JoKo To nie. Len som si predstavil nizky, aj ked siroky, tunel a velmi mi prijemne nebolo ;)
30.05.2017 - 23:33:15
00
Z toho nič nebude aj kompa musí z niečoho žiť hlavne teraz keď ju soudruzi sprivatizovali.
31.05.2017 - 14:25:02
00
http://www.samorincan.sk/pozor-v-sobotu-platia-dopravne-obmedzenia/
Aby niekto nezostal prekvapeny...
31.05.2017 - 15:20:54
01
fuha tak diky za info. Tento rok som na ziletke este nesedel, a tak nebudem ani sobotu.
inak je tam pisane ze uzatvorena je aj hradza, a pritom hradza je vo vlastnictve vodohospodárskeho podniku, nie je to ziadna verejna komunikacia.
31.05.2017 - 15:28:25
00
len koruna hrádze nie je verejná komunikácia,spodná cesta je eurovelo,ale aní tú nie je problém uzatvoriť po dohode.
31.05.2017 - 15:42:21
00
tak uz pripravuju uzemie na stavbu mosta, tu https://mapy.hiking.sk/?x=17.15691&y=48.08486&ref=permalink
videl som tam dnes dva kamiony odvazajuce strk, a dalsie dva potom aj vecer cca o 22:00, najprv sli po lesnej ceste pod hradzou, potom vyliezli nahor a na odbocke pri Flinstonovcoch zisli dole smerom k Vlciemu hrdlu.
01.06.2017 - 23:38:17
00
Na opacnej strane to uz robili zaciatkom roku , odstranovali dreviny , potom som videl pri brehu Dunaja auto so sondou, asi zistovali kam az siaha Dunaj :lol: .. a odvtedy nic. Este maju asi stale nedoriesene to golfove ihrisko a 2 platne uzemne rozhodnutia :D .. sranda ale je, ze mam pocit, skoro tesne pod (buducim) mostom buduju dalsie hausboty (vsetko pretrzalsky breh ). Asi neveria tomu, ze tam fakt ten most pojde. Horsie bude, ze bude asi dost problem tade chodit/jazdit/behavat .. a bude to rozbite ako poznam sudruhov, mozno aj 4 roky , ked vidim ako robia Blatne na dialnici.
02.06.2017 - 06:36:30
00
Mám dojem že tie hausboty sa tam len stávajú a potom sú prenesené na miesto určenia.
02.06.2017 - 08:44:49
01
S tymi hausbotmi je to cim dalej tym horsie.. Urady vydali vyhlasenie, ze je tam zakazane pristavovat akykolvek objekt bez schvalenia (hausbot v chranenom uzemi ti nepovoli nikto bez uplatku). Co je horsie je vsak arogancia vodicov, jednak jazdia hornou castou hradze kedykolvek a nie raz ma obiehali cez 100km za hodinu, ak pri vyjazde na cisticke osadia znacku zakaz vjazdu bez povolenia, do par hodin je prec.. V tomto bananistane raz darmo, mas peniaze, mozes vsetko..
06.06.2017 - 04:41:58
00
horsia je preplnena hradza ludi, co si myslia, ze hradza bola vybudovana pre korculiarov a bicyklistov, arogancia ludi z kazdej strany sa zhorsuje :)
taka je doba, este si pamatam ako sa kamarat co sme spolu chodili po hradzi kedze na to mal povolenie, chodil do svojej zahrady a neraz sme stretli arogantneho cloveka na bicykli ktory mu oplul predne okno, aj ked sme zastali na kraji hradze aby presiel, zopar krat letel bicykel dole z hradze a chlapik len utekal aby viac nedostal, ale to uz bolo davno, na tu zahradu uz nechodi, vzdal ten boj s ludmi.
06.06.2017 - 07:28:11
00
fofo50: ale to by tam pred 2 rokmi nenastavali v 100m rozostupoch elektricke pripojky :lol:
duggo: tak nejak .. ale tu je vidno, ze vodohospodari a policia kopu za jeden tim, stacila by jedna uzavera a museli by spodom.
06.06.2017 - 08:06:23
00
Ifo, asi si si doteraz nevsimol u koho byva nas Premier a s kym obchoduje nas minister vnutra :D :tmi: co sa tu da riesit..
Medzi hausboatmi je kopec majitelov z vysokych postov, oto ani nejde, ide o nejaku dohodu, nedavno aj jazero Velky Zemnik znova pridelili kanoistom ako treningove centrum, planuje sa tam tiez vystavba, tribuny a zazemie, tiez sa tam musia nejako dostat autom, ako aj rybary a kopec rodiniek ktori idu na vikendovy piknik.
Horsie je ako vravim to sportujuce mnozstvo ludi ktore tam pribudlo. Ked si isiel za davnych cias na bicykli po hradzi a nemal so sebou udice na ryby, alebo si nebol v monterkach, ze si isiel do roboty, pozerali sa na teba co tam robis :wasntme:
Ten usek moznu kludne uzavret pre ludi, ked sa naserie niekto z hora, ludia mozu ist spodnou cestou, tou od Slnecnic, bude pokoj, nebude sa jazdit po trave autami, nebude sa prasit, nebudu kolizie.
06.06.2017 - 08:42:08
00
duggo - na jednej strane mas pravdu ze to je majetok vodohosp podniku, no na druhej strane pises ako nejaky zatrpknuty dedo. Ten zakaz pohybu ludi po hradzi by som fakt chcel vidiet.
Inak ten tvoj kamarat moze kludne znova jazdit hradzou na zahradu, medzi tymi mnohymi autami sa to strati a uz si ho ani nikto nevsimne a neoflusa. Teraz tam totiz okrem hausbotakov jazdi uz naozaj aj "kopec rodiniek ktori idu na vikendovy piknik"

-- a co ma byt doslaka toto "alebo si nebol v monterkach, ze si isiel do roboty"?
ako fakt?
06.06.2017 - 08:50:04
00
:geek: No neviem, zatrpknuty dedo by podla mna skor nesuhlasil s nariadenim ist o 10 metrov vedla svojej oblubenej hradze, ten jeden inkriminovany usek, aby sa vyriesilo kopec problemov, ten dedo by skor isiel zatrpknuto stale po hradzi. Mne osobne by take nariadenie nevadilo, vsak po tej spodnej ceste aj jazdim
Kamarat sa odstahoval, na kludnejsie miesto.
06.06.2017 - 08:57:27
00
no predpisy a pravo moze byt na tvojej strane, ale ked to nik neriesi tak je ti to nanic. proste nie je zaujem zo strany policie ani nikoho riesit hausboty a premavanie sa v autach po hradzi. tajne dufam ze ked tam drbnu ten most s dialnicou tak to prestane byt pre hausbotakov taka atraktivna lokalita, alebo sa odstahuju inam ;) uvidime

najlahsie by sa to dalo vyriesit tym ze by sa potiahla asfaltka od cisticky po vyzu popri vode , ono tam su kadejake polne cesticky ale autami tade nechodia lebo by si ich ;zakydali' tak sa radsej seru hore po hradzi. keby tam bola cesta tak korculovat a bajkovat by im na nu nik nesiel a oni by nemuseli chodit pomedzi ludi
06.06.2017 - 09:21:22
00
keyboard_arrow_up