Popravde, ak to mam zle nastavene tak mi to asi nevadi. Aspon je to bezpecnejsie. 😁
31.12.2021 - 17:05:46
00
To ako keby som keyless auto otváral kľúčom. 🤦‍♂️
31.12.2021 - 19:16:58
01
No mne sa raz v Bille podarilo cez nfc na mobile vyresetovat pokladnu :D
31.12.2021 - 21:34:29
01
kedze su teraz vypredaje na suunto tak ma za cenu cca 130 zaujali suunto 3.

Zvazoval som Garmin Instinct Solar ked boli na UK stranke Garminu vo vypredaji za cca 100 libier ale nestihol som sa dohodnut s kamosom v UK, ci je mozne aby mi ich objednal a prevzal. Teraz vsetky tie sporttestry v cene okolo 150e porovnavam prave s Garmin Instinct Solar a nejak mi z toho nic nevychadza.

je Suunto 3 dobra kupa za tych cca 130e? nemam nejake zvlastne poziadavky, ale napr. plava s nimi niekto pravidelne? Sice pisu, ze su urcene na plavanie ale vodotesnost 3ATM by som povedal, ze je vhodna tak na sprchovanie. Doteraz plavam s analogmi Certina co maju vodotesnost 20ATM, tam strach nemam. Rad by som uz aj nejake dalsie funkcie aj pre ine sporty ako len stopky.

ano a mohli by mat nejaku aspon tyzdnovu vydrz. nechcem to davat kazdy druhy den z ruky.
02.01.2022 - 19:16:34
00
sunto je šmejd.. zaspali dobu
02.01.2022 - 19:30:24
02
Suunto 3 a 5 nie. 7 a 9 OK. A dobu zaspal aj garmin :) Ani v podaní Fenix 7 zatiaľ neočakávam dorovnanie (priblíženie) smart funkcií Apple Samsungu, alebo Huawei.
02.01.2022 - 20:54:32
00
Tak ale to su diametralne odlisne typy hodiniek. Evidentne potrebujes smart hodinky a nie sporttester, takze odporucam vyhnut sa znackam suunto, garmin a polar...
02.01.2022 - 21:02:59
011
Apple má čo sa týka športových metrík porovnateľné kvality ako Garmin. Jediná vyhoda Garminu je v batérii. Garmin má ale biedne smart funkcie.
02.01.2022 - 21:21:59
00
nie kazdy ale tie smart funkcie vyuziva :)
02.01.2022 - 21:23:32
06
Prosím vás, tie Suunto 5, resp. 7 ako hodinky na bike + nejaký beh + keď pôjdem na kajak na Dunaj sú v pohode? Stačí mi dobrá odolnosť voči vode, dobré GPS, nech to nejak meria pulz, plus upozornenie na prichádzajúci hovor a SMS, prípadne FB messenger, WhatsApp a podobne, keďže koľkokrát mám mobil schovaný niekde mimo dosahu rúk a potom neviem, či mi niekto volal. Nepotrebujem ani NFC a podobné prkotiny.
02.01.2022 - 21:30:05
00
a praveze v tom je vyhoda u garminu - vydrz baterie. a ako bolo napisane nie kazdy to vyuziva tie smart funkcie. popravde nepotrebujem aby ma pocas vyjadzu, behu alebo pretekov otravoval niekto alebo ukazovalo alebo upozornovalo kto mi pise na socialnych sietiach (mam to vypnute aj na mobile) alebo aby som telefonoval cez hodinky. mam len nastavene aby mi na hodinkach ukazalo kto mi vola. ak je to niekto z rodiny alebo dolezita osoba tak zdvihnem telefon inac nato kaslem. proste si chcem uzivat vyjazd a mat aspon chvilku klud. ale beriem aj to ze su ludia co to potrebuju a skor vyuziju smarthodinky teda tie funkcie.
02.01.2022 - 21:31:41
02
Jano1987 napísal:
Prosím vás, tie Suunto 5, resp. 7 ako hodinky na bike + nejaký beh + keď pôjdem na kajak na Dunaj sú v pohode? Stačí mi dobrá odolnosť voči vode, dobré GPS, nech to nejak meria pulz, plus upozornenie na prichádzajúci hovor a SMS, prípadne FB messenger, WhatsApp a podobne, keďže koľkokrát mám mobil schovaný niekde mimo dosahu rúk a potom neviem, či mi niekto volal. Nepotrebujem ani NFC a podobné prkotiny.

Tak potom ti stacia huawei gt2e. Su tusim za 100 a navyse sa nimi da volat, maju totiz mikrak aj reproduktor(s telefonom v ruksaku napr).
Garmin aj Suunto sú pre bezneho cloveka skor o image ako o vyuziti sportovych funkcii.
02.01.2022 - 21:37:03
00
siso33 napísal:
a praveze v tom je vyhoda u garminu - vydrz baterie. a ako bolo napisane nie kazdy to vyuziva tie smart funkcie. popravde nepotrebujem aby ma pocas vyjadzu, behu alebo pretekov otravoval niekto alebo ukazovalo alebo upozornovalo kto mi pise na socialnych sietiach (mam to vypnute aj na mobile) alebo aby som telefonoval cez hodinky. mam len nastavene aby mi na hodinkach ukazalo kto mi vola. ak je to niekto z rodiny alebo dolezita osoba tak zdvihnem telefon inac nato kaslem. proste si chcem uzivat vyjazd a mat aspon chvilku klud. ale beriem aj to ze su ludia co to potrebuju a skor vyuziju smarthodinky teda tie funkcie.

Tema ma nazov smart hodinky. Ja pouzivam hodinky nielen pri sporte ale aj inych aktivitach a praci. Najma pri manualne praci a aj sporte je pre mna neocenitelne, ze viem telefonovat bez telefonu priamo hodinkami a popritom pracovat, sportovat, bez toho aby som musel riesit nejaku handsfree sadu naviac. Je len otazkou casu, kedy to bude standardom. Navyse garmin si uctuje v MOC 600 za hodinky, ktore nemaju zakladne smart funkcie co maju hodinky za 100e s podobnou vydrzou... Ale pokial im za to chce niekto platit ok. Beriem.
02.01.2022 - 21:42:01
00
Garmin si ale tie peniaze učtuje za niečo úplne iné ako Apple. To je ako by si sa vyťahoval, že tvoja ovca odvezie kubík dreva a za menej peňazí ako Rolls alebo Lambo. Proste to tak je a aj bude. Garmin snáď nikdy nebude mať kraviny ako telefonovanie. Na to má i-sheep komunita kvalitné hodinky, a zbytok sveta Samsung.
02.01.2022 - 23:00:21
08
Si este nepocul o Garmin Venu 2 Plus 😁
03.01.2022 - 00:05:55
00
keyboard_arrow_up