Tak aký ventil?
Autoventil 55% [ 224 ]
Galuskový ventil 45% [ 185 ]
Celkový počet hlasov : 409
+ este usetris aj 1,2 gramu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja sa prikláňam ku galuskovému ventilu. Raz dávno ešte na žiletke nás *****... policajt za jazdu vedľa seba a kámošovi vypustil kolá a mne nevedel a pýtal sa , že ako sa to vypúšťa? povedal som mu , že na to treba špeciálny kľúčik :mrgreen: Tak od vtedy mám na galuskový ventil príjemné spomienky a nedám naň dopustiť :lol: :lol: :lol: A ešte to aj lepšie vyzerá :oops:
16.08.2009 - 18:44:15
03
LOL :lol: :lol: :lol:
ja mám tiež radšej galuskový ventil, lebo autoventil mi nevojde do ráfika :-D
16.08.2009 - 18:47:29
00
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja sa prikláňam ku galuskovému ventilu. Raz dávno ešte na žiletke nás *****... policajt za jazdu vedľa seba a kámošovi vypustil kolá a mne nevedel a pýtal sa , že ako sa to vypúšťa? povedal som mu , že na to treba špeciálny kľúčik :mrgreen: Tak od vtedy mám na galuskový ventil príjemné spomienky a nedám naň dopustiť :lol: :lol: :lol: A ešte to aj lepšie vyzerá :oops:

Nemyslím si veľa o inteligencii slovenských policajtov, ale toto ti aj tak asi neuverím...
17.08.2009 - 23:07:06
00
zdravim pani...na novom biku 29, mam galuskovy ventil..doma mam 4 pumpy,ale ani jedna nema otvor na gv :( .preto hutam ci ten rafik neodvrtat...co tym pokazim?moze to oslabit pevnost rafiku? na 26 by to bolo odvrtane davno,len mam respekt pred 29,predsa je to ina velkost
13.11.2016 - 07:01:02
00
sak galuskový fukas tým istým ako bežný cyklovenil , pumpy mávaju vecsinou koniec srobovatelný kde otočís vnutro a mas mensiu dierku, prípadne existuje redukcia pre fukanie autopumpouv:)
13.11.2016 - 07:09:15
00
zihadlo 5 napísal:
sak galuskový fukas tým istým ako bežný cyklovenil , pumpy mávaju vecsinou koniec srobovatelný kde otočís vnutro a mas mensiu dierku, prípadne existuje redukcia pre fukanie autopumpouv:)

viem jak sa fuka gv,ja len som sa pytal ci nedoebem tym prevrtanim koleso.....vies mam asi cca 10 dusi na 29 z av ventilom,mam pumpy na av,mam tlakomer na av..nahradne ventilky,zavitniky,ocka..mam vsetko na av,len pouzit to ,mi brani jedna posrana dierka :) ... ale tiez nechcem pos...t nove koleso..tak som chcel vediet ci nieco na kolese oslabim,ked to odvrtam..:)
13.11.2016 - 08:08:09
01
kks to je tema toto - zacinam byt nestastny ze na novom biku nebudem mat bezdusaky a bude tam galuskovy ventil. pozriem potom rafik ci tam bez vrtania nezmestim autoventil. jazdim 16 rokov z toho snad 15 na autoventiloch a NIKDY som stym nemal problem. ziaden pokles tlaku - ok ked to celu zimu stalu v pivnici tak na jar bolo treba fukat, fuka sa uplne lahucko - netusim o com tu poniektori pisali. kazda aj lacna pumpa so zaistovacou packou ma v strede taky vystupok ktory pri nasadeni pumpy zatlaci autoventil cim ho otvori. ak niekto pretlaca autoventil len fukanim tak je fakt borec a nezavidim mu tu robotu. pozeral som dake pumpy - chcem cosi malicke do dresu tak snad nakoniec vyskusam tuto - http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/pumpy/force-blade-s-mini-al-12-cm-pumpa-cierna.html - aj ked tym hadickam neverim ze vydrzia tesnit tak tam sa snad znizi riziko poskodenia GV.

    26.12.2016 - 23:58:10
    01
    Gusto0 presne ako hovoris.
    Galuskovy ventilok nema ziadnu vyhodu, hovorte si co chcete, nema.(oba tabory, ci uz lamanie gal. ventilku alebo zle fukanie autoventilku = naucte sa pouzivat svoj typ ventilku)

    rochelHlinikovy rafik nez problemu mozes zvacsit na 8mm aby sa vosiel autoventilok. Nijako neznizis pevnost rafiku. Len si treba dat pozor aby si spony dokladne odstranil, mozu sposobit defekt.
    02.05.2017 - 21:58:45
    00
    Čaute, už roky jazdím spokojne galuskové ventilky na bikoch, ale až teraz ma dobehla moja neznalosť/nešikovnosť :$ ako ho nafúkať na pumpe aj za pomoci redukcie. Doma fúkam bežne veľkou pumpou a v teréne malou pumpou...ale včera zhodou okolností som bol na pumpe tak reku dofúkneme to pohodlnejšie a rýchlejšie :D povolil som na ventilku ten šrobik, naskrutkoval redukciu a pripojil hadicu a pustim vzduch a všetok vzduch utekal bokom...nič sa nedostalo do kolesa. Viete mi poradiť čo som robil zle? :)
    15.10.2017 - 10:09:07
    00
    Ja mam doma 2 druhy redukcii, jedna ma tesnenie a druha nie, a ani sa tam neda dat, tak na tej mi tiez fucalo vsetko pomimo a nic sa nedalo s tym robit, no uz pouzivam len autoventil, jednoznacne je to lepsie v kazdom smere ako galuskovy.
    15.10.2017 - 10:17:15
    00
    Ako píše mireq1 skontroluj či má redukcia tesnenie. Dobre je pred fúkaním a nasadením redukcie odlepiť ventil jeho krátkym stlačením.
    15.10.2017 - 10:32:49
    01
    Chlapi, redukcia mala tesnenie, fučalo to tak či tak, potom po x-tom skušaní tesnenie išlo preč a fučalo tiež :D...ventil som tiež odlepil krátkym zatlačením.
    15.10.2017 - 11:40:32
    00
    Možno vadná koncovka na hadici. :)
    15.10.2017 - 13:50:54
    00
    Ja som mal raz chybu, ze ventilcek mal nejake divne stupanie, takze sa mi to nedarilo spravne nasroubovat.
    16.10.2017 - 09:24:15
    00
    kalco napísal:
    Možno vadná koncovka na hadici. :)

    No zlá asi nie :) autoventil normálne nafúkalo
    Tak vyzerá to tak, že asi sa budem pumpám s mäkkým kolesom vyhýbať :D
    16.10.2017 - 18:45:48
    00
    keyboard_arrow_up