tento chlapik mal teda "svoj" den http://www.youtube.com/watch?v=kbR4niZPXaw
05.03.2008 - 23:45:46
00
Amputovana noha :cry:
05.03.2008 - 23:54:26
00
Tak pridam aj ja svoju blby den. Stalo sa to este niekedy v roku 2003, ked som este ako student zacal brigadovat v jednej firme v Kosiciach ako PHP programator. Kedze som bol toho casu bez biku (a bez akychkolvek vedomosti o bikoch), tak som si kupil bike CTM Laser SF (model 2003) s odpruzenou vidlicou Zoom 55 a uz som sa tesil, ako sa na nom budem prehanat po kopcoch a lesoch v okoli Kosic. Prisiel vikend, bol uz zaciatok septembra, a ja som sa vybral vyskusat bike. Prilbu som vtedy este nemal a povazoval som ju za zbytocnost :oops: . Ako trasu na prvu cyklojazdu som si zvoli kosicanom notoricky znamu trasu cez Cermel na Alpinku. Na alpinke som sice funel jak parna lokomotiva, ale po chvilke oddychu som sa rozhodol, ze pojdem na Vysoky vrch, z neho cez Janosikovu bastu do Kysaku a potom do Presova navstivit svoju priatelku (vtedy priatelku, teraz uz drahu polovicku). A ako najvhodnejsiu trasu na Vysoky vrch som si po konzultacii s mapou vybral modru turisticku znacku okolo chaty Diana. Musim uznat, trasa zacinala krasne, sice mnierne do kopceka, ale okolo krasne zurciaceho potocika, proste idylka. No, lenze idilka po chvilke skoncila a ja som uz bike nielen tlacil, ale aj niesol, prekladal cez povalane stromy, brodil som sa v meter vysokej zihlave, proste prava horska cyklistika :twisted: Cestou, este pred Vysokym vrchom, na mna z druhej strany potocika kukali srnky nechapajuc, co to vlastne robim, ale ja som sa nevzdal a dorazil az na Vysoky vrch, kde som si doprial taku 15 - 20 minutovu pausu a vyrazil po cervenej smerom na Kysak. Tesil som sa, ako vidlica krasne pruzi, ako sa mi krasne ide a ani neviem ako a bol som tesne pred Janosikovou bastou. A vtedy to prislo, chodnik viedol po takych schodoch z korenov, lenze ja som si este nebol uplne isty svojim novym tatosom, tak to reku vezmem bokom po listi. Lenze pod tym listim sa zakerne schovavala asi pol metra hlboka jama a ja som zrazu len letel cez rajdy a hlavou som si to namieril rovno na najblizsi obrovsky strom, co tam bol. Stihol som tak akurat dat ruky pred hlavu, takze sa moja smrt nekonala :oops: Potom som uz len pomalicky dorazil v Kysaku k horarni a umyl si odreniny v studnicke co tam je. A ideme dalej, myslim si ... ale figu borovu, zadne koleso sfuknute a ja nemam ani nahradnu dusu, ani lepenie, ba dokonca ani pumpicku na nafukanie :cry: Tak reku tlacime a v Presove zalepim. Aby toho nebolo malo, asi po 50 metroch sa strhol nechutne husty lejak a kym som dosiel na stanicu, tak uz znova svietilo slnko, lenze ja som bol premoceny do poslednej nitky. Aby som to dalej nenatahoval, v Presove okrem priatelky dosiel aj jej brat a na 6. pokus sme zalepili defekt. Proste, ked sa dari, tak sa dari ... :? 8) :P


Mno, myslim ze o 1 tvojom este horsom dni viem..
06.03.2008 - 00:01:31
00
..ja som sa o nom docitala..
06.03.2008 - 00:14:03
00
Mno, myslim ze o 1 tvojom este horsom dni viem..

Teraz neviem, ci myslis 7.6.2007 alebo 21.7.2007 :twisted: :twisted: :twisted:
06.03.2008 - 07:49:39
00
Zlomenu ruku a svadbu by som neporovnaval. Ruka sa zahoji.
06.03.2008 - 08:57:04
00
Zlomenu ruku a svadbu by som neporovnaval. Ruka sa zahoji.

:P :P Ano, zahoji ... akurat ze mne na tu zlomeninu ostala pamiatka v podobe jazvy a trvalo zlomeneho zapastia :( ... sice to neboli, zatial nevadi, ale ktovie, co bude v buducnosti :roll:
06.03.2008 - 09:50:48
00
ach ludia moji, ja som si dnes tak fajne zabehala - clenok skoncil spuchnuty ako tenisova lopticka - ach, teraz si tak skoro nezasportujem.. jajajaj.. tak si pekne uzivajte bikovacky, ked mozete a ja vam budem z domu s vylozenou nohou tisko uprimne zavidiet :cry: a zelam (si) svetovy mier..
23.03.2008 - 22:42:48
00
to si utekala pred sibacmi a vodou????
24.03.2008 - 13:38:35
00
heh, nie, nie.. to bolo este vcera.. mal to byt len bezny bezecky trening.. :roll:
24.03.2008 - 15:22:19
00
hmm, tak skore uzdravenie...nech ten tvoj bike nemusi dlho na teba cakat. :lol:
24.03.2008 - 15:44:37
00
diky Speedy, dufam, ze bude ako hovoris :wink:
24.03.2008 - 16:01:55
00
..no, ja som začal bikovať, keď ma začala bolieť noha pri behu... zistil som, že na biku ma nebolí... :-)
24.03.2008 - 17:39:54
00
Ja sice nerad behavam, ale po zime mam akosi velke "pohybove" abstaky, tak vtedy mi je aj beh dobry :wink:
24.03.2008 - 17:56:30
00
keyboard_arrow_up