ved ani v Tescu si vas pri nakupovani nikto nevsima - ste zaujimavy az pri pokladni :) Tak si zacinajte zvykat, Kaktus sa podla mna zmenil na hypermarket s bicyklami
21.02.2008 - 17:16:43
00
Beriem, ze niektori ludia ocakavaju, ze za nimi predajca dobehne ked vstupia do obchodu a beriem aj to, ze niektori to zas nechcu. Neposudzujte podla takychto subjektivnych kriterii uroven obchodu. Mne napr. vyhovuje, ze ma nechaju poobzerat sa. Ak nieco chcem a prisiel som nielen obzerat, tak sa predsa opytam.

Bol som tam asi pred dvoma tyzdnami - v klude a bez stresu som si to najprv vsetko dobru stvrthodinku obzeral a ked som sa zorientoval, prisiel som k pultu a zacal som riesit. Chalanisko bol ochotny a snazil sa poradit. Dokonca bol tak ochotny, ze to az predcilo moje ocakavania (a to pracujem na pozicii, z ktorej si to mozem dovolit hodnotit).

Takze toto je zas moj subjektivny nazor a je to 1:1. :)

P.S. Ale pozdravit by samozrejme mali, to je signal, ze Ta zaregistrovali. Lenze ak si pozdravil pri vstupe, tak ten priestor je tak velky, ze Ta mozno pri pulte ani nepoculi. :)
21.02.2008 - 18:02:40
00
Jezus, suhlas.

Pri vstupe by mal personal pozdravit alebo aspon ocividne zaregistrovat zakaznika (ak napr. prave riesi ineho). Je dobre dat cloveku priestor a cas na rozhliadnutie a az potom ist za nim. A treba byt ochotny, ale nedotierat :wink:
21.02.2008 - 18:14:00
00
No mna tot nedavno, Marek (tusim je tam nieco ako prevadzkar alebo sef predavacov) uplne dojal...

volam mu na mobil a pytam sa, ze ci beru biky do servisu a tak,
ci nie su teraz plni aby som na bike zbytocne necakal 2 tyzdne

on hovori, jasne dones, tak som sa este popytal zopar veci, ze ci servisuju aj rockshox. No a potom sa ma zacal vypytovat, ze aky mam bike. Tak hovorim ze Bergamont.

na to kratke odmlcanie a hovori "Ten bike pride aj s papiermi!"
takze Marek ak si toto citas, tak vedz ze papiere k tomu biku mam.
uvedene su v prilohe.

O to viac ma ta sprosta poznamka mrzi, ze som za posledne 2 roky minul mozno 20 litrov v kaktuse na rozne somariny a bike prislusenstvo

a este nieco

P.S. Este stale mi ale chybaju papiere od ramu Univega Flyte 930, ktory som od teba osobne kupil !!!

takze tolko ku kaktusu...

Prílohy:

doklad.jpg
doklad.jpg 443.32 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2008 - 18:58:00
00
na to kratke odmlcanie a hovori "Ten bike pride aj s papiermi!"
takze Marek ak si toto citas, tak vedz ze papiere k tomu biku mam.
uvedene su v prilohe.

O to viac ma ta sprosta poznamka mrzi, ze som za posledne 2 roky minul mozno 20 litrov v kaktuse na rozne somariny a bike prislusenstvo


takze tolko ku kaktusu...


Urcite zavisi ako to povedal, ale kvitujem ze biky bez papierov nerobia:) Dalsia vec je ze ked ta pozna tak to nemusel riesit. Na kazdy pad, neznasam corky..
21.02.2008 - 19:04:15
00
ja som tam dnes bol pre gripy a spokojnosť
21.02.2008 - 19:08:10
00

Urcite zavisi ako to povedal, ale kvitujem ze biky bez papierov nerobia:) Dalsia vec je ze ked ta pozna tak to nemusel riesit. Na kazdy pad, neznasam corky..


ale prosim Ta Dijck, o corkach mi nemusis nic hovorit, nie su este ani dva roky co mi ukradli bike za 60 litrov...

ale len preto, ze tam maju take pravidlo sa nemusia pozerat na kazdeho ako na potencialneho zlocinca.

a uz toboz nie na cloveka, ktory od jedneho z nich kupi ram, chodi tam skoro kazdy tyzden kupovat spotrebak a rozne veci...

nech si ten ich cely preskleny palac strcia do riti,
radsej pojdem do nejakeho mensieho obchodu, kde sa netvaria ako majstri sveta a nepodozrievaju ta z kradeze, len preto ze si si nekupil bike od nich...
21.02.2008 - 19:11:55
00
[quote=""][/quote]

Dalsia vec je ze ked ta pozna tak to nemusel riesit. <- Ved som to tu napisal.
21.02.2008 - 19:16:00
00
geroy...vidim ze ta dostal do riadnej vyvrtky :D ...keby robis krasokorculovanie tak myslim ze z fleku hodis patoriteho axla ;)
21.02.2008 - 19:45:14
00
GEROY ocuvaj ma nic si s toho nerob kamosa takto vytocili ked tam asi pred tromi rokmi doniesol de rosu king a dobre,ze mu nedali na pixu.Ze oni lopaty nerobia,aby s tym hned isiel prec a podobne sxacky.Pritom to bol poskladany bajk a ram kupil jazdeny z italie ziadny zarucak len blok o kupe.co sa tyka servisu tak nevolaj tomu trulovi Marekovi,ale chod tam osobne a rovno k mechanikovi a s nim sa dohodni.Ja som to tak spravil a mechanik bol v pohode este hovoril,ze ziadny doklad nepotrebuje.
21.02.2008 - 21:22:01
00
Beriem, ze niektori ludia ocakavaju, ze za nimi predajca dobehne ked vstupia do obchodu a beriem aj to, ze niektori to zas nechcu.

Nepatrím k tým, čo si vyžadujú pozornosť. tiež sa rád poprechádzam a pokukám. Lenže slušnosť káže, ked sa ti tam hodnú chvílu niekto obšmieta okolo konkretnej veci prísť a opýtať sa či môže poradiť. (boli dvaja voný predavači)
Určite je vrcholne neslušné vyštartovať po človeku, ktorí sotva otvoril dvere. Viem ako sa má správať obchodník (aj som nim bol) a takéto základy sa naučili aj v NAY, TPD. Kaktus by mal poslať obchodníkov na školenie aby vedeli čo majú robiť. Zrejme na tom šetria.
Moje pobehovanie medzi bikami na uplne prázdnom poschodí je tiež v poriadku?

Kupoval som bike v kamennom obchode (DEMU Auron) a nemám k nemu papiere. dostal som zaujimavú ponuku a dohodli sme sa bez dokladov.
Teraz som kúpil pre manželku nový rám a taktiež nemám doklady.
Čorky kupovať nemienim, ale aby odo mňa niekto žiadal doklady a ešte ma podozrieval ... to nie.
21.02.2008 - 21:25:26
00
Chalani nerozculujte sa, ved je to aj pre vasu ochranu... Toto sa mi praveze paci, kamarat-nekamarat, corku nerobime. 8) Pritom mi kaktus nie je sympaticky, ale toto beriem.

To ako ked u nas niekto nadava, ak chce nahradny kluc k autu, ze musi dvoma dokladmi dolozit ze je majitel... Asi by bol radsej, kebyze si moze kluc objednat ktokolvek :cry:
21.02.2008 - 21:27:01
00
hm ešte že si všetko robim sam okrem zapletania kolies.Papiere nemám ani k jednemu biku.
21.02.2008 - 21:30:08
00
lopatar :D :D :D
21.02.2008 - 21:54:15
00
no keď vás tak čítam aj vám "závidim", ja som mal cestu cez blavu a tak som si povedal že si ten obchod pozriem, a... no nič :!: nenašiel som ho :D :D :D asi som zle hladal, ten starý viem kde bol, ale ten nový :?:
21.02.2008 - 22:04:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up