Tak to je smola, termo by malo asi byť priliehavé, aby dobre plnilo funkciu. Na pohľad vyzerajú rovnako, ale môže byť, že to tvoje bude voľnejšie (má iný strih), aj keď je to M-ko. S týmto som sa stretol aj u iných značiek, preto (ak sa dá) oblečenie pred kúpou radšej skúšam a neobjednávam naslepo. Toto je kupované v kamennom obchode.
21.12.2014 - 09:19:02
00
tak uz nakupene..este jedna mikina zajo a som hadam pripraveny

Prílohy:

IMAG1882.jpg
IMAG1882.jpg 662.98 KiB thumb_up0thumb_down

22.12.2014 - 18:00:12
00
Ako riešite termo gate plus dres s cyklo vložkou (musí to hrýzť jak divé) ? ..respektíve ak nemám gate neoprénové a chcem to tak skombinovať dole najlepšie tak aby mi oblasť okolo rumcajsa :D nevymrzla ako sa obliekate ?
23.01.2015 - 22:57:47
00
pár krát som to tak mal a nijak špeciálne mi to nevadilo, ale tak asi záleží aj od konkrétneho materiálu termoprádla. však skús a uvidíš.. prípadne si to môžeš dať naopak najskôr gate s vložkou a na to termoprádlo a čapáky bez vložky
24.01.2015 - 09:45:32
01
V chladnom počasí používam (podľa teploty) napríklad krátke cyklistické elasťáky s vložkou bez trakov (vždy staršie odreté, ktoré v lete už nepoužívam), spodky tenšie alebo hrubšie "termo" a na vrch hrubé elasťáky bez vložky a bez trákov (či sú to cyklistické alebo bežecké ani neviem, účel plnia ako majú). Elasťáky s trakmi nepoužívam. V začiatkoch áno, ale nerobili dobrotu = vytvárali mi bublinu medzi rozkrokom a hrudníkom vďaka napnutým trákom (možno sa len viac hrbím alebo nemám dosť tučné brucho :-) ) a kvôli tomu mi tam prefukoval studený vzduch.
24.01.2015 - 15:21:36
01
od nového roku testujem nové tričko od Castelli http://www.castelli.sk/Funkcne-pradlo-Castelli-Flanders-LS-biele-d1766.htm
Porovnávam ho so značkami Moira, Craft a Devold. Spravil som v tom 8 výjazdov (cca 2-3 hod.) pri plusových teplotách (1-5 stupňov) a som príjemne prekvapený. Niežeby tie predošlé značky boli úplne zlé (ešte ich budem používať) ale toto Castelli má mierne navrch.
09.02.2015 - 09:44:32
00
keyboard_arrow_up