stax , vypočul som si tú pasáž z videa vyššie a presne je to myslené, ako si povedal.
04.03.2018 - 19:10:58
00
stanlee v com vas/ta stax nepresvedcil? Pustil si si to video v tom useku kde ti to stax dal? Ja tu neobhajujem SAS, OLANO, ale zasa to co tam Nicholsonova povedala sa vazne neda pochopit tak ako to tu prezentujes... Potrebujes prepis toho co tam hovorila?
04.03.2018 - 19:14:58
00
Jak sa kukám tak sa kukám, keby kali odstúpil, všetci zrazu zabudnú na Kuciaka. Mne to stále prichádza ako konštrukcia
04.03.2018 - 19:23:22
01
Treba dat súdy a políciu do poriadku, potom sa budú aj politici správať normálne
04.03.2018 - 19:26:00
03
Uznávam,dal som jej do úst slová,ktoré nepovedala. Mea Culpa. Avšak, aj tento - pre mňa nový význam jej slov je pre mňa ako človeka,ktorý nemá rád demagógiu neprijateľný. Naozaj v jej vyjadrení v tejto pasáži necítite taký ten závan ficizmu, kedy si zoberiete ľubovolnú vec na svojom protivníkovi, a idete mu to vyčítať,hoc,aj keby váš oponent spravil presný opak,kritizujete ho v opačnom garde?

Kritizuje Kaliňáka za to že UMOŽNIL vyšetrovanie cudzoštátnych vyšetrovateľov. Kritizuje Kaliňáka za to,že on sám vie,že vytvoril prostredie,kedy on sám verí,že potrebujeme cudzoštátnych príslušníkov na vyšetrenie. To je skrátka nečestné a nekorektné podsúvanie vecí a faktov.

Fakt,že Kaliňák UMOŽNIL vyšetrovanie inými vyšetrovateľmi ako sú vyšetrovatelia zo slovenska je akokoľvek kritizovať nemorálne a ide o snahu kritizovať protivníka,len aby bol kritizovaný.
04.03.2018 - 19:26:45
00
Hosť napísal:
Hm, nič to nemení na tom, že predstava, že sa SaS, OLˇaNO, Sme rodina & spol. dostane k moci, je pre mňa úplne katastrofálna. :puke:

Daj lepsiu variantu.
04.03.2018 - 19:28:22
00
Ja len neviem či Kiska pozná ústavu,lebo to čo navrhol tak to všetko má v rukách len Fico.Kiska môže len apelovať,nič viac.
04.03.2018 - 19:30:50
00
Kiska pozná iba peniaze a prezident je lebo už nevie čo od dobroty
04.03.2018 - 19:33:07
00
Vyšetrovať z únie by prišli tak, či tak, prevalilo sa to a ide o ich peniaze, ktoré tu miznú.
04.03.2018 - 19:34:44
01
Po prejave precedu som mal pocit, že pozývací list je už napísaný.
04.03.2018 - 19:39:50
01
corsair napísal:
Kiska pozná iba peniaze a prezident je lebo už nevie čo od dobroty

Kiska naziva veci pravím menom. Aj keď sa ti to nepaci je to najlepší možný prezident.
04.03.2018 - 19:41:47
02
corsair napísal:
Kiska pozná iba peniaze a prezident je lebo už nevie čo od dobroty


Prosím vás ľudia, kde na tieto demagogické informácie chodíte? Názor môžeš ma aký chceš, ale toto sú presne tie ***** Ficovké reči...
04.03.2018 - 19:42:15
07
Kali sa tam zubami nechtami drží len preto aby mohol usmerňovať k akým informáciam sa dostanú a skartovať čo sa nehodí.
04.03.2018 - 19:43:02
00
Prezident nech pekne pogriluje túto zlodejskú koalíciu. Vôbec nejde o to, že ho nemusia počúvnuť, ale o to, ako to bude vnímať volič. Ich preferencie dlhodobo klesajú a ten pád sa teraz ešte urýchli.
04.03.2018 - 19:44:24
04
Zemo napísal:
Oproti terajsej vlade je aj bezdak zobrany rovno z ulice lepsia alternativa.... Niektori tu cakaju na rytiera na bielom koni v ziarivom brneni, ktori nas spasi. Ale to je fakt naivna predstava. Tiez nie som nadseny z nasej opozicie, ale su to radovo lepsi ludia ako ti vo vladnych stranach.


No, nejako tak. Ale hlavne si všetci musíme uvedomiť že nas na počkanie nespasí ani stádo politikov aj keby boli najmoralnejsi z morálnych. Aj keby išlo všetko odteraz tak ako ma, vo vláde, parlamente, v samosprávach a aj na tých najposlednejšich úradoch sa to prečistí možno tak za 10 rokov.

Najskôr sa musíme vedieť správať slušne voči sebe navzájom a nie sa riadiť rokmi zakoreneným pravidlom v spoločnosti že keď mne zdochla koza, tak nech susedovi zdochnu dve ( a ideálne úplne všetky... :/ ). Ak sa zbavíme takéhoto myslenia, až potom tu raz môže byt dobre.

Samozrejme ale ako prvé co treba urobiť na nakopnutie celej spoločnosti je sa navždy zbaviť politikov ktorých mame aktuálne vo vedení štátu a poslať ich a im podobnych ( aj z aktuálnej opozície ) konecne na smetisko dejín.
04.03.2018 - 19:51:18
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up