Dnes mi dali dolu barle /po operáii menisku trvalo mi to 27 dní doktor hovorí že nepotrebujem žiadnu špecialnu rehabilitáciu môžem hned nabehnuť na rotoped takže to budu moje prvé km v tejto sezone
22.02.2017 - 13:13:15
00
Rotoped áno, ale bez veľkej záťaže. A doktor ti mal rovno vypísať papiere na liečenie... Pri troche šťastia by si sa dostal do kúpeľov ešte do konca mája a nie až na jeseň. A tam by si sa krásne rozjazdil - doobeda procedúry, poobede jazdenie, pivo a baby.
22.02.2017 - 21:02:24
00
nebudu to prve km ale hodiny ;)
22.02.2017 - 21:06:00
00
Joko aby si bol v obraze po artroskopii menisku tj,odstránení časti menisku sa určite kupele nedávaju.ačo sa týka záťaže čo je ľahká 50/16 alebo34/22 to su len Moje odhady na hraničné prevody na rotopéde
23.02.2017 - 03:07:29
01
A preco ta mucili 27 dni s barlami? Jedine, co ma napada, ze by sa Ti snazili meniskus zasit, vtedy tusim sa nemoze dostupovat na nohu dlhsie obdobie... ale je pravda, iny kraj (doktor) iny mrav... :-)
23.02.2017 - 06:43:51
00
Meniskus a kúpeľná liečba :^) ?! ...no , ale sú aj väčší ***** v tomto štáte , využívajúci " neschopnosť " systému ako títo ťažko telesne " postihnutý " pacienti . A ešte by si mohol navrhnúť kúpeľnú starorstlivosť- liečbu aj s balneoterapiou po chirurgickej extrakcii " osmičiek "
23.02.2017 - 06:45:11
03
Nie meniskus mi nezošívali iba mi vybrali poškodene časti,a prečo 27dní predstav si mokrý beton ten potrebuje tiež vyzrieť a ešte jeden paradox s týmto meniskom som mminulu sezonu spravil 4500km bicykel je vlastne najlepšia rehabilitácia
23.02.2017 - 07:04:08
00
Ramon čo su to ,,OSMIčKY,,,,
23.02.2017 - 07:20:15
00
žeby zuby múdrosti? :)
23.02.2017 - 08:05:54
01
roman.uvacik napísal:
Nie meniskus mi nezošívali iba mi vybrali poškodene časti,a prečo 27dní predstav si mokrý beton ten potrebuje tiež vyzrieť a ešte jeden paradox s týmto meniskom som mminulu sezonu spravil 4500km bicykel je vlastne najlepšia rehabilitácia

Ako som pisal, iny doktor, iny mrav :-) po plastike, kde mi aj menisky vybrali zcasti a aj chrupavku opravovali som uz na druhy den musel "behat" a po par dnoch aj na bic slapat, aj ked stacionarnom... a ano, bic je dobra rehabilitacia, ci uz predoperacna abo po... :-)
Este k tym kupelom, mne ich tiez spominali po operacii, ale nejak som tomu neprikladal vaznost a zrejme by na to ani nebol cas...
24.02.2017 - 06:38:58
00
JA som to mal 27 dní s nedostupovaním po plastike resp zošívaní je to aj 2-3mes. Vstredu ako mi zložili barle mi Dr. povedal že nepotrebujem špec rehabilitáciu.Stac. byc. drepy chôdza Včera som si dal 3x5min na odhadom na prevode 34 26 mám trochu svlalovicu máte s tým skusenosti
24.02.2017 - 07:03:48
00
Písal si po operácii menisku... Pred 30 rokmi mi dokrájali koleno pri odstraňovaní úlomkov roztrhnutého menisku. Vtedy ešte artroskopia nejako nefungovala. A pred cca 8-9 rokmi mi robili plastiku predného skríženého väzu, po operácii som bol v kúpeľoch a bolo bene. Molto bene... Po artroskopii asi nárok na kúpeľnú liečbu nie je.
24.02.2017 - 21:47:26
00
JoKo napísal:
Písal si po operácii menisku... Pred 30 rokmi mi dokrájali koleno pri odstraňovaní úlomkov roztrhnutého menisku. Vtedy ešte artroskopia nejako nefungovala. A pred cca 8-9 rokmi mi robili plastiku predného skríženého väzu, po operácii som bol v kúpeľoch a bolo bene. Molto bene... Po artroskopii asi nárok na kúpeľnú liečbu nie je.

Niektorí tzv.,,ortopédi,,to vvždy riešili nejakými kolagénovými injekciami čo inj-to 30-50eur,potom mi kámo poradil dobrého Dr a šlo to za týžden magnetická a mal som na výber bud operáia v štátnej nemoccnici niekedy /možno/cez leto alebo v sukromnej hned 280E Chcem stihnuť jarnu sezonu tak som neváhal operácia v pohode pomaly opatrne dávam rotoped
25.02.2017 - 05:55:45
00
Ak sa malo jednať o Hyalgan, tak doporučujem... Okrem toho, že pomáha "premazať" chrupavky, pomáha odstraňovať aj rôzne zrazeniny v kolene. Prvá po operácii bol zázrak, cestou domov som rozmýšľal, že čo mi je - a potom som zistil, že mám lepšiu hybnosť kolena, bolesť pri pohybe sa stratila... Samozrejme, idú do kolena a to je hodne bolestivé, ale záleží aj od dochtora, aj ako sa trafí. Druhý raz som ich nafasoval pred dvomi rokmi. Po piatich sa stratilo "vrzganie", drobné bloky, opäť sa zlepšila hybnosť. Cena injekcie je do 30 eur, z toho pacient platí cca 5 eur, zvyšok poisťovňa, doporučená séria je 5 injekcií v týždennom intervale.
25.02.2017 - 22:19:43
00
JoKo napísal:
Ak sa malo jednať o Hyalgan, tak doporučujem... Okrem toho, že pomáha "premazať" chrupavky, pomáha odstraňovať aj rôzne zrazeniny v kolene. Prvá po operácii bol zázrak, cestou domov som rozmýšľal, že čo mi je - a potom som zistil, že mám lepšiu hybnosť kolena, bolesť pri pohybe sa stratila... Samozrejme, idú do kolena a to je hodne bolestivé, ale záleží aj od dochtora, aj ako sa trafí. Druhý raz som ich nafasoval pred dvomi rokmi. Po piatich sa stratilo "vrzganie", drobné bloky, opäť sa zlepšila hybnosť. Cena injekcie je do 30 eur, z toho pacient platí cca 5 eur, zvyšok poisťovňa, doporučená séria je 5 injekcií v týždennom intervale.

Mne povedal DR.cvičiť stacionár koľko sa dá po 2mes výživovvé injjekcie JoKo kontrolná otázka za aký čas po operácii si nabehol na normálny bike
26.02.2017 - 05:24:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up