PS parada, krasa, velka gratulacia!
Ohladom Cava- pozrite si spurt a sledujte jeho. On zvolil zly smer, kde ho zablokovali, na moment to tam aj hamoval. Stredom by sa mozno prelaktoval a Peta spravil. Len takto prejst zozadu je to aj o stasti. Peto mal super stasticko, ze mal volny priestor vpravo.
17.10.2016 - 10:31:15
00
Pali65 napísal:
Je nepochybné, že Cav bude (je) zaradený medzi legendy cyklistiky. K tej legende bude patriť aj jeho správanie, kontroverzie a neobľúbenosť u niektorých ľudí. Aj Sagan bude legendou, k čomu naisto prispeje aj jeho povaha a ľudské vystupovanie.

A nezabudnime, že aj Pharmstrong je legenda, ale to je už úúúplne iná kapitola...

Pharmstrong :D Tak toto počujem/vidím prvý krát :D
17.10.2016 - 10:31:56
00
B-rh-positivo napísal:
Ale tu nikto nespochybnil jeho výkon a to čo dosiahol (v tom ho uznávam a určite aj mnoho ďalších čo im je nie veľmi sympatický) , ale bohužiaľ sa treba vedieť aj správať.


ale spochybnil... taky Ledavi pisal, ze Mark sa len nechava doviezt na pasku (asi autobusom alebo autom.. neviem ci ist v baliku znamena ist zadarmo) a potom vystreli... isto ho tak doviezli na tu pasku vo vsetkych tych jeho vitazstvach spomenutych na predoslej strane...

este budem za hnidopicha... z tych co boli vcera na podiu, viete kto mal gule na to tahat spicu? Boonen! on je u mna najvacsi sampion.. a teraz ma vyminuskujete a zdupete pod ciernu zem, Katko mi da dozivtny ban, ale napisem to... tajne som dufal, ze Boonenovi by to tento rok mohlo cinknut na zlato :)

no ale dost.. mame 2 nasobneho majstra... to nas moze tesit najviac, a nie natahovat sa tu kto vyssie docika.
17.10.2016 - 10:34:37
02
Cav v zivote nepotiahne spicu. Ano, mozno ako sprinter ma najviac vitazstiev a mozno ma aj najvacsi watt vykon,ale nech vyhra aj majstra galaxie . Sposob akym posobi degraduje jeho vykony. Ked vcera prehral hadzal tam bike .potom nadaval neskor. Ked za nim dosiel Sagan tak sa mu ztazoval ako maly chlapec ake mal problemy. Bolo to na videu. Mam rad bojovnikov ktori maju volu srdce a guraz. A nie plačkov. Taky M.Matthews .Sagan.Bonnen. Mozno je C pre niekoho vzor ved ok ved vyhrava. Jedno ma mrzi.ze Cav.musel troska korigovat smer a teraz bude zene plakat ze mu vsetci zavadzali. A inak by vyhral


Naposledy upravil slavomirk dňa 17.10.2016 - 10:55:33, celkovo upravené 1 krát.

17.10.2016 - 10:44:24
07
mitocross napísal:
. Len takto prejst zozadu je to aj o stasti.

o tom je to predsa skoro vždy :)
17.10.2016 - 10:45:32
00
Kimlo tiež tu nemôžeš brať všetko doslovne :-) Niečo odfiltruj a basta :-)
Možno nejazdí v balíku na ceste keď sa idú gule na terezíny a tiež to nie je brnkačka sa tam len tak udržať. Nech si to skúsi :-) Amatérskych pretekov je na Slovensku už celkom dosť a to v značnej miere aj Peťo sa nepriamo k tomu pričinil , že tu spravila cyklistika buuum na Slovensku :-)
17.10.2016 - 10:46:25
00
Ledavi ďalší nezanedbateľný faktor je ten , že aj taký Cav má svojho šéfa a toho počúva a keď mu raz povie , že tam je len kvôli výťazstvu v etape v špurtoch, tak tie špice ťahať nebude, lebo mu to možno aj zakázali :-)
17.10.2016 - 10:53:41
05
Ked bol Cav v Sky, tahal aj balik...
17.10.2016 - 11:09:10
02
Včera ťahal aj Greipel, rakúski komentátori sa smiali, že situácia pre Nemcov musí byť úplne zúfalá, keď tento šprintér musí ťahať balík, čo uvidíme iba úplne zriedka. Ja som to z RTVS prepol v okamihu, keď spadol Gaviria a oni sa neunúvali prerušiť svoju diskusiu, aby sa venovali komentovaniu preteku – ten pád bol jeden z kľúčových momentov a oni to prosto odignorovali.
17.10.2016 - 11:17:23
01
Keď Cav ťahal balík, nikdy nevyhral...
Ináč škoda, že Gaviria spadol, bola by to v závere možno ešte väčšia dráma.
17.10.2016 - 11:20:25
01
slavomirk napísal:
Cav v zivote nepotiahne spicu. Ano, mozno ako sprinter ma najviac vitazstiev a mozno ma aj najvacsi watt vykon,ale nech vyhra aj majstra galaxie . Sposob akym posobi degraduje jeho vykony. Ked vcera prehral hadzal tam bike .potom nadaval neskor. Ked za nim dosiel Sagan tak sa mu ztazoval ako maly chlapec ake mal problemy. Bolo to na videu. Mam rad bojovnikov ktori maju volu srdce a guraz. A nie plačkov. Taky M.Matthews .Sagan.Bonnen. Mozno je C pre niekoho vzor ved ok ved vyhrava. Jedno ma mrzi.ze Cav.musel troska korigovat smer a teraz bude zene plakat ze mu vsetci zavadzali. A inak by vyhral


teraz neviem ci plakal viac on alebo ty tu :)
17.10.2016 - 11:21:38
03
@kimlo kde tahal Boonen spicu? Ako bez rypania ale na spici som ho videl az niekde za flamme rouge a tak to zasa u mna neznamena hrdinstvo - je to prejav guli ale castokrat aj zleho kalklulu. Je to nebojacnost, ktora je sympaticka ale velmi tazko presne davkovatelna aby to skoncilo vitazstvom. Peter takto "prehajdakal" viacer sprintov. IMHO aj viac ako Tommeke (ktory je btw,. mne velmi sympaticky ako jazdec takze som mu tiez velmi prial - tom zadna...).
17.10.2016 - 11:50:21
00
Niekto, kto sa pocas pretekov obzrie cez rameno, pocka si na supera a cielene ho zostreli, nebude v mojich ociach nikdy skutocnou legendou. Tou moze byt akurat tak pre tych, co sa pozeraju len na statistiky a fair play ich nezaujima. Tolko moje 2 centy k tejto plodnej debate...
17.10.2016 - 12:01:09
020
no Tom ťahal špicu, však keď sa točili bolo pomaly ešte 160 km do cieľa...ale pobaviť vie tiež :)

Tom Boonen pee in Doha 2016 thumb_up0thumb_down
17.10.2016 - 12:01:49
03
jasne, ze Tom vcera tahal spicu.. .casy kto kedy taha si zial nezapisujem, ani neplanujem :)
do predu nesiel len preto, aby bol v telke... ci?
17.10.2016 - 12:03:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up