sa daju preddefinovať spravy, ktore mozem odoslať. Co trochu rieši moj problém, ale uvítal by som aplikáciu, ktorá by priniesla do Garmin sveta (VENU 2 PLUS?) klasicku klávesnicu aby som mohol sám pisat kratke správy.
Ďalej mi chýba mailová komunikácia.
03.01.2022 - 10:21:43
00
Coros Vertix 3 vraj majú byť zamerané špeciálne na Viber a Whatsapp...
03.01.2022 - 10:56:21
00
Takže vlastne požaduješ mobil vo veľkosti hodiniek.
03.01.2022 - 10:59:17
02
Jano1987 napísal:
Takže vlastne požaduješ mobil vo veľkosti hodiniek.

Nebuď taky úzkoprsý...pred 20 rokmi sa na uvedené činnosti, ktoré som vymenoval používal PC, pred 15 rokmi NTB, pred 10rokmi mobil a či sa Ti to páči alebo nie, teraz prišiel čas na ďalšiu platformu a tou sú práve Smartwatches.
03.01.2022 - 11:54:15
00
Ktoré aj tak používaš s mobilom...
03.01.2022 - 11:56:37
01
andrej25 napísal:
Ktoré aj tak používaš s mobilom...

Mne napríklad nevadí nosiť mobil ale nechcem ho neustále vyťahovať z vrecka/batohu. A pre tých, ktorým to vadí sú na trhu verzie smartwatches s Esim. A bude ich len pribúdať.
03.01.2022 - 11:59:25
00
Pribúdať môže čo len chce, ak si to nájde cestu k zákazníkovi. Stále bude existovať skupina, ktorá z rôznych dôvodov preferuje menej smart, dokonca je ochotná za to aj solídne zaplatiť, viď fenix.
03.01.2022 - 12:12:03
00
andrej25 napísal:
Pribúdať môže čo len chce, ak si to nájde cestu k zákazníkovi. Stále bude existovať skupina, ktorá z rôznych dôvodov preferuje menej smart, dokonca je ochotná za to aj solídne zaplatiť, viď fenix.

Však samozrejme. Pri príchode prvých smartfónov boli podobné reči majiteľov klasických hlúpych telefónov a sami vidíme ako to po 12-13 rokov dopadlo. 95% percent z nich prešlo na smartfóny.
03.01.2022 - 12:20:18
00
keyboard_arrow_up