canopus napísal:
a nie je zero cola nezdravsia ako klasicka? ... tie umeliny v tom? ale jedlo vyzera chutne


Samozrejme , všetko sú to zdraviu škodlivé “veci “ , predovšetkým ta kyselina fosforecna , čo vyčistí aj hajzel ... ale tak nemusím byť až tak čistý :) a keď si dáme zpicha s chuapcama raz za pár mesiacov a spoločne pojeme , tak si količku doprajem . Ináč tie 300 gramove 🐂 steaky boli vynikajúce , doma ich tak neviem pripraviť / zrenie steakov , panvica .../ . Steak House Rosto v Ke , doporučujem 👌

silva no niekedy je to dosť na moral , ale tak ťažko som “ niečo vybudoval “ a bolo by škoda to zničiť ... aj kamaráti mi hovorili , “ počkaj prídu ´ťažké chvíle ´ a ty zides z cesty ... ta zatiaľ še trimem . Všetko dobre a pekný deň . A Silva k MDŽ 💐😘
08.03.2018 - 09:19:05
01
Ja som večer tlačil toto: kura, slanina, cibuľa, hríbiky, cesnak, mrkvička, karfiolová "ryža", syr, mayo, olej, masť.. Chcel som spraviť niečo na spôsob rizota. Mňamka nesmierna.

Prílohy:

_20180308_081500.JPG
_20180308_081500.JPG 797.9 KiB thumb_up0thumb_down

08.03.2018 - 09:26:06
01
https://www.mojevideo.sk/video/2c7d1/marinak_nasta.html
не может быть без мороженогo!
08.03.2018 - 11:44:14
01
Ramon1 kolko u teba odhadujes alebo ak to mas zmerane kolko mas percent telesneho tuku?
08.03.2018 - 15:07:53
00
Tak dnes na obed mi to vyšlo - tvarohové guľky na ktoré sa dá dať ľubovoľná "obloha" ja som dala slaninku s cibuľou a smotanový jogurt. Vyšlo mi ich na jednu dávku 14 kusov a robila som z 250g tvarohu, jedno väčšie vajce, cca 1PL masla - taká menej plná, štipka soli a 150 g sypkého (dala som 75 g najemno mletých orechov, 50 g proteínu bez príchute - dnes konopný lebo som ho dostala do daru a nejak mi nechutí ako nápoj ale sem je super a 25g vlákniny, to psyllium z DMky). Uvariť vo vriacej vode kým vyplávajú. Minule som si ich dala k sviečkovej namiesto knedle alebo sa to dá aj ku pečenému mäsu alebo na "sladko" ak niekto chce s ovocím alebo hocijako.

Prílohy:

28876892_10216009675453666_1279350319_o.jpg
28876892_10216009675453666_1279350319_o.jpg 149.76 KiB thumb_up0thumb_down

08.03.2018 - 15:17:28
03
Vyzerá to skvelo...)....Mám tiež ten konopný proteín...nechutí mi to......
08.03.2018 - 15:25:53
00
sfsk napísal:
Ramon1 kolko u teba odhadujes alebo ak to mas zmerane kolko mas percent telesneho tuku?


Neviem nemeral som , ale kúpim kaliper a pomeriam . Váha z ktorej pochádza aj “preslávená “ fotka píše okolo 14% . Môj odhad je trosku menej ... 178/72 kilo momentalne .
08.03.2018 - 15:44:36
00
Uz tri dni idem stylom nizkosacharidovej ,vcera bike do 20 km. Dnes backcountry bezky, ale tak na dne jak som bola dnes takmer od zaciatku,totalna slabost noh,motanie hlavy, nevladala som vobec nic, zjedla dve vajicka a 10 dkg sunky, nepomohlo, v totalnom stave vycerpania som siahla po vlastnorucne priravenej musli tycinke,to trochu pomohlo,prestala sa motat hlava,ale vykon po niekolkych km zasa padol k nule a znova kriza jak hovado. Moja otazka ked ste stym zacali,tak ako sa vam sportovalo zo zaciatku? Ja som sa dnea dala dole totalne asi na 17 km v mokrom snehu.
Ramon1 dakujem za prianie :)
08.03.2018 - 16:35:24
00
Športovalo sa mi super ale bolela ma hlava asi 2 týždne, pila som viacej vody a teraz na skialp nosím jonťák ale polovične riedený do viac vody- Sis Go electrolite.
08.03.2018 - 17:28:23
00
Silva, na nízko sacharidovú stravu si musí telo zvyknúť. Ja ju pravidelne nasadzujem na "vianočné špeky" vo februári. Vtedy nevyvíjam väčšie telesné záťaže. Postupne pridávam bike kilometre (príp. bežky), ale len v ľahšom tempe. Po cca. mesiaci už fungujem bez akýchkoľvek problémov. Pri nižších intenzitách (aj 3-4 hodiny) bez ládovania sa sacharidmi. Po nájazde objemov prechádzam v apríli na intenzívku, ale tá si už pýta svoje. No vtedy som už "šlang" a to čo do seba naládujem, to aj spálim. Takto to praktizujem už roky.
08.03.2018 - 17:58:55
00
Hosť napísal:
Uz tri dni idem stylom nizkosacharidovej ,vcera bike do 20 km. Dnes backcountry bezky, ale tak na dne jak som bola dnes takmer od zaciatku,totalna slabost noh,motanie hlavy, nevladala som vobec nic, zjedla dve vajicka a 10 dkg sunky, nepomohlo, v totalnom stave vycerpania som siahla po vlastnorucne priravenej musli tycinke,to trochu pomohlo,prestala sa motat hlava,ale vykon po niekolkych km zasa padol k nule a znova kriza jak hovado. Moja otazka ked ste stym zacali,tak ako sa vam sportovalo zo zaciatku? Ja som sa dnea dala dole totalne asi na 17 km v mokrom snehu.
Ramon1 dakujem za prianie :)


Bol som na tom obdobne :) ... keď príde kríza treba spomaliť. Je lepšie v prvopočiatkoch prispôsobiť intenzitu energetickej zásobe organizmu . To znamená strážiť tempo , žiadne silové intervaly , nástupy , proste vhodne si rozvrhnúť sily . Dĺžku aktivity do dvoch hodín , ako poslednu nadej iontovo sacharidoch nápoj riedeny na pól litra okolo 20 gr. sacharidov . Výkonnosť aj natrénované máš no sama vidíš , že je sakramentsky rozdiel absolvovať aktivitu na low / Zero carb :) . Musí sa tvoje telo naučiť , zbavenie závislosti od “ cukrov “ u mna trvalo 2-3 mesiace , prvý mésiac /6 týždňov som mohol na intenzitu zabudnúť ... proste sa dáš do “ diesloveho režimu “ a domov sa nejako dokotúľaš . Bude to dobre . A ako píše Fixka , 1,5/2,5 litra čistej vody v závislosti od fyzickej aktivity je nutnosťou :!: . Vydrž a nebudeš ľutovať . :hai:
08.03.2018 - 18:03:40
00
Silva ak nebudeš dávať cukry tak ti ani svätená voda nepomôže pri športe. Neodporúčam obmedzovať totálne cukry a sacharidy vlastne sa to ani nedá ak chceš športovať musíš mať príjem energie. Niekedy som tu aj ja bol zástancom nízkosacharidov ale po rokoch testovania či už kulturistických/fitnes diét a podobných vecičiek som prišiel na jednoduchý vzorec ako schudnem bez toho aby som sa dostal do stavu aký zažívaš.
Proste obmedzím príjem kcal a to formou že raňajky obed fungujem úplne rovnako ako stále (v prípade že sa stravuješ ako normály človek a nie ako šrotovník :) ) ale večeru už jem iba tie nizkozacharidy ( jednoducho povedané nežerem sladkosti chlieb zemiaky ryžu cestoviny iba bielkoviny a zelenina na večeru ) ak budeš pravidelne športovať a dodržiavať vzorec večer necukrovať tak na 100% schudneš ale aj tvoja výkonnosť bude stúpať ak by si chcela makať na sebe.... a neprídu žiadne závrate a určite sa ti nestane že ti dôjde glykogén z krvi a pečene a si odrovnaná na muky amen. Ani žiadne nežiadúce účinky ako mrzutosť zla nálada a podobné stavy. Toď moja skúsenosť osobná skúsenosť otestovaná pokus omyl za cca 5 rokov. Toto je tak blbá téma že určite niekto nebudú súhlasiť ani nikomu nevnucujem môj názor ale je to určite najzdravšia forma chudnutia ani sa s nikým nebudem hádať ale mám to otestované na rodinných príslušníkoch že to proste funguje aj bez násilných stavov :)
08.03.2018 - 18:07:46
013
tak zamer mojho pocinania je odhodit nejake tie 3 kg, a potom strazit ako tak prijem sacharidov. Jedenoznacne sa moja aktiivita odvijala doteraz na cukroch - bezne ranajky chlebik syr sunka, zelenina, pred vyjazdom dva jogurty ovocne s ovsenymi vlockami
pocas vyjazdu do 2 hodin nic, ked bezky nad 4 hodiny tak musli tycinka
08.03.2018 - 18:37:49
00
Ešte fakt z pozorovania - ja som neschudla ani gram, na váhe rovnaká hmotnosť ale na centimetre mám riadne menej okolo brucha a gate, čo som si kúpila v júly sú mi veľké :) ale už rok mám 65 kilo no rozdiel v tom, čo na seba natiahnem je riadny veľký oproti pred rokom.
08.03.2018 - 18:41:56
03
Ľudia (podľa mňa hlavne ženy :) ) majú tendencie pri LC ísť okrem sacharidov dole aj s tukmi (dukanova diéta). Potom chudák telo má na čo šlapať, na proteín?
08.03.2018 - 18:43:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up