angelsmyway / Michael Fallen FromHeaven

Treba nieco dodavat? :D
24.05.2016 - 09:45:27
04
ty si iny detektiv :)
24.05.2016 - 09:47:31
00
my si ho pamätáme, aj jeho derosu :D, inak minule som ho (aspoň myslím) videl na švantnerovej si bol kúpiť jesť a čakal na bus ... ja som bol s malým na rehabku ... no a teda vyzeral hrozne zostarnuto a celkovo zle, až mi bolo anjelika ľúto
24.05.2016 - 10:24:41
00
Chcem sa opýtať sú tam aj nejaké hrudné alebo celotelové chrániče?
31.05.2016 - 20:33:56
00
včera som tam bol vyzdvihnúť bike zo servisu, Cannondale Habit, poprosil som ich o rozborku a premazanie čapov a stredu, keďže mi tam niečo pukalo a podlepenie bowdenov, účet v prílohe... Váš názor ? mne to príde docela dosť za servis 3mesačného biku...

Prílohy:

FullSizeRender.jpg
FullSizeRender.jpg 312.05 KiB 1 thumb_up0thumb_down

23.09.2016 - 20:58:05
00
to kolko hodin premazavali?
http://www.kaktusbike.sk/sub/kaktusbike.sk/images/cennik dielna.pdf
tu mas jednotkove hodinove ceny v kaktuse, podla mna hentolko by to nestalo. nemal si nejaky express priplatok? to papierovy rozbor je ich rukou?
23.09.2016 - 21:20:09
00
Asi sa dám na mazanie čapov :-)
23.09.2016 - 21:27:18
00
edy34 napísal:
to kolko hodin premazavali?
http://www.kaktusbike.sk/sub/kaktusbike.sk/images/cennik dielna.pdf
tu mas jednotkove hodinove ceny v kaktuse, podla mna hentolko by to nestalo. nemal si nejaky express priplatok? to papierovy rozbor je ich rukou?


no tvrdili mi, že s tým strávil celé doobedie, a áno to je originál cenový rozpad od nich, keďže som sa tiež pozastavil nad tak strmou sumou...

a nebol to žiaden expres, urobili to v priebehu 48 hodín, ale netlačil som nejako na pílu že to musí byť tak rýchlo, ani sa žiaden expres pri prevzatí neriešil, som očakával nejakú sumu tak dajme tomu okolo 70-80 eur, ale toto mi trochu vyrazilo dych (ale tak moja chyba, treba sa dohodnúť dopredu nabudúce)
23.09.2016 - 21:30:03
00
ina palka, trosku prehnane ceny.
23.09.2016 - 21:39:42
00
no, ak ste sa na zaciatku nedohodli a nepodpisal si predbeznu objednavku tak si to mohol reklamovat, ze hento si vlastne ani nechcel takto a neobjednal takto a nezaplatis a ak sa im nepaci, nech to uvedu do povodneho stavu. trosku pritiahnute za vlasy viem, ale pred SOI by mali co vysvetlovat, resp. trosku nepoznaju zakon alebo zavadzaju zakaznika. ak nedostanem predbeznu cenu tak zo servisu ani nejdem. potom samozrejme rekoncilaciu preco sa fakturovana suma odlisuje od predbeznej, ak treba. nie som ziadny despota a vzdy akceptujem, takmer, ale inteligentny clovek rozmysla a hlupejsi sa uci z vlastnych chyb, prepac.
23.09.2016 - 22:10:24
00
edy34 napísal:
no, ak ste sa na zaciatku nedohodli a nepodpisal si predbeznu objednavku tak si to mohol reklamovat, ze hento si vlastne ani nechcel takto a neobjednal takto a nezaplatis a ak sa im nepaci, nech to uvedu do povodneho stavu. trosku pritiahnute za vlasy viem, ale pred SOI by mali co vysvetlovat, resp. trosku nepoznaju zakon alebo zavadzaju zakaznika. ak nedostanem predbeznu cenu tak zo servisu ani nejdem. potom samozrejme rekoncilaciu preco sa fakturovana suma odlisuje od predbeznej, ak treba. nie som ziadny despota a vzdy akceptujem, takmer, ale inteligentny clovek rozmysla a hlupejsi sa uci z vlastnych chyb, prepac.


úplne súhlasím s tebou, moja chyba...dal som tu sem len preto, aby sa ostatní vyhli podobnej chybe...
23.09.2016 - 22:15:43
02
Pises, ze to robil cele doobedie. Moja predstava doobedia je 8-12, teda 4 hodiny. Ak by sa za ten cas venoval len capom tak si za hodinu roboty vzal 25 eur. Nerobil servisak predtým u Sagana.ked si tak ceni svoju robotu?
Inak na stranke pisu, ze cennik servisu sa nachádza v predajni, porovnal si tento "ucet" s cenníkom?
24.09.2016 - 07:47:43
01
cannondale robi aj bajkula preco si nebol tam.. toto tipujem mas asi blizsie.
24.09.2016 - 10:41:43
01
ondrej81 napísal:
úplne súhlasím s tebou, moja chyba...dal som tu sem len preto, aby sa ostatní vyhli podobnej chybe...

este otazka, servis robil starsi pan (Miro) alebo mlady pan (Michal)?
24.09.2016 - 11:08:58
00
petrik> som zo stupavy a štandardne si dávam jednoduchšie veci robiť tu v Koliesku, toto je však relatívne nový a drahý bike, navyše press-fit stred, tak som to chcel dať vyčistiť niekomu kto má viac skúsenosti s drahšími bikami, vo velocity mi povedali, že si počkám týždeň u Mira mi slúbili dva dni tak som to dal tám
edy 34, neviem kto robil servis...preberal to mladší chalan a odovzdával mi to starý, chvílu sme rozoberali cenu za servis ale nechcel som sa moc hádať, keďže som sa na cene nedohodol na začiatku...
24.09.2016 - 11:57:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up