Títo aspoň išli do lesa a nie do nákupného centra :!:
14.04.2018 - 19:36:42
03
No ved prejde jarny ošial a nakupne centrá to istia
14.04.2018 - 20:31:11
01
Podla mna by nemali opustat svoje prirodzene prostredie. Na videu od duvesa vidiet, ze v nakupnom centre by im bolo lepsie.

duves Kedysi som chodil na Kamzik casto, ale pre situaciu, ktoru si na videu zachytil, tam nechodim uz vobec.
14.04.2018 - 20:58:29
04
strasne, ako si to tie rodiny s detmi dovolili usetrit peniaze a netrepat sa preplnenou, pomalou a smradlavou MHD a namiesto toho zvolili komfortnu a rychlejsiu individualnu dopravu.. ved duves im to nedovolil, preco su tam?

:facepalm:
14.04.2018 - 21:32:17
03
Ano, vyzera to tam priam idylicky pre rodiny s detmi. Nic nehrozi, ked jedno z deti vybehne na cestu spoza auta a to mnozstvo priestoru pre kociky. Ten, kto navrhoval tu cestnu komunikaciu, predbehol dobu.

A na margo "preplnenou, pomalou a smradlavou MHD" . Necestoval si ty naposledy MHDckou este ked boli bezne madarske Ikarusy?

Edit: Este by som doplnil. neupieram nikomu pravo na individualnu dopravu, ale mala by jestvovat urcita hranica. Staci, ze mame ulice zaplnene autami, nemali by sme preto dovolit podobnu situaciu aj v prirode.


Naposledy upravil user_id dňa 14.04.2018 - 22:21:02, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2018 - 22:09:21
03
Stále zabúdam ako súčasné autobusy vedia vypáliť zo zastávky :)
14.04.2018 - 22:15:06
00
By ma zaujimalo na co tam hore chodia tymi autam. Aby si sadli do bufacu na kofolu? Keby sa chceli prechadzat tak to nechaju niekde dole a hore idu po TZ pekne cez lesik. Cize nepojdu ani dole smer zelezna alebo lanovka. Cize si tam kecnu pripadne sa tam budu ondiet na tej strmej luke a smrkat z alergie. Ked chcem.ist na kamzik tak pre to aby som sa tam presiel a nie aby som sa tam vyviezol a sedel tam na prdeli. Nechapem to.
14.04.2018 - 22:27:36
02
Preto , ako napísal Init
by nemali opúšťať svoje prirodzené prostredie nákupných centier :)
14.04.2018 - 22:30:31
03
Koľko radikálov zrazu. Snad nechcete niekomu zakazovať jazdiť autom po regulernej cestnej komunikácii. Snáď nechcete niekomu zakazovať aby sa odviezol svojim autom do prírody. Snáď nechcete zakázať rodine s dvomi deťmi a kočíkom naložiť to do auta a odviezť sa z konca Petržalky, Vrakune alebo Trnavky na Kamzík a áno sadnúť si tam na lavičku alebo sa prejsť ku lanovke. Len preto, že vám sa nepáči, že niekto iný tiež zatúžil po prírode a použil iný typ regulernej dopravy. Trepať sa busom? Predstavte si, že toto všetko čo tam bolo by sa chcelo vyviezť busom hore. Veď by nestihal ani paternoster keby tam bol a jazdil nadzvukovou rýchlosťou.
Uvedomte si, koľko má Bratislava obyvateľov a koľko má možností kam ísť do prírody.
Že som ja spomenul nákupné centrá...Stihol som dnes oboje - aj Bory, aj výjazd a verte, že aj v tom nákupnom centre bolo plno. A nik tých ľudí neposielal z parkoviska do lesa.....
14.04.2018 - 22:51:19
014
Je to rovnaké šialenstvo ako pred Vianocami, Veľkou nocou a teraz počas prvých teplých dní,
nikdy som nepotreboval sa tohoto zúčastniť - obrovských nákupov ako pred koncom sveta a teraz hromadným výjazdom do najbližšej rekreačnej lokality.
Chodím vonku celoročne a tomu poslednému sa cielene vyhýbam už roky, stačí ísť o pár km ďalej a nestretneš skoro ani nohu - tak toto mi príde choré


Naposledy upravil Srsen dňa 14.04.2018 - 23:03:24, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2018 - 23:02:47
01
co ti ebe, to je horor na tom videu. Ved preto nejazdim v pekne dni do tychto blizkych koncin, to len vtedy ked je skaredo. Dnes sme boli nastastie mimo MK, no zajtra fakt neviem co, asi Lozorno :/ alebo vecer na single...

duves - nemusis jazdit po tej preplnenej asfaltke, paralelne vedie celkom fajn lesna cesta:
https://mapy.hiking.sk/?x=17.12119&y=48.21482&ref=permalink
a nizsie pri jazierku je dalsia cesta nadol, az vyjdes na cyklotrase pri tom salasi:
https://mapy.hiking.sk/?x=17.12936&y=48.20376&ref=permalink
14.04.2018 - 23:02:52
00
Scarinko ty si naozaj ***** ? Chodia tam preto, lebo si daju kolecko po chodniku, ktory je skoro vrstevnica, s kocarom. Alebo preto, lebo chcu ist pozriet kavernu. Alebo preto, lebo chcu svoje deti vyvencit na ihrisku, potom dat par jazd na bobovej drahe a nekoniec si dat nieco na jedenie pod lanovkou. Alebo len preto, ze to tam tam maju radi a z nejakeho dovodu tam nechcu ist pesi ani od Stroodla, ani cez Ahoj, ani sa drbat s dvomi malymi detmi z Petrzalky tromi busmi.
Je to kazdeho osobny boj, preco tam ide. To by si mal prave ty, ktory riesis kazdu ***** vediet.

Uz som mal viackrat napisane podobny prispevok, hlavne potom co ste v poslednej dobe s initom predvadzali v Bratislavskej hradzi, ale vzdy som to zmazal. Dnes som nestihol...

edit: ***** = cocot
14.04.2018 - 23:10:54
013
Super a co keby zrusili zakaz vjazdu aj na zeleznej, nebolo by to super keby sa ludia mohli vozit na BK autom? Vazne? Kam dalej? Pustime auta aj na kobylu? Na cerveny kriz? Kam este? Na kamzik sme s rodicmi chodili ako decka bezne mhd ked este nechodila samozrejme hore a aj pre to ze sme sa mohli prejst v prirode a nie sa doviezt pomaly az pred bufet a tam tukat do mobilov a tvarit sa ze som v prirode. Akoze fokel dovi dopo.


Naposledy upravil scarinko dňa 14.04.2018 - 23:18:33, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2018 - 23:17:20
02
Deckám plejstejšn do ruky a nie ťahať ich do lesa, dobre chápem? :) By ma zaujímalo, koľkí z tunajších kritikov víkendových návštevníkov lesov majú deti.
14.04.2018 - 23:18:04
01
Musím pohľadať, ja asi nejaké mám :)
14.04.2018 - 23:24:30
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up