Prečo nás zdrziavas reklamou?Bubaky?
18.02.2016 - 10:58:54
00
Chalani je to na hrane, čo sa týka ochrany osobných údajov tak je to pole neprebádané, nikto presne nevie čo je a čo nie je akceptovateľné. Určite nechcete riešiť zbytočné problémy s príslušnými orgánmi vy ani my. Nech majú problémy s orgánmi radšej podvodníci.
18.02.2016 - 11:08:14
02
Mam kamosa, ktory sa za mlada fakt dost podobal na toho podvodnika Bachrateho, dokonca aj rovnaku ciapku vtedy mal. Vysvetlil som mu situaciu a kamos suhlasil, aby som zverejnil jeho staru fotku. Povedal "Ak to ma pomoct, aby tomu zlodejovi uz nikto nenaletel, tak preco nie, kludne moju fotku zverejni." Takze pridavam fotku mojho kamosa. Snad aj ta niekomu pomoze.
18.02.2016 - 11:38:58
01
Jezus hrozná sranda.... Už som si tuto na fóre zvykol, že svet je gombička a jasné, 99 krát Vám to prejde. čo ak ale na stý krát napr. takýto lump niečo dotiahne dokonca a zažaluje Teba, nás atd?? Zaplatíš pokutu ? Budeš chodiť na súd riešiť takúto somarinu? Zaplatíš pokutu za MTBIKER? aby sa nakoniec nesmial tento lump a nám len prihráš nejaký malér. Viem, že je hrozná sranda snažiť sa obísť zákon, nejak si to postaviť na svoju stranu len pozri sem tam správy ako rozhodujú súdy u nás a potom si takto bohorovne postuj fotky kamoša... Ako moderátor by si mohol mať trocha zodpovednosť voči tomuto webu....
18.02.2016 - 11:59:17
02
haha jezus :)
booboo - no tak to daj rovno prec a fertig.
18.02.2016 - 12:03:36
00
presne o tom som pisal dve strany do zadu, ten clovek nie je za nic pravoplatne odsudeny, takze aj ked vieme vsetci svoje, bohuzial a mtbiker sa len zbytocne vystavuje riziku za zverejnenie jeho fotky
18.02.2016 - 12:25:32
00
inak, fotku spolu s videom som nezverejnil priamo, ale pod odkazom kde sa k tým dátam vedia dostať, je to diskutabilne s tou ochranou osobných údajov.....
k fotke som sa dopátral na internete nemôžem za to že už bola zverejnená
mtbiker sa nemusí báť, ak ma niekoho zažalovať tak len mňa, netreba z toho robiť veľké halo a báť sa, on sa nebál ani sa nebojí keď podviedol desiatky ľudí o desaťtisíce eur, išiel do toho s vedomím že koná trestný čin (podvod a sprenevera) a stále si lieta po slovensku .....
čo sa týka jeho odsúdenia, je to smutné no naša polícia a súdy sú v tom spomalené, ale rieši sa to, tak tiež to rieši aj televízia kedže od toho zmedializovania vyplavili na povrch ďalšie zaujímave veci a ďalší ľudia ktorých podviedol (bude aj druha reportáž)
nechcem škodiť meno ,,mtbiker,, ani nijako spamovať fórum ide mi len o spravodlivosť a využil som toto fórum (kedže mtbiker je najväčší portál ohľadom cyklistiky na slovensku
) na priblíženie situácie a tak tiež chcem dať do popredia tohto človeka aby všetci hlavne cyklisti vedeli o koho ide a dávali si naňho pozor
vďaka mtbiker som sa dopracoval k množstvu informácií a k ďalším ľuďom ktorých podviedol no asi nikto to zatiaľ nerieši tak ako ja, že to zverejňujem a píšem o tom, ostatný mu stále vidu v ústrety a čakajú že im peniaze vráti, na to čakám aj ja, pravda je že od vysielania reportáže vrátil niektorým peniaze bolo to nejakých 500e u každého (viem iba o dvoch ľuďoch jeden z nich bol aj v reportáži) ja som tretí, mne vrátil 1000e no stále mi dlhuje ďalších 1000e. no a čo ostatný?, môžu sa vyjadriť tuná alebo aj sam pán Bachratý ako to je
nebudem písať za druhých aj keď s viacerými som v kontakte a viem ako sú na tom.
18.02.2016 - 15:32:20
00
No ja by som povedal že MTBiker by mal rozposlať fotku všetkým na SS. On velmi dobre vedel čo robí a jak to má urobiť. Policia neurobí nič. A kým sa to dostane po súdoch k EXEKUTOROVI tak p. Bachro už nebude mať nič písane na seba a tým pádom mu nebudu mať čo zobrať. Sedieť za to nepojde. A je vymalované.
Môžu sa v tom to štáte rozlúčiť s peniazmi už ich neuvidia. Ja tomu neverím.
18.02.2016 - 16:19:06
01
polícia urobí svoje, nenechá to len tak (aspoň dúfam, ak nie budem robiť všetko preto aby sa to tak nenechalo), keď sa do toho zapojila aj televízia, len treba čas
aj exekutívy to už majú, zablokované účty ma ...... postupne to pôjde len najväčšia chyba je že sme na Slovensku v ,,právnom štáte,,
18.02.2016 - 16:58:43
00
Ja ti držím palce a aj chalaňom nech sa im vratia všetký investície ale píšem z vlastnej skusenosti. Nechcem to tu rozmazávať.
Polícia si urobí svoje ale to je všetko . Zvyšok sa presúva na sudy a exekutorov a tam to ostane stáť nakolko ten zoznam podvedených nebude možna len o tých bikerov čo sú podvedený ale možno aj iných.
Druhá varianta je že bude splácať po 10€ mesačne. Aj to je niečo ako nič.
Držím palce.
Nechci vedieť moje myšlienkové pochody čo by som s ním urobil. :)
18.02.2016 - 18:13:34
00
Dobrý deň,
Nakoľko mi R.B. nechce vrátiť peniaze už cez 16mesiacov pridávam nejaké info. Možno niekomu pomože.
Ak by ste sa chceli niekto stretnúť s R B. stačí sa informovať v Športovom centre OHC na Pieštanskej 3 Trnava na recepcii, kto a kedy PRECVIČUJE spinning..

PS: ako sam R.B. napisal :
Takze, svetu mier a bikom zvlast ;)
26.02.2016 - 10:55:58
04
Hod fotku tohto hnupa do vysnivanych chlapov, tam by ho zmazat nemali. Inak by museli vsetkych.
26.02.2016 - 14:07:00
03
No a tu je živý príklad ako sa majú podvodníci dobré. Ani fotku tu nemôžeš dať. Okamžite ju mažú. To je vymoženosť podvodníkov.
To snaď není pravda. :punch:
26.02.2016 - 14:19:12
01
Ta istá vidla je tu 3x od troch inzerentov z iného mesta nie je to náhodou nejaký podvod alebo ako sa to dá vysvetliť.

http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-vidlice/256734/fox-f120-ako-nova-.html#komentare-success-65558

http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-vidlice/254054/fox-f32-rlc-fit-nova.html

http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-vidlice/258399/predam-fox-f32-rlc-fit-nova.html#komentare-success-66219
29.02.2016 - 20:13:46
00
Jezus co ty na to?
29.02.2016 - 20:22:38
00
keyboard_arrow_up