GZA napísal:
Nepáči sa mi takéto pretekanie, nemôžem si pomôcť, ujde im závodnik a oni sa pozerajú, čo urobí Sagan...Peto sa podľa mňa na to na konci vykaslal už

..aj bolo vidiet, ako hodil rukou.
13.08.2017 - 16:22:23
00
Ja byt majitelom timu ktory by mal v takejto skupine jazdca/ov tak im tyzden nedam najest. To ktory majitel timu chce aby sa jeho jazdci nesnazili vyhrat len sa vyvazat za Saganom??! Neverim ze im nikto po dojazde nevycisti zaludok. V podstate hociktory jazdec ktory ma trochu este nohy moze 2km pred cielom ujst zo skupiny a pokial po nom nejde Sagan moze si byt takmer isty ze vyhra. Je to na hlavu
13.08.2017 - 17:25:13
03
Ja som skor myslel, ze praveze jazdia podla pokynov od DS z vysielacky, ni?
13.08.2017 - 17:28:55
02
Každý dúfa že to bude práve on kto Saganovi a celej grupe tie 2 km pred cieľom ujde.
13.08.2017 - 17:43:49
00
Prečítal som si diskuziu na cycling-info.sk a zaujímvaé postrehy tam má uživatel z Česka s nickom RockyM (dlhý príspevok). Stojí za prečítanie a zamyslenie.
13.08.2017 - 17:48:50
03
Keby bol v SKY a išlo by sa na neho má už 150 víťazstiev :)
13.08.2017 - 18:01:31
00
Mne sa zda, ze PS akoby urazil stastenu (a mozno aj cast cyklistov), Belgicania nasli nanho kolektivnu zbran, tak to na klasikach bude mat tazke. Len mi nejde do hlavy to velke mnozstvo defektov ci poruch vo finalnej faze. Ci je to stylom jazdy ci matrosom... to fakt netusim. Verim ale, ze na MS sa to na dobre obrati, ved som fanusik.
13.08.2017 - 18:24:56
00
petersa velmi pravdivy komentar,ale nesuhlasim ze tato sezona je slaba:podla mna tych vitazstiev bolo vela,zelenych dresov tiez,co by dali ini za takuto jeho "slabu" sezonu....uvidime buducu sezonu s Ossom a Kenaughom...Bora by sa mohla plesnut po vacku a kupit este niekoho kvalitneho.Prachy na to maju urcite
13.08.2017 - 18:54:53
00
Prečítal som si ten komentár a toto keby sem napísal niekto na fórum,tak by tu bol ,,odborníkmi na všetko" ukameňovaný.A pritom sa s tým dá do bodky súhlasiť,len slepý alebo zaujatý to nevidí/nechce vidieť.Aká ,,kvalitná" je zostava Bory na týchto pretekoch sa v plnej miere ukázalo vo včerajšej etape,keď 30km pred cieľom prišlo to krátke 11% stúpanie a z celej slávnej Bory tam nebol ani 1 cyklista,ktorý by tam uvisel a bol mu schpný pomôcť aspoň tým,že by mu dal koleso.Akurát v rovinatých etapách dokážu ťahať a sťahovať nástupy,ale to dokáže každý tím.Akonáhle príde čo len k mierne zvlnenej etape, tak je amen.Peter sa bude radšej rozčuľovať na usporiadateľov a všetkých ktorí nechcú ťahať,ako by sa radšej pozrel na to,že ten tím nie je schopný mu vo finálnej fáze pomôcť.Trochu nádeje svitá s Ossom a Kenoughom,to by mohol byť ten želaný support.A to sme všetci pred časom nadávali na Cannondale,aj keď tam mal tú podporu asi najlepšiu.To,čo napísal aj ten Čech, že Juro ani Mišo nemajú na to aby jazili v pro tour teame mi nevyvráti nikto,veď tí majú obrovské problémy vôbec dokončiť týždňové preteky o 3 týždňových ani nehovoriac.Pokiaľ Bora nekúpi a nezaplatí nejakého superdomestika, akého potrebujú všetci skutoční lídri,ktorí chcú víťaziť,tak mu budú víťazstvá stále unikať. :(
13.08.2017 - 19:25:09
07
no ale po MS minuly rok by si toto nenapisal vsak :) suhlasit sa s tym da, ako to naozaj je vedia zrejme len zainteresovani...nezdalo sa mi na Tour ze by mu v tej vitaznej etape nieco uniklo...v podstate ani v Polsku ani na BB tour...
13.08.2017 - 20:20:15
03
kazdopadne Dylan Teuns je teraz na peknej vlne...dnes s prehladom na ARoN :)
13.08.2017 - 20:21:55
01
Pre Dylana prvých 8 víťazstiev v kariére za 3 týždne, z toho 3 krát GC ... to sa len tak nevidí. Ale už na jar na Valónskom šípe ukázal potenciál, keď skončil tretí za Valverdem a Martinom.
13.08.2017 - 21:09:03
01
katko nemohol som to napísať z 2 dôvodov.
1.Ms trvalo 1 deň-a ja som písal že nemajú na preteky ktoré trvajú týždeň a viac.
2.Ms minulý rok bola úplne rovinatá trasa a preto ho dokázal podporiť až do konca.Pokiaľ by bola trasa ako na Ms v Richmonde,tam zhasli ako fakle už dávno pred koncom.Jednoducho je to realita,či sa to niekomu páči alebo nie. :)
13.08.2017 - 21:12:55
07
Je to tak, dúfajme že Sagan ešte pár(veľa) rokov potiahne, lebo po ňom bude na tom SK cyklistika ako hokej po odchode zlatej generácie...bodaj by som sa mýlil a niekto sa chytí...
13.08.2017 - 21:16:17
00
no Miso ide na Vueltu a pri pive nam slubil ze na Angliru sa uvidime a to je myslim predposledna etapa...:) potom mozeme zhodnotit kto na to ma a kto nie ;)
13.08.2017 - 21:17:42
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up