:D :D :D
07.02.2016 - 15:13:59
00
Jezus Tu ide o to, ze dialnicnu mam od nepamati. Stara platila do konca januara a na novu som sice myslel a pred jazdou jednoducho zabudol, ze uz je februar. V podstate ci som ju kupil pred jazdou alebo po nej je pre statnu pokladnicu uplne rovnake :) Naozaj nebol zamer ist bez zaplatenia.

A ked uz to porovnavas s jazdou po chodniku - tu nebol zamer, len zabudlivost. Ty urcite nezabudas, ze po chodniku nesmies jazdit :) Len tade ides, lebo chces :)
07.02.2016 - 15:26:52
00
Randy je mi jedno,či zaplatíš pokutu hneď alebo až za polroka. Ale ako sám píšeš,mal si mesiac na to,aby si si spomenul a kúpil si novú.
07.02.2016 - 15:46:26
02
Hosť napísal:
....Preco nevyjst ludom v ustrety? ;)....

mne osobne staci aj ustretovost v podobe platnosti starej rocnej - do konca januara :)
07.02.2016 - 16:06:50
00
V radii riesili ze system kontroly nezachyti vsetky auta no vzapati dodali ze je statisticky nemozne prejst bez kontroly viac ako 3 dni. V tomto si myslim nema najmensi vyznam skusat ist jeden krat bez zaplatenia.
07.02.2016 - 16:39:48
00
Ten system snima prednu alebo zadnu znacku. Vie niekto?
07.02.2016 - 17:46:44
00
prednu
07.02.2016 - 17:51:55
01
čiže keď nemám prednú tak idem zadarmo? práve doma riešime žeby som mal ísť zajtra s matkiným autom do servisu do TT a po nehode nemá prednú SPZ na nárazníku, ale tak snáď im to odfotí aj za predným sklom, zaplatené to je.
07.02.2016 - 18:24:39
00
mozno to ma aj nejaky backup s kamerou vzadu, ale co som si vsimol tak kamery smeruju dopredu, mozno aj preto ze vela aut ma vzadu casto spinave necitatelne spz. No ked snezi tak niesu vidiet ani zpredu, takze nieco tam musi byt..
07.02.2016 - 18:26:19
00
Zdá sa, že v tejto súvislosti budú fízli pokutovať za špinavé značky. Pred pár dňami ma pumpár upozorňoval, že tam bol nasrdený pražák, ktrorý platil práve za nečitateľnú značku.
Pokutovali ho už ďaleko mimo diaľnice, ale bolo zrejmé, že na dané miesto šiel po diaľnici.
07.02.2016 - 19:04:44
00
Uz sa to bezne pokutuje, myslim ze 60eurami. Dokonca to ten novy system co maju policajti v autach automaticky snima a vyhodnocuje. Tiez sa mi parkrat stalo ze po cca 500km bez prestavky boli znacky uz necitatelne. Ale to som uz nevidel ani do spatakov :D V CZ inak ovela viac solia, resp ta sol je viac spinava nez u nas...
Ked po dlhsej jazde v cz nasledujuce rano brzdim na prvej krizovatke tak to auto vydava zvuky ako keby som pustil na cestu pluh na oranie :D
07.02.2016 - 19:29:20
00
Ano, tie nove policajne auta uz automaticky lustruju vozidlo v databazach na zaklade zosnimaneho EC - overuje sa ci nie je kradnute a aj platnost EK / TK.
07.02.2016 - 19:37:02
00
Ano dokonca to vyhodnocuje hned priestupky rychlost pasy mobil svetla spinava znacka atd atd a uz len napise pokutu od-do. Cize policajti su len pokladnici-vyberaci :D
A potom sa celu sluzbu ***** niekde v restike a poslednu polhodinu zastanu pri stopke a do konca sluzby zastavia troch nestastnikov co nezastavili a maju normu splnenu :D vraj taxikari nechcu v tych casoch jazdit lebo vtedy su vsade a rozdavaju pokuty. Ze najhorsie to je tesne nad ranom :D hovoria tomu stastna hodinka
07.02.2016 - 19:40:05
00
Jezus napísal:
Ak si najprv siel po dialnici a az po jazde si si zakupil dialnicnu znamku, tak keby som system vyhodnocovania navrhoval ja, tak pokutu dostanes. Len idiot by to nastavil inak. :)

Nebud papezskejsi ako papez :) Ak nezaplatis pokute sa nevyhnes. Moznost kupit si znamku aj hned po jazde a neplatit pokutu sa mi zda korektny (v tomto pripade je to asi dane technickym riesenim). Ludia, co si zabudli kupit znamku alebo sa neumyselne dostali na hradenu cestu (zabludenie, navigacia cestu oznacila ako neplatenu) nebudu za to hned sankciovani, len si zaplatia co maju.
07.02.2016 - 23:07:15
03
Ja by som s tym problem nemal, ak by boli pravidla nastavene tak ako pises. Ale ja by som ich tak nenastavil, je to nelogicke. A ani oficialne tak nastavene nie su. Plati "najprv zaplat, potom pouzi". A tym konci cela diskusia. So stastim sa pokute vyhnes. Ak budes mat smolu a odstavi Ta priamo dialnicna hliadka, tak sa jej nevyhnes urcite. That's all. A v principe kazdy, kto si od 1. 1. nebol schopny spomenut doteraz, si tu pokutu aj zasluzi. Bodka.
08.02.2016 - 00:42:00
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up