Áno, bol to ten istý.
27.11.2017 - 18:14:46
00
Po celom dni aj tak nerozumiem tomu, prečo by tu nemohol byť uverejnený link na výhodný nákup, hoc aj u konkurenčného e-shopu a hoc aj od majiteľa. Tak buď ten Black Friday v Suncycle bol výhodný a oplatil sa, alebo nie, to nech posúdia diskutujúci. A to, že je to konkurencia Mtbiker e-shopu, tak ad1) sme na fóre kde sa snáď môže diskutovať slobodne o tom, čo sa oplatí a čo nie, zvlášť v téme na to určenej, a ad2), mohli ste urobiť Mtbiker Black Friday, kľudne postnúť link sem na Váš e-shop, rovno aj pod Matúšov príspevok a nech rozhodne cena, zľava, resp kvalita zľavneného tovaru. Toto je prípad ako keď sa tvárim, že vlastním nezávislé médium, ale dávam v ňom priestor len jednej strane.. Skutočne "objektívne"..
27.11.2017 - 20:30:49
013
Farmaceut pretoze je to neplatena reklama a je to roky rokuce v nasich pravidlach zakazane. A je to zly precedens ked si majitel e-shopu moze postovat linky na svoje vlastne stranky. Ak to dovolime Matusovi, museli by sme to dovolit vsetkym a to nie je v nasom zaujme ani v zaujme citatelov fora. Matus ma moznost u nas inzerovat, ak chce.
27.11.2017 - 20:42:06
01
Matus ma kopu roboty s tym aby stihol poslat objednany tovar, nepotrebuje si robit reklamu :) tot moj nazor
27.11.2017 - 21:21:13
00
Aby som to dal na spravnu mieru...ano, priznavam ze som dal link na urcitu akciu ale akosi mi to vyplynulo z kontextu ked sa imro pytal ze ci nahodou nemame nejaky "cierny piatok" ked uz nasiel nizsiu cenu na urcity produkt. Ved preto som aj do prispevku dole napisal vetu ze "snad som mohol a nebudem zmazany" :)

Tak teraz uz viem ze nemozem a ak je to proti pravidlam fora tak ani robit nebudem. Rovnako nechcem a ani necakam ze kvoli mne/pre mna sa bude robit nejaky precedens ( ved zijeme v konkurencnom prostredi ). Dalo by sa tu toho napisat viac ( nejake postrehy, rady, nazory atd ), ale je to vasa stranka, vase forum, atd...
27.11.2017 - 21:49:35
08
Farmaceut : uz nemoze :). Cele je to tvrdy biznis :lol:. Prevazne na zdarma zaklade uzivatelov ( slovensky styl). Cervo pritvrdil, co dosli nepaciky /Voltaren/ :lol: .. peniazky nesmrdia. Aj chudak Matus sklopil usi pod hrozbou.Myslel som, ze eshop bude skvely .. a je, bordelom ala forum, a tym, ze polozky mu opravuju uzivatelia fora zdarma :lol:. Matus bol trpeny .. slusnou mierou prispel k zivotu fora. Tam ale kde je biznis, nie je kamarat .. Zatial je to fajn, i ked sa hraje na "pravidla". Ale transformacia na zarobkovu cinnost, asi inzerciu vyzaduje .. dal by som (neverejnu) zlavu :), ale to uz je obchod.
27.11.2017 - 22:22:11
00
Kua, skoro som otvoril pukance :rofl:



Vychádzajúc z historických poznatkov ako "Na jednom smetisku sa neznesú dvaja kohúti", cez "Každá sliepka svoje perie chváli" a "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj" až po "Zabudol vôl, že teľaťom bol" sa potvrdilo že "Pravdy sú len jedny" ;)

Ale téma podľa mňa dobrá, napriek sem-tam opakujúcim sa linkom a rozbaleným poškriabaným GPS počítačom :D . Však pol fóra vrátane mňa bude jazdiť v rovnakej Endura Windchill II Jacket :rofl:
27.11.2017 - 23:13:36
02
matt napísal:
Aby som to dal na spravnu mieru...ano, priznavam ze som dal link na urcitu akciu ale akosi mi to vyplynulo z kontextu ked sa imro pytal ze ci nahodou nemame nejaky "cierny piatok" ked uz nasiel nizsiu cenu na urcity produkt. Ved preto som aj do prispevku dole napisal vetu ze "snad som mohol a nebudem zmazany" :)

Tak teraz uz viem ze nemozem a ak je to proti pravidlam fora tak ani robit nebudem. Rovnako nechcem a ani necakam ze kvoli mne/pre mna sa bude robit nejaky precedens ( ved zijeme v konkurencnom prostredi ). Dalo by sa tu toho napisat viac ( nejake postrehy, rady, nazory atd ), ale je to vasa stranka, vase forum, atd...

Ja som ani nepostrehol, že tu bolo niečo potom zmazané, ale Matúš nemusíš sa báť, veľa bikerov tvoju stránku sleduje...je to konkurencia, ale myslím, že dobrý obchod, si reklamu ani robiť nemusí, ľudia o ňom vedia a myslím, že zákazníkov máš viac ako dos a určite väčšinu spokojných :). Aj keď je mi jasné, že to bola len reakcia na to čo som napísal ja :)
28.11.2017 - 02:17:10
00
Ludo napísal:
Kua, skoro som otvoril pukance :rofl:



Vychádzajúc z historických poznatkov ako "Na jednom smetisku sa neznesú dvaja kohúti", cez "Každá sliepka svoje perie chváli" a "Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj" až po "Zabudol vôl, že teľaťom bol" sa potvrdilo že "Pravdy sú len jedny" ;)

Ale téma podľa mňa dobrá, napriek sem-tam opakujúcim sa linkom a rozbaleným poškriabaným GPS počítačom :D . Však pol fóra vrátane mňa bude jazdiť v rovnakej Endura Windchill II Jacket :rofl:


Tlieskam nohami za tu poslednu vetu s Endura Windchill :-D
28.11.2017 - 07:46:59
02
Canyon.com ma 12 dni vianocnych zliav
29.11.2017 - 11:06:33
01
Kazeta na cestak za super cenu
https://www.canyon.com/sk/accessories/?category=T003#id=63582
29.11.2017 - 11:12:40
01
27,5 " vidlica RockShox SID World Cup za 499,95€.
https://www.canyon.com/sk/accessories/?category=11546&1948571538&search=1&q=RockShox+SID+World+Cup+Fork+27.5#id=63482
29.11.2017 - 12:21:50
00
JohnnyZLiptova napísal:


To realne stala cestna kazeta viac ako 400€? :o
29.11.2017 - 12:52:34
00
To trochu prehnali s tými 424,95 dá sa v pohode pod 300,- Ale kúpa by to bola každopádne super, ak by ju ešte mali.
29.11.2017 - 12:56:51
00
http://www.suncycle.sk/sk/produkt/bunda-pearl-izumi-pro-escape-softshell-seda/9854
Snáď neporuším pravidlá :) Cena vraj platí len dnes.
29.11.2017 - 13:35:14
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up