Imro vždy keď ťa tu čítam si pomyslím, že si asi extrémny optimista alebo ťa ešte nikdy v živote nikto *****.
13.02.2018 - 12:48:58
01
podla mna len pouziva slova "myslim si" namiesto "zelam si" :-)
13.02.2018 - 13:13:46
02
tino888 napísal:
samozrejme ze mozu zakazat platbu. V slovenskej btc skupine na facebooku bolo hlasovanie ohladom problemov s prevodmi a najhorsie skoncila Tatrabanka a Unicredit.

no tak ale musi byt na to daky dovod nie? to ked si povedia ze ti zakazdu vsetky transakcie a nebudes vediet pohnut s uctom tak tiez ok? a nemozu si len tak z vlastnej hlavy povedat ze je to burza, nam sa to nepaci tak blokujeme...
13.02.2018 - 13:42:48
00
ocividne si mozu povedat ze s vlastnymi (!!!) peniazmi nemozes narabat slobodne.
13.02.2018 - 14:16:39
00
ak vlastnymi peniazmi nemozes narabat slobodne, tak to je vlastne voda na mlyn pre crypto, nie ? :)
13.02.2018 - 14:20:15
00
Turbi napísal:
Imro vždy keď ťa tu čítam si pomyslím, že si asi extrémny optimista alebo ťa ešte nikdy v živote nikto *****.

:) tak myslím, že extrémny nie ale inak asi áno a tak každý sa v živote na niečom oklame a určite by to nebolo 1. krát :). Tak ale každý keď do niečoho investuje, tak snáď tomu verí, či nie? :) A ak to nebude tak o 2 mesiace tak to tak bude o pol roka, možno neskôr, no nevidím dôvod prečo by to tak byť nemalo, keď je o krypto taký záujem :). A napokon to doteraz vždy tak bolo a po medveďom trhu nasledoval býči. A že by to len tak z ničo za pár mesiacov, alebo rokov padlo a stratilo celkom hodnotu, tomu verí asi len ten kto si o tom nikdy nič neprečítal a hejtuje všetko bez toho aby sa o tom niečo dozvedel. Netvrdím, že to bude rásť do nekonečna, to nemôže vedieť nikto, ale technológia blockchainu a podobné technológie v krypto menách sú na toľko revollučné, že majú veľký potenciál, že tu s nami budú veľmi dlho a tak ľahko nezaniknú. Teda ja tomu verím a kto nie, tak je to jeho vec :). Väčšinu ľudí asi aj tak tá technológia nezaujíma a ide im iba o zisk-však to je to hlavné prečo tam ľudia investujú. Ale ja osobne si o tom kde chcem dať peniaze aspoň niečo prečítam. Uvidíme, ak to tak nebude aspoň do leta, tak mi to môže pripomenúť a napísať ako som sa zas veľmi oje... :)
13.02.2018 - 17:56:48
00
akurat ze neinvestujes do technologie ale do konkretnej implementacie
urcite sa zhodneme ze vyroba piva je super technologia ale povodne egypske pivo dnes nema ziadnu hodnotu aj ked by si to ti co by do neho boli byvali na zaciatku investovali mozno priali
13.02.2018 - 18:16:42
00
tak egyptské pivo som nepil :) ale inak súhlasím :)
13.02.2018 - 18:20:44
00
ďalšia jobovka https://kryptomagazin.sk/vlk-z-wall-street-kryptomeny-jsou-podvod-prehled-dnesnich-zprav/ takže veľryby určite zasiahli a budú zas tlačiť cenu dole :D , takže môžme v najbližších dňoch očakávať zase pekné prepady a podobne negatívne články, ktoré pekne pohnú s cenou :)
13.02.2018 - 18:25:14
00
takze mozes zas lacno nakupit
13.02.2018 - 18:33:17
01
imro1 napísal:
...
Netvrdím, že to bude rásť do nekonečna, to nemôže vedieť nikto, ale technológia blockchainu a podobné technológie v krypto menách sú na toľko revollučné, že majú veľký potenciál, že tu s nami budú veľmi dlho a tak ľahko nezaniknú. Teda ja tomu verím a kto nie, tak je to jeho vec :). Väčšinu ľudí asi aj tak tá technológia nezaujíma a ide im iba o zisk-však to je to hlavné prečo tam ľudia investujú. Ale ja osobne si o tom kde chcem dať peniaze aspoň niečo prečítam. Uvidíme, ak to tak nebude aspoň do leta, tak mi to môže pripomenúť a napísať ako som sa zas veľmi oje... :)


Lenze samotna technologia blockchainu nie je zavisla od existencie kryptomien. Coin je len asset.

Ak sa mylim, opravte ma.
13.02.2018 - 18:37:31
00
imro1 napísal:
A ešte k tomu BMG, tak nehovorím, že to nebola chyba ľudí, ktorí tam dali peniaze, ale bola to aj chyba štátu ako to často býva v takýchto prípadoch a zobudili sa až keď bolo neskoro a účty tých tunelárov a ich rodín ktorí sa na tom takto napakovali a okradli tísíce ľudí mali čo najrýchlejšie zmraziť.


s tym zmrazenim uctov a vagnym postupom statu s tebou suhlasim. nic to ale nemeni na tom, ze velmi dlho dopredu bolo jasne, ze je to cele podvod.
13.02.2018 - 18:55:39
01
martink napísal:
Lenze samotna technologia blockchainu nie je zavisla od existencie kryptomien. Coin je len asset.

Ak sa mylim, opravte ma.

ak blockchain nieje decentralizovany, tak je to iba normalna databaza (avsak ovela menej efektivna ako normalne sql). Pred nejakym casom sa velmi rozsiril buzzword: private blockchain. A idea ze sa pouzije tato super technologia s tym ze samotny bitcoin je iba pyramida, ponzi schema, atd (skeptici v tejto teme ti popisu lepsie ze co vsetko).
Idea privatneho blockchainu ale stoji na totalnom nepochopeni fungovania celeho systemu. Bitcoin totizto funguje hlavne vdaka teorii hier. Ucastnici siete su motivovany peniazmi (a teda vlastnou chamtivostou) na to aby siet zabezpecili, a lepsia motivacia ani neexistuje. Nikto v tomto systeme nemusi nikomu verit, staci ze vedia ze kazdy sa bude spravat v sulade so svojim najlepsim zaujmom.
13.02.2018 - 19:29:54
00
kto presvihol kryptomeny alebo im neveri, na Mintos.com sa daju celkom fajn zhodnocovat uspory v P2P pozickach za 12-15% rocne (napr. teraz do 16.2. davaju 5% cashback z investicii okamzite), uz tam otocili za 3 roky vyse 500 milionov eur, ... beriem to ako sporiaci ucet, kedze banky a terminaky su dnes uplna tragedia
..sorry ze je to trochu mimo temy :) k teme, resp. aj k P2P dost zaujimavo pise chlapik na http://www.vodnici.net
13.02.2018 - 21:56:53
00
Ja odhadujem ze sa BTC usadi na realnom kurze niekde okolo 10 - 20 dolarov do konca roka.
Dajte nejaky kurz aj vy nech je sranda kto bude blizsie :lol:
13.02.2018 - 22:20:20
00
keyboard_arrow_up