vyhodíš alebo daš susedovi. ;)
09.03.2018 - 12:20:56
00
to je pravda, ak je to takto tak mozno aj hej ak nebudem niekde mimo SK akurat vtedy, dik za info
09.03.2018 - 12:21:28
01
scarinko napísal:
ide aj o to ake mas na to podmienky, pokial nemas v pracovnej oblasti moznosti sa takto stravovat tak si musis vlastnu stravu vytvarat doma, ak ani doma na to nemas podmienky (rodina, oddelene stravovanie atd) tak to uz zacina byt tazke. Taktiez sa musis vylucit z kolektivu s ktorym si dlhodobo chodil na obedy a musis chodit jest sam niekde v nejakej zasitej kuchynke vo firme. Cize je to vzdy zavisle od velmi vela faktorov ale nechcem aby to vyznelo ze sa stazujem ako tenista :)

buď musíš alebo chceš, to je celé
09.03.2018 - 12:22:24
00
nie je, ist cez mrtvoly bez ohladu na okolie a rodinu atd len pretoze chcem...
09.03.2018 - 12:26:50
00
no vidíš, presne v tomto bola tá irónia moja, že ma bavíš :) ty niečo aj chceš ale zároveň si hneď povieš prečo sa to nedá .... čiže nechceš. ... to ako ja minulý rok - ale ja chcem aby som vládala lepšie sa bicyklovať ... tak musíš trénovať ... ale nemám kedylebo mám veľa roboty ... tak po robote na hodinu .... ale to sa nedá lebo je tma/ bolí ma noha/musím variť/ doplň podľa seba hocijakú výhovorku ... tak pred robotou ... to spím, vieš, že neviem skoro vstávať ... tak ja neviem ako to chceš potom spraviť, tak sa musíš bicykovať pomaly ... ale ja chcem, to neni fér .... čo neni fér?... no že už nevládzem ako dakedy a všetko ma bolí ... tak musíš trénovať ... ale, ale, ale , ale :D :D teraz sa tu v tvojich príspevkoch vidím ako v zrkadle


Naposledy upravil fixska dňa 09.03.2018 - 12:36:40, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2018 - 12:35:00
00
Scarinko: :tmi: :x
09.03.2018 - 12:35:05
00
fixska napísal:
no vidíš, presne v tomto bola tá irónia moja, že ma bavíš :) ty niečo aj chceš ale zároveň si hneď povieš prečo sa to nedá .... čiže nechceš. ... to ako ja minulý rok - ale ja chcem aby som vládala lepšie sa bicyklovať ... tak musíš trénovať ... ale nemám kedylebo mám veľa roboty ... tak po robote na hodinu .... ale to sa nedá lebo je tma/ bolí ma noha/musím variť/ doplň podľa seba hocijakú výhovorku ... tak pred robotou ... to spím, vieš, že neviem skoro vstávať ... tak ja neviem ako to chceš potom spraviť, tak sa musíš bicykovať pomaly ... ale ja chcem, to neni fér .... čo neni fér?... no že už nevládzem ako dakedy a všetko ma bolí ... tak musíš trénovať ... ale, ale, ale , ale :D :D teraz sa tu v tvojich príspevkoch vidím ako v zrkadle

no len ja uz som to par krat skusal ale skoncilo to zle lebo mi to nevyhovovalo ci uz vztahovo alebo inak, proste som s tym mal problem, nie s jedlom ale spolocensky. Kedze nie som sam, nebyvam sam niekde v garzonke alebo v podnajme a nemam tak tolerantne okolie a podporu ako mozno niekto iny tak sa bohuzial musim prisposobit
Ja viem ze to cele vyznieva ako stazovanie ale zas u niektorych to zas vyznieva ako strasne chvalenie ako im to dobre ide ked maju na to vhodne podmienky v zivote. Trosku vyrovnavam pohlad na to. Aspon ja to tak vnimam nech si dava kdeaky exot facepalmy :) Asi uz nemaju fish&chips v tom UK ci kde to je
09.03.2018 - 12:49:26
00
maš problém sa stravovať ako chceš kôli vzťahom a netolerantnému okoliu ? to s kým žiješ ?
09.03.2018 - 12:53:51
02
to tu nebudem detailne rozvadzat, normalne, priatelka, rodina, atd
btw LC strava nie je vseobecne povazovana za "normalnu" :)
09.03.2018 - 12:55:57
00
Mal som to isté, keď som pred pár rokmi zmenil jedálniček. Všetci naokolo si robili žartíky, rodina bola pomaly šokovaná, aby som neblbol, že si môžem uškodiť.. NO nebolo to ľahké, ale časom si všetci zvykli natoľko, že ako videli na mne výsledky, hneď mali otázky, čo to vlastne jem a prečo :D. Blízka rodina dokonca sa stravuje inak ako dovtedy a to len kvôli mne a to je pre mňa úspech, že som to ja dokázal a dokázal "presvedčiť" aj iných.
A zistil som, že čím viac som im na začiatku argumentoval, tým bolo horšie, tak som s tým prestal a riešil som podstatu a to sám seba, lebo zmena jedálnička nie je jednoduchá a treba veľa úsilia. Časom okolie zistí čo a ako.
09.03.2018 - 13:06:12
02
no len ja uz som par takych veci skusal a na mne je velmi poznat nizsi prijem sacharidov lebo som velmi podrazdeny a zly vtedy, nepomoze ani jest viac bielkovin a inych veci. druha vec je ze v domacnosti varit na dva rozne sposoby sa kazdemu nechce, nemozes velmi vonku spolocensky zit a zauzivane zvyky zrusis, nejdes na pivo, na pizzu, na hamburger, ides niekde von a nemozes si nic na jedlo kupit lebo proste to vonku nikde takto nerobia cize cele na prd a pre toto nema vela ludi pochopenie ze ty si sa rozhodol nieco svoje robit ale ovplyvnuje to aj druhych.
09.03.2018 - 13:11:29
00
doma si navaríš sám, vonku sa naješ v pohode stále sa dá vybrať, keď si vyberu moje vegánske známe tak aj ty a to som z KE verím, že v Bratislave mate viac možností, pivo si kludne daj pivo je zdravé a to že si bez cukrov ***** si vybav vo svojej hlave :)
09.03.2018 - 13:16:03
01
tak potom nechci schudnut, zmenit svoj zivotny styl, byt rychlejsie na kopci/v cieli, citit sa lepsie... Chod normalne na pivo, hambac, vecer spokojny lahni a rano sa spokojny zobud. Co potom riesis??
09.03.2018 - 13:17:39
00
vidim ze si to nepochopil ani ty ani mamator takze to nebudem opakovat
hovorim ze je lahke chudnut ked mas rad akekolvek potraviny a si sam a uz koncim lebo sa stale len opakujem
09.03.2018 - 13:19:03
00
kávovar už kúpil nemá čo riešiť :)
09.03.2018 - 13:19:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up