luper napísal:
Ramon1 :y: :y: :y: to nemá chybu. ;) Aký máš firmware?


Ta to ti neviem ...spojenie s iPhonom funguje , kalibroval som len hmotnosť , všetko šlape tak neriešim...
03.12.2017 - 20:19:48
00
Ta to ti neviem ...spojenie s iPhonom funguje , kalibroval som len hmotnosť , všetko šlape tak neriešim...
Podržíš pri zapínaní váhy on pár sekúnd, keď sa objaví SETUP, on pustíš a objaví sa Ti čislo firmware.
03.12.2017 - 20:35:23
00
Dnes dorazila nová zásielka. Fakt radosť rozbalovať. V piatok objednané v sobotu upražené a dnes (utorok) doručené DHL pekne až domov. Nechám ju trochu oddýchnuť, zatiaľ dorazím tú Tanzaniu kilimanjaro noir z GP, ktorá má vôbec nenadchla a ide sa koštovať.

Prílohy:

IMG_20171205_201503.jpg
IMG_20171205_201503.jpg 566.97 KiB thumb_up0thumb_down

05.12.2017 - 21:37:27
00
Obe krajne mam odskusane a su fakt dobre :y: . Nacimientos je novy, nepoznam.
05.12.2017 - 22:03:35
00
No, u nas doma sa moj nakup v Gardelli nestretol moc s nadsenim. Pekne povedane.
06.12.2017 - 08:23:03
00
Ahoj.
Zhanam posledný hrnček do serie NESCAFE CREMA v 100% stave . mam 1 , ale je od umývačky riadu zničeny . Som ochotný sa dohodnut na rozumnej cene. Ďaka.

Prílohy:

hrn1.jpg
hrn1.jpg 823.45 KiB thumb_up0thumb_down

hrn2.jpg
hrn2.jpg 765 KiB thumb_up0thumb_down

hrn3.jpg
hrn3.jpg 81.65 KiB thumb_up0thumb_down

06.12.2017 - 08:59:21
00
Wladix napísal:
No, u nas doma sa moj nakup v Gardelli nestretol moc s nadsenim. Pekne povedane.


He he , cesta k úspechu býva tŕnistá . Predpokladal som , že ta “ jednorazovka “ takto dopadne . Aby si z tej kavy dostal maximum musíš mať “ to všetko “ a veľa cviku . Ja som napríklad vykúpil v HB posledné Nensebo široko ďaleko . Nakoľko som čakal na spoločnú objednávku , ktorá sa nekonala , všetku ju aj v Gardelli vypredali . Mne chuti - treba ju “vedieť “ pripraviť . A pribalil som aj Panamu- Hartmann , na ktorú som zvedaví :) . Len ta Gesha mi nejak “ uniká “. Tak , ak ju budú mat potestujem v 2018 .
06.12.2017 - 10:02:33
00
Obavam sa, ze skor ako by som si to nacvicil, tak ma manzelka vyhodi z domu. :D
06.12.2017 - 10:09:58
00
"Many state that by roasting lighter, you"re able to maintain the "origin" notes of a coffee, but what does this mean exactly? Will I be able to taste the volcanic Guatemalan soil, or a hint of "banana" from the banana tree that provided shade in my cup? No, the truth is that any underdeveloped fruit, whether it be an apple or coffee, regardless of origin, will contain significant concentrations of citric, malic, and chlorogenic acid which will create a very sour and astringent cup. Most people would never eat an unripened apple, why do we expect consumers to drink "unripened" brewed coffee?"

-- Joseph Rivera, founder of Coffee Chemistry
06.12.2017 - 10:16:06
00
Wladix Tak dojdi ku mne na degustáciu a manželku nechaj doma :) .

Jožko od “ chemikov “ nech si tam ***** kockovy cukor , aj tri a nech tu nepostuluje kktiny ... sladkosť extrakcie sa predsa dá modifikovať prípravou , prazenim aj spracovaním ... aj keď je to študovaný človek , hĺbka jeho myšlienky vyvolá u mnohých z nás zmiešané myšlienkové pochody

- Ramon1
06.12.2017 - 10:17:30
01
Joseph A. Rivera, founder and creator of coffeechemistry.com, served as the former Director of Science & Technology for the Specialty Coffee Association of America (SCAA) and the Coffee Quality Institute (CQI) from 1999 to 2009. He"s the co-creator of the internationally recognized Q-Certification program since its inception in 2000 with over five-thousand currently certified graders from around the world.

Joseph holds a degree in food chemistry and has over a decade of experience in researching all aspects of coffee science from "bean to cup". He"s presented at dozens of international conferences and published numerous articles in the area of coffee science for the specialty coffee industry. He is also the creator of the first and only, Coffee Science Certificate (CSC) program which was launched in 2013 and conducted in over four continents.

no, myslim ze je pre mna vacsou autoritou ako nejaky doktorko co si potrebuje honit ego po internetovych forach
06.12.2017 - 10:33:22
00
Ja ta mám tak hlboko v <> že mi nestojíš ani za to aby som ti vynadal ... tvoja životná frustrácia je pre mna úsmevná . Dojdes do kávovej témy a osobne na mna útočíš . Pričom som vyjadril len svoj názor a teba som ani v náznakoch nespomenul / lebo ta mám v tej ..či , ako som ti už spomenul / . Pekný frustrovaný deň “ domáci pracovník “ .
06.12.2017 - 10:48:30
00
Arogantnym sposobom zhadzujes kazdeho s ktoreho nazorom ty nesuhlasis. Tak som ti pripomenul aku mas autoritu ty. V kavovej teme som bol skor ako ty, neprisiel som sem za tebou, nenamyslaj si.

A svoju frustraciu nepripisuj mne, ja som maximalne kludny a spokojny so vsetkym - pri tvojich komentaroch sa len pousmejem a v duchu si pomyslim "jezis to je kkt" ;)
06.12.2017 - 11:00:47
00
...nakolko o5 príspevok mimo témy / ako vždy / tak nemá zmysel na neho reagovať .

Takze po krátkej vsuvke zakomplexovaneho ..ja , k téme . Na Buna cafe majú Vianočné zľavy

http://mailchi.mp/bunacafe.eu/vanoce-s-bunacafe-kavovary?e=59761f6872
06.12.2017 - 11:21:11
00
Wladix napísal:
No, u nas doma sa moj nakup v Gardelli nestretol moc s nadsenim. Pekne povedane.
Na svetle prazenie si musis zvyknut a bud zachuti a ine nechces, alebo nie. To je ako prejst z Nitrianskeho kniezata na suchy bobulovy vyber.
06.12.2017 - 11:36:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up