Hej, šľapať na Melongo pri 30 stupňoch na nezaplatenie :D
03.04.2018 - 13:49:21
00
Tak ja mám v máji pán Rychleby, v lete Švajčiarsko a ak by vyšlo aj to FL, to by som chcel tak v októbri, to by tam mohlo byť super, asi ako u nás v lete, podľa toho čo píšete :) a medzitým samozrejme hlavné jazdenie bude u nás. Určite by som chcel ísť pár krát do Fatry, Martinské hole a okolie som si zamiloval :) , tam je to pecka. Z tých našich terénov asi top, alebo jedno z naj. Aj keď samozrejme je toho viac, ale tam sa mi to veľmi páčilo :)
03.04.2018 - 13:58:29
00
Je to ešte ďaleko, takže nikto nevie čo dovtedy bude, či to víde alebo nie. A ak by sa to blížilo a bol na to čas, tak sem určite napíšem. Bol by som rád, keby sa aj tu našla nejaká partia, čo by si to chcela dať, lebo na takú dlhšiu bajkerskú dovolenku je často aj problém zohnať ľudí. Určite to viacerí poznáte :)
03.04.2018 - 14:07:23
00
problem je zohnať ľudí na jeden deň za domom ale takéto dovolenky určite môžu byť zaujímavé.
03.04.2018 - 15:20:24
02
Ako píšeš :) , je to problém. Ale vlani som sa spoznal s jedných chalanom na zájeazde Davos, je aj tu na fóre, ale žije v Brne. Boli sme spoulu aj v Rychlebách a teraz tiež plánijeme ísť a viacmenej on ma "namotal" na to Ligure :) . Sranda, že niekedy poznáš niekoho na nejakom zájazde a ďalej ste v kontakte a plánujete podobné akcie :). Často mám problém zohnať niekoho na akcie na viac dní, často som rád, keď sa podarí zohnať niekoho na celodenný výjazd. :) . Ale tak veľa kamošov, čo sme spolu jazdili a ešte aj jazíme tak má už rodinu, deti a to je potom ťažšie. Aj keď by chceli, ale majú už v živote iné priority, tak som rád, keď si nájdu čas aspoň občas :). Trochu závidim tým čo takýto problém nemajú a vždy majú s kým jazdiť :). Je to predsa večšia zábava, ale tak nevadí mi ani keď jazím sám, keby som mal zakaždým jazdiť s nikym kto si nájde čas, tak by som nejazdil skoro vôbec. Ale som rád, že to je aspoň takto :)
03.04.2018 - 16:12:47
01
Pozeral som to ligure a vyzera to fakt vyborne, ako je to s dopravou a podobne?? Uz ste nieco riesili? Spojit kupanice v mori s bikom a vyhladmi moze byt nieco nove. Aj ked ja som skor xc am ako en ci trail biker, aby som niekomu nezavadzal. Sice som v oblakoch ale ked nevyjde ziadna dovca tento rok a zatial to tak vyzera tak by nebolo az take zle pozriet nieco nove.
03.04.2018 - 16:21:02
00
Tak ja som to ešte neriešil vôbec, lebo ak pôjdeme, tak to bude tak o pol roka :) Ešte som neriešil ani akcie čo by som chcel ísť skôr, o mesiac Rychleby a v auguste ak to víde Davos, ale aj na to je ešte čas. Takže uvidíme, v pláne to mám, ale tak vieš ako to chodí, nikdy ti nevíde všetko čo si naplánuješ :). Peniaze by na to boli, len u mňa býva najväčší problém zohnať pár ľudí. Keď aj niekto chce ísť, tak jednému nepasuje termín, ďalší ma iné problémy...veď to asi poznáš :)
03.04.2018 - 16:29:43
00
Poznam poznam so sportom je to niekedy tazke a kedze sme kazdy pracovne vytazeni tak je niekedy tazke sa dat dokopy. Ohladom tej dopravy sa pytam len pre info kedze si uz na nejakej tej dovolenke bol. Tak ma zaujimalo ako sa to riesi
03.04.2018 - 16:50:05
00
To sú moje skúsenosti s účasťou na akciách. Našťastie nie na všetkých.

Prílohy:

Screenshot_20180223-212110.png
Screenshot_20180223-212110.png 2.56 MiB thumb_up2thumb_down

03.04.2018 - 18:28:54
011
boris.ko to je žiaľ smutná realita :)
MecoTrance napísal:
Poznam poznam so sportom je to niekedy tazke a kedze sme kazdy pracovne vytazeni tak je niekedy tazke sa dat dokopy. Ohladom tej dopravy sa pytam len pre info kedze si uz na nejakej tej dovolenke bol. Tak ma zaujimalo ako sa to riesi

Tak čo som bol v Davose, tak som šiel s cetovkou-s Alpinou, takže tam som sa o dopravu nestaral :) Prišiel som do Brna a auto som nechal na parkovisku pri stanici :) . Rychleby bola pohodovka, to je relatívne blízko, takže tiež autom do Brna, nechal som ho u kamoša a odtiaľ sme šli na jeho. Ale takto ďalej som autom bol s partiou len na turistike v Dolomitoch, čiže zas to bolo jednoduchšie ako s bajkami :) . Žiaľ mám malé auto, nemám ani nosič, čiže tak 2 aj s bajkami sa ešte dá, ale nie je to ideálne. Ideálne ak by bola dodávka, prípadne aspoň auto s nosičom, kombík, by bol fajn a bolo by to pohodlnejšie a 3 by sa odviezli. Takže po logistickej stránke trochu problém. Ale keď sa chce, tak sa všetko dá a prekážky sú na to aby sa prekonávali :). Samozrejme s malým autom a po 2 v aute to víde viac, no ak nebude iná možnosť...lepšie ako sedieť doma :)
03.04.2018 - 19:57:15
00
ja plánujem určite FL aj Saalbach , na Rychleby idem presne o dva týždne :) problém je v tom že tie prvé dve destinácie plánujem dat cestou do a zo španielska z dovolenky , ktorú si plánujem užívat celý mesiac :D a ak v práci nedovolia tak aspon na tri týždne :wasntme: jedine že by ste išli na ten mesiac so mnou :rofl: plánujem íst sólo...
03.04.2018 - 20:28:33
01
Navrhujem aby sa tu nič nezmazalo a v decembri by sa vyhodnotila úspešnosť plánov. Ja len skromne, chcem navštíviť všetky naše trojhraničia a prejsť zopár km v štátoch okolo.
03.04.2018 - 20:38:02
04
Ako vravis imro, keby bola dodavka tak by to bolo idealne, to co sa usetri na ceste sa da rozbit a uzit na mieste. Som moc zvedavy co a ako sa "vybavi" :!:
03.04.2018 - 20:48:04
00
to aj ja :)
03.04.2018 - 21:55:18
00
imro1 ake mas skusenosti s tou alpinou ? Ja som zatial zahranicami nejazdil, ale urcite ma to velmi laka. Podobne nemam nejaku ultra partiu - par krat sa nam podari pojazdit po MK a je po sezone.

Partaci su skor lyziari, takze ja mam alpy pojazdene viac na lyziach ako bajku, no chcel by som zmenit. Rozmyslal som nad tou alpinou nazaciatok....lebo auto nemam a ta doprava by bola aj tak asi komplikovana (nosice na bajky atd..)
09.04.2018 - 20:01:50
00
keyboard_arrow_up