Suhlas - "in ideal world..." by sa Peter mohol lepsie poziciovat dopredu grupy pri najazde do daneho useku a nemusel by sa laktovat. Ale to by sa patrilo mat silnejsi team atd. No fakt, ze mal na to laktovanie iste pravo lebo bol vykonnostne o 2 hlavy nad tym s kym sa laktoval. No jo - aspon sa ma o com mudrovat pri pivach a hranolkach ;]
30.03.2017 - 07:27:23
00
petersa napísal:
Z Boonenových vyjadrení je v poslednej dobe cítit istá dávka závisti voci Saganovi...sám vie, že je za zenitom a že Sagan je teraz najsilnější, a zrejme aj silnější, ako kedy býval on sám... Boonen je prakticky sprinter, ktorý vždy profitoval z najsilnějších týmov, silných lead-out-ov, často vyhrával iba v Beneluxu apod....Saganov záber je ovela širší, vyhráva celý rok, kdekolvek a aj sposob jeho výhier je ovela viacej impresivnejsí, at uz zoberieme napr. letošní T-A, kde porazil vrchárov, alebo únik na MS v Richmonde, či horské etapy na TdC, TDF či Okolo Švajčiarska, kde dokázal ist aj v královských etapách s najlepšími vrchármi...okrem iného jazdí celu karieru v podpriemerných týmoch, bez podpory, čo jeho vítazstvám dáva ovela vačší lesk...monumenty je sice fajn vyhrat, ale nie su to jediné preteky v kalendári


neviem ako dlho sledujes cyklistiku, ale o tom Boonenovi si vedla jak ta jedla :)
on vitazil casto takto (Flandry 2005):
Tour of Flanders 2005 - Tom Boonen wins for the first time thumb_up0thumb_down
ziaden lead out ako pises... skus si o nom trosku pogooglit, lebo mam dojem, ze ho registrujes len tento rok :)
30.03.2017 - 08:39:35
05
katko ale to je len obraz, v baliku si aj kricia, takze maly zeleny chlapik urcite vedel, ze by mozno bolo lepsie uhnut trosku doprava.
30.03.2017 - 09:11:18
00
Vlastne je to fajn že sa jazdí takto. Na Kwiatka ani na Terpstru nemá zmysel zlostiť sa, pretože aj vďaka nim sú v cyklistike silné emócie a vidno že tam jazdia ľudia a nie stroje :)
30.03.2017 - 09:43:28
00
Keď to postrčenie od Sagana súpera, ktorý zjavne išiel nadoraz, dokážu rozoberať v TV za účasti pretekárov, tak to je Quick Step vo väčšej sračke, ako som si myslel. Jediný schopný jazdec je tam momentálne Gilbert. Ten má teraz naozaj úžasnú fazónu. Doprial by som mu vyhrať Amstel.
30.03.2017 - 09:51:12
00
To porovnanie Sagan vs Boonen na predchádzajúcej strane je podľa mňa odveci, je iná doba, konkurencia je podľa mňa dnes vyrovnanejšia. Sagana si možno viac strážia...

Nemyslím si, že by Boonen žiarlil ako tu niekto písal. Dosiahol fenomenálne úspechy, ktoré Sagan nevyrovná. Sám vie, že už je to preňho posledná sezóna...
30.03.2017 - 10:00:54
02
chose_666 napísal:
Keď to postrčenie od Sagana súpera, ktorý zjavne išiel nadoraz, dokážu rozoberať v TV za účasti pretekárov, tak to je Quick Step vo väčšej sračke, ako som si myslel. Jediný schopný jazdec je tam momentálne Gilbert. Ten má teraz naozaj úžasnú fazónu. Doprial by som mu vyhrať Amstel.


Ja sa v nedelu okrem GVA obavam prave Gilberta,dufam ze sa mylim.
30.03.2017 - 10:11:07
00
kimlo napísal:
neviem ako dlho sledujes cyklistiku, ale o tom Boonenovi si vedla jak ta jedla :)
on vitazil casto takto (Flandry 2005):
Tour of Flanders 2005 - Tom Boonen wins for the first time thumb_up0thumb_down
ziaden lead out ako pises... skus si o nom trosku pogooglit, lebo mam dojem, ze ho registrujes len tento rok :)


Nebudem sa tu snižovat na osobné výpady, ale to čo som povedal, za tým si stojím. V drtivej vačšine vítazstiev sa mohol spolahnut na silný team, ktorý mu tu pozíciu predtým pripravil, at uz na klasikách alebo v hromadných dojazdoch (viz jeho nespočet výhier na Strednom východe, alebo aj inde). To, že bol skvelý cyklista ale vobec nechcem spochybnovat.

P.S.: k Flandram 2005: opat mu pripravil poziciu silný tým a dokázal utiec len preto, lebo sa všetci pozerali čo urobí vtedy najsilnější Van Petegem. Podobne vyhral aj Niki Terpstra P-R.
30.03.2017 - 10:11:23
02
Gilbert tiež nie je žiadny anjelik, vie robiť zle súperom, keď mu nechcú striedať...
Súperom urobiť terezín, na poslednú chvíľu sa vyhýbať pred prekážkami... I. etapa 3 dni Panne
http://sporza.be/cm/sporza/videozone/sporten/v-wielrennen/v-Driedaagse/1.2935766?playlist=7.42200
Proste, v cyklistike, a nielen v cyklistike, keď ide o peniaze, tak...
30.03.2017 - 11:00:39
01
A vyzerá , ze ho to aj pobavilo :)
30.03.2017 - 12:04:05
00
JoKo To máš pravdu, je to taký malý hajzlík. Ešte sa pozrel za seba, či všetci prežili :)
Minulý rok nemal dobrú sezónu, dosť sa trápil, ale teraz mu to celkom ide. V úniku dosť ťahal, ale na tom vetre Kittelovi došli v závere sily.
30.03.2017 - 12:05:00
00
ved za tu jazdu aj vsetci dostali pokutu :)
30.03.2017 - 14:14:51
00
Jo, zajazdil si po chodnikoch popri kockach, ohrozoval divakov, tu vidime, ze aj jazdcov a regulovcika, a... Vyhral etapu, vitazstvo mu nikto neodoprel a dostal obycajnu pokutu. Akoby sa nic nestalo.
30.03.2017 - 18:04:47
00
8)
http://www.velonews.com/2017/03/news/blundering-bora-team-leaves-sagan-almost-speechless_434095#ETo3kdyeWHbvDzFs.01
30.03.2017 - 21:41:28
06
martink napísal:
... ohrozoval divakov, tu vidime, ze aj jazdcov a regulovcika, a...

Regulovčíka neohrozoval... Ten ohrozoval sám seba. Stál tam ako kôl v plote. Ešte k tomu na ceste. Keby bol o dva kroky vzadu (na trávniku), použil ruky na ukázanie smeru... Prípadne strčil do huby píšťalku a použil ju. Zástavku na poučení tiež nedostal na to, aby mal niekde odloženú na pamiatku, ale aby ňou ukázal smer. Ten si nezaslúžil nič iného, len aby ho niektorý jazdec zostrelil...
30.03.2017 - 23:29:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up