To je tak ked ***** ludia nemaju cas na tych par sekund zastavit :tmi:
06.08.2017 - 18:26:01
00
dnes super skusenost s vodicmi :handshake:
celkom som sa v kopcoch znicil a vracal som sa domov, potreboval som prejst cez hlavny tah BB -BR pri Slovenskej Lupci, z oboch smerov nepretrzita premavka, vzhladom k unave mi to bolo celkom jedno a kludne som cakal. zrazu si vsimnem ako pred krizovatkou stoji auto a neodbaca a v druhom pruhu tiez. nic take som teda necakal (a ani nikdy nezazil), nejaku sekundu mi trvalo kym som pochopil ze ma pustaju
kazdopadne milo prekvapeny :bow:
06.08.2017 - 19:03:21
04
Jezus
Tú križovatku má zubatá v láske. Bol si už tade?
06.08.2017 - 19:25:38
00
,ženy to teplo zle znášajú... Ja dúfam, že nateraz stačilo....
06.08.2017 - 23:20:23
00
nebolo by odveci ani u nás
http://autosalon.iprima.cz/novinky/novy-trik-policie-v-prevleku-za-cyklisty-kontroluje-chovani-ridicu?utm_source=facebook&utm_medium=content&utm_content=test&utm_campaign=12

a toto vypichnem pre Pali65
cdn-iprima.cz
07.08.2017 - 08:32:53
08
CraObs 0,75 a 1,5 m? :) U nas nerealne
07.08.2017 - 10:51:22
00
sranda, že občas stretnem aj takých vodičov, čo zamnou zabrzdia, aj v prípade, že sa vytlačím úplne na okraj cesty, na hranici s trávou (nemám s tým problém) a následne po prejazde auta v protismere ma obídu cez protismer
07.08.2017 - 10:56:49
04
vidíš to :) chceli by sme aby to bolo štandard, ale ak to niekto spraví tak sa na tom smejeme že aha ho .. :D
07.08.2017 - 11:01:21
01
CraObs zbytočné úsilie, pali su zase nájde nejakú drblú výhovorku prečo to nieje dobré :D
07.08.2017 - 11:28:54
00
Hosť napísal:
sranda, že občas stretnem aj takých vodičov, čo zamnou zabrzdia, aj v prípade, že sa vytlačím úplne na okraj cesty, na hranici s trávou (nemám s tým problém) a následne po prejazde auta v protismere ma obídu cez protismer

Ja to tak robievam, lebo keď vidím cyklistu (zvlášť menej skúseného) tesne pri kraji, tak predpokladám riziko jeho pádu pod kolesá. Mne sa to už stalo mojou nepozornosťou lebo som sa šmátral v zadnom vrecku a riadil jednou rukou. Za mnou nebolo žiadne auto (ináč by som sa vo vrecku nešmátral a venoval sa riadeniu oboma rukami). Asfalt bol vyššie cca 10-12cm nad nespevnenou krajnicou, predné koleso mi skĺzlo dole a ja som sa vykotil na cestu.
Opatrnosti nie je nikdy dosť!
07.08.2017 - 12:09:19
00
Ja sa vzdy a vsade zastavam cyklistov na ceste a bojujem s veternymi mlynmi a nepriaznou ludi ktorym vsetci cyklisti na ceste vadia ale tazko je bojovat ked sa najdu dementi aj v radach cyklistov
dnes cestou z prace som skoro zrazil dvoch debilov ktorych asi omrzel zivot
prvy je mozno aj niekto odtialto ale ten sa asi neprizna, isiel surovo na cervenu, a to ani nespominam pana v mercedese co nevie ani zabacat vramci svojho pruhu
druhy stary dedo si to sinul z chodnika rovno krizom cez cestu pod moje auto, keby som nesiel pomaly tak ho mozno zoberiem a este mal blbe reci
pridavam aj videa, zvuk tam nie je lebo som ho v kamere vypol lebo by som stale len nadaval :)

Omrzel ho zivot thumb_up0thumb_down

Stary somar na bicykli thumb_up-2thumb_down
07.08.2017 - 22:59:37
00
scarinko - videl som uz vela ziletkarov co isli na cervenu. A co je horsie, idu aj cez zavrete rampy cez kolaje a to dokonca aj v Rakusku.
07.08.2017 - 23:41:16
00
Hosť napísal:
sranda, že občas stretnem aj takých vodičov, čo zamnou zabrzdia, aj v prípade, že sa vytlačím úplne na okraj cesty, na hranici s trávou (nemám s tým problém) a následne po prejazde auta v protismere ma obídu cez protismer


Áno,za taký štandardný 3-4hod.výjazd ich narátam možno 3(slovom troch) - k takýmto zatiaľ ojedinelým výnimkám sa kývnutím hlavy a vztýčeným palcom :y: poďakujem,taký malý feedback,že nás cyklistov berú nie ako ,,škodnú na ceste" ktorá im zavadzia,ale ako plnohodnotných účastníkov premávky.No zatiaľ ich je ako šafranu.
08.08.2017 - 00:29:30
00
scarinko napísal:
Ja sa vzdy a vsade zastavam cyklistov na ceste a bojujem s veternymi mlynmi a nepriaznou ludi ktorym vsetci cyklisti na ceste vadia ale tazko je bojovat ked sa najdu dementi aj v radach cyklistov
dnes cestou z prace som skoro zrazil dvoch debilov ktorych asi omrzel zivot
prvy je mozno aj niekto odtialto ale ten sa asi neprizna, isiel surovo na cervenu, a to ani nespominam pana v mercedese co nevie ani zabacat vramci svojho pruhu
druhy stary dedo si to sinul z chodnika rovno krizom cez cestu pod moje auto, keby som nesiel pomaly tak ho mozno zoberiem a este mal blbe reci
pridavam aj videa, zvuk tam nie je lebo som ho v kamere vypol lebo by som stale len nadaval :)

Omrzel ho zivot thumb_up0thumb_down

Stary somar na bicykli thumb_up-2thumb_down


Cez tu
1 Tuto krizovatku chodim aj ja na cervenu. Vela cyklistov ju tymto smerom ignoruje. Jedna z mala krizovatiek na tomto tahu, kde sa da v pohode prejst na cervenu. Ale ta sa pritrafi malokedy. Vacsinou je tam zelena. Ostatne uz stojim, lebo na nich uz krizujem rozne smery. Tato cesta je inak pre cyklistu dost neprijemna. Je na nej uz strasne vela semaforov a mnohe z nich zosynchronizovane. Malokedy sa niekomu podari od prveho semaforu v smere do BA trafit zelenu vlnu az po pumpu OMV. A toho cyklistu som dnes videl ist opacnym smerom.
2 incident, Tak ten bol fakt samovrah. :-)
08.08.2017 - 06:20:09
01
dnes ma (dúfam, že nechtiac) vyblokovalo auto stojace v kolóne na Rybničnej, keď som obiehal kolónu zľava. Takže som musel brzdiť, aby som nevyletel autám do protismeru. V podstate by to nestálo za zmienku, keďže takýchto sa nazbiera, ale dám to sem, keďže malo nápis kamenárstvo misopetrovic :-)
08.08.2017 - 09:20:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up