Este doplnim ze do sacharidov sa pritava aj vlaknina, ktoru ale treba odratat. Cize celkovy vysledok je nieco medzi tymi dvoma hodnotami.
03.07.2016 - 19:34:34
00
kilovy melon je plny vlakniny a 60g cukru :D
03.07.2016 - 20:26:42
00
Ramon1 napísal:
Len sa nerehli...ja som ho mal po polročnej diete lepší ako pred...vo všetkých sledovaných parametroch. Dokonca aj hemoglobín som mal 139 čo som posledné 20 rokov nemal, bielkoviny celkové 71,10, albumín 46,10, ionogram ukážkový, glukoza norma, urea norma, kreatinin norma . Ešte si skeptický? ...A rozvešal by som ťa aj Marinada ako špinavé prádlo kedykoľvek a kdekoľvek 8)
este sa vratim k tym tvojim ostro sledovanym parametrom: to mi chces povedat,ze tieto hodnoty si mal zle v tak mladom veku? :tmi:
no povedz mi este,ktore okrem tychto pseudo parametrov si mal zle? kludne ti sem capnem moj krvny+hepatalkovy obraz a porovname s tvojim....tieto zavery su neopodstatnene
a v com ma chcete rozvesat? kludne si mozeme dat 4km plavanie a uvidime,kto z koho ;) nechapem,co tu zase ukazujes vychodnarske mini-vajcaky (aspon podla fotky)? ego mas dost vysoke,tak ho schovaj pre zenu,kazdy sme dobry v niecom inom a merat si tu ciciny je take detinske,ze kto koho rozvesia,jesus christ,ja normalne prajem lekarovi,ochoriet na boreliozu a nechat ho tak nelieceneho dlhe mesiace a ako bonus k tomu pridam encefalititu a potom sa zacneme merat kto z koho ;)

a to ze si mal malo hemu je koho vina?ALBcko si mal hyper alebo ake, HGB si kolko maval? kludne sa rozpis a pouc nas,aspon sa nieco naucime, ktore hodnoty sa ketonkou vyliecia, mozno dostanes nobelovu cenu za to,ako naposledy chcel nejaky chumaj homeopatik v radiu presvedcit ludi,ze vie vyliecit diabetes 1.stupna apod a na to ho Peto Celec poslal do sraciek
ziadny flame: len kvoli niekomu kto vyhladava na google ketonova dieta apod. aby to bral s rozvahou a kludom,ze zit sa da zdravo a dlho aj bez ketonky, treba byt aj v tomto obozretny a nehladat len to zle :y:
tiez tomu verim,ze nie ketonkou-stravou samotnou,ale znizenim vahy sa cloveku menia tie hodnoty do vyborne v tomto je pravda,ze vacsine sa tie hodnoty zlepsili,ale nemozeme to brat ako voditko,ze takto sa da vydrzat dlhodobo

stara znama vec: rozdiel medzi prisunom a vydajom je to dolezite a nie ketonka predsa aby clovek schudol

Marinada aj uvazujes do buducna,co dalej so stravou? dlhodobo sa toto ist neda predsa, to ja by som zosalel
03.07.2016 - 20:54:56
00
Skutočne sa s tebou nedá...Pamätaj nie vajcia , ale kkt je dôležitý...no , čo ignore list :finger:
03.07.2016 - 21:16:32
00
Canopus: vobec , ale vobec neplati, ze staci vydaj energie vacsi ako jej prijem, aby clovek schudol. Konkretne, mozes jazdit ako blazon, malo jest a aj tak budes priberat (nie svaly) alebo opacne, jest ako blazon, nejazdit a aj tak chudnut. Metabolizmus, to nie je len prepocitana energia, tuk, cukor a bielkovina. To je tak zjednoduseny model, ze az. Ale za urcitych okolnosti funguje, to je pravda. Inak suhlasim, ze znizenim hmotnosti pod hranicu obezity a nadvahy + odburanie nezdravej stravy a vylucenie vsetkeho svinstva samo o sebe upravi vsetky markery.
03.07.2016 - 21:51:07
00
Nedavno som sa sam na sebe zasmial. Hrabal som sa v starych videach a tam som sa zbadal ako mi cicky skakali pod dresom ked som bezal dolu kopcom :D Uz nikdy nechcem byt bachraty. A ani nebudem.
Jednoducho ide hlavne o pomer nutrientov B:T:S.
03.07.2016 - 21:54:10
02
Ale to ta potom nezoberu k strazcom prirody :lol: /viz. Kralova hola/
03.07.2016 - 21:57:30
00
Hehe, k takym nechcem.
03.07.2016 - 21:58:27
01
Dukanova dieta /tiez princip ketonky/, 5 mesiacov - minus 25 kiliek, mam viac sily pri silovom treningu, na bajku vladzem... krvny obraz sa zlepsil... co dodat. Ziadny acetonovy dych som nezaznamenal. Momentalne si doprajem aj pivko, aj nejake ovocie, z ostatnych sacharidov len ovsene otruby v chlebe, ktory si sam peciem. Vaha krasne stoji. Ked skonci bajkosezona, zase obmedzim aj pivko a este zautocim na par kiliek...
04.07.2016 - 08:02:04
03
Ja som nedavno prekonal svoje minulorocne PR o 4 minuty a to s ovela tazsimi plastami. Vyslap na MT hole. Je to o strave ako inak. Takisto sa mi vyjazdy aj predlzili. Po 57km/2300vm som prisiel domov v klude. Rano ziadna svalovica. Tento rok skusim aj stovku. Minuly rok to bol este nonsens pre mna.
04.07.2016 - 08:16:13
00
Dobra akcia na dobru cokoladu. V tescu za 1,39 su myslim, ze vsetky. Je kupujem len tie 85%.

Prílohy:

IMG_20160704_101901.jpg
IMG_20160704_101901.jpg 184.21 KiB thumb_up0thumb_down

04.07.2016 - 10:34:35
00
minule som dostal nejakú bio 92% čokoládu, ale čuduj sa svete chutila presne rovnako ako lidl na varenie :D alebo aj ako bežná komerčná lindt ... "dobrá" čokoláda nad isté percento je len snobizmus ale reálne to necítiš ... možno max dúfaš v isté zloženie
04.07.2016 - 10:44:53
00
No mne tiez napriklad najviac zo vsetkych, a to som jedol uz vseliake drahe, zatial chuti ta zelena tesco.
04.07.2016 - 10:48:49
00
tieto tesco cokolady niektore su fakt dobre, oplati sa minimalne vyskusat ked je ta akcia ;)
04.07.2016 - 15:04:44
00
bady007 napísal:
Dukanova dieta /tiez princip ketonky/, 5 mesiacov - minus 25 kiliek, mam viac sily pri silovom treningu, na bajku vladzem... krvny obraz sa zlepsil... co dodat. Ziadny acetonovy dych som nezaznamenal. Momentalne si doprajem aj pivko, aj nejake ovocie, z ostatnych sacharidov len ovsene otruby v chlebe, ktory si sam peciem. Vaha krasne stoji. Ked skonci bajkosezona, zase obmedzim aj pivko a este zautocim na par kiliek...
tak tam ladviny museli dostat brutalne zaber,ked tam zeries iba bielkoviny :tmi: to sa fakt neda schudnut iba takouto dietou preboha?

Marinada tie cokolady su fakt vynikajuce: mam aj nejaku 100% doma,ale to je fakt hnus, papula zalepena statocne
04.07.2016 - 16:00:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up