vsetko je to o ludoch, par rokov dozadu spadla moja zena z bicykla na spodnej obsluznej komunikacii kvoli korculiarom a ich chaotickemu pohybu, nastastie to skoncilo "len" velkymi cestnymi lisajmi... bolo to asi 10 rokov dozadu, dlhe roky som uz potom nejazdil po hradzi vseobecne, posledne roky ked tam idem, tak len skoro rano...
07.08.2018 - 11:40:45
02
roadie s jeho 50 cm na šírku a priamou trajektóriou je rozhodne menší problém ako vypatlaná kmitňa rozkmitaná po celej dostupnej šírke komunikácie so štupľami v ušiach vycepovaná babskými plátkami v tom, že celý svet sa jej má poddať, lebo má mrňu
asi všetky problémy, čo som kedy v tej oblasti zažil, vyrobili korčuliari
07.08.2018 - 11:47:40
011
Hosť napísal:
Nevidím veľký rozdiel medzi Tvojím prístupom a vodičmi, ktorí ohrozujú cyklistov. Držím palce, aby si nikoho nedochrámal/nezabil.


Tak si precitaj moj prispevok este raz. Jazdievam na bikeu vsade, ale len vtedy, ak su malo frekventovane a tak, aby som neohrozil svoje zdravie a neposkodil si bike :).
07.08.2018 - 12:18:32
00
Presne tak, tulenik. Preto je fajn, že je to oddelené a mali by to všetci rešpektovať. Aj chodci a korčuliari, samozrejme.

init, podľa Tvojej logiky tade môžu jazdiť aj autá, keď tam nie je veľa cyklistov/korčuliaroch/chodcov a neohrozia svoje zdravie a auto, či? Alebo to už nie je okay?

P.S. Ja som chodil na hrádzu, len keď som býval v Petržalke a kvôli času sa inam nedalo. Na môj vkus je to tam príliš veľký adrenalín. :)
07.08.2018 - 12:37:32
04
Neochota cyklistov pribrzdit, spomalit, zastat kvoli ostatnym ucastnikom premavky je rovnako hlupa, nezodpovedna a nebezpecna ako neochota soferov automobilov spomalit za cyklistom. A prave na fore plnom cyklistov by som cakal, ze budu ludia, ktori chapu, ze bezpecnost vsetkych zucastnenych (a to aj nezavisle od toho, ci maju pravo tam byt) je nadradena celkovej priemernej rychlosti na Garmine.
07.08.2018 - 12:44:04
021
briko Pre tvoju informaciu, po telese hradze sa primarne maju pravo pohybovat auta vodohospodarov a ti, ktorym bolo povolenie udelene. ;)

Rachela Jj, preto sa snazim chodit useky, kde to je malo frekventovane, ergo viac priestoru pre vsetkych a viac prestoru na rychle obehnutie. ;)


Naposledy upravil user_id dňa 07.08.2018 - 12:53:27, celkovo upravené 1 krát.

07.08.2018 - 12:47:14
00
:tmi:
07.08.2018 - 12:50:16
00
randy napísal:
Do Cunova a spat jazdia len deti :P Otocis Gabcikovo a mas stovecku :)

a v lepsom pripade neumries cestou naspat nudou...
07.08.2018 - 13:00:18
03
ak hrozi umretie od nudy, tak treba ist naspat z Gabcikova cez Dunajsku Stredu a uzit si tak tamojsich vodicov :)
07.08.2018 - 13:16:16
02
ani auto s vodicom mu nebolo treba, a zase bez prilby http://tydenikpolicie.cz/cyklista-neprezil-stret-s-jinou-cyklistkou-na-cyklostezce-u-zubri/
07.08.2018 - 13:25:30
00
stax Co potrebujes k tomu, aby si sa nenudil? :)) Treba si tie opustene cesty uzivat
iron.hide V DS som este nebol, ale ak sa vyhnes hlavnemu tahu, tak je tam radost jazdit
07.08.2018 - 15:28:48
00
randy napísal:
stax Co potrebujes k tomu, aby si sa nenudil? :)) Treba si tie opustene cesty uzivat
iron.hide V DS som este nebol, ale ak sa vyhnes hlavnemu tahu, tak je tam radost jazdit

no urcite nie 2 hodiny dunaj po lavej ruke, a potom pre ozivenie 2 hodiny dunaj po pravej ruke :D

ale aby som bol konkretnejsi tak napriklad toto a ked uz opustene cesty tak

edit: a aby som nebol uplne offtopic - okrem jedneho premotivovaneho cechuna na A8cke boli pocas tatranskych vyjazdov vodici nadmieru ohladuplni...

Prílohy:

Komentár súboru: trochu zabavy
IMG_2368.JPG
IMG_2368.JPG 639.87 KiB thumb_up1thumb_down

Komentár súboru: opustena cesta
IMG_2379.JPG
IMG_2379.JPG 771.83 KiB thumb_up2thumb_down

07.08.2018 - 22:00:09
05
Hosť napísal:
no urcite nie 2 hodiny dunaj po lavej ruke, a potom pre ozivenie 2 hodiny dunaj po pravej ruke :D

... alebo typickejšie, 4 h furt na tej istej strane :D
07.08.2018 - 22:09:03
01
Ja chodim tiez podla toho ako sa mi zrovna chce. Posledne co si pamatam bolo uplne jedno ci vrchom alebo spodkom, vsade boli kociky, korculiari, psickari aj cyklisti. Ak idem ale vrchom, respektujem korculiarov aj chodcov a ak nemam volny priestor kludne sa motkam za nimi aj krokom, na spodku je miesta na obchadzanie dost.
Netusim preco ma niekto problem prisposobit jazdu aktualnym podmienkam, este sa mi nestalo aby som niekoho alebo iny mna omezoval viac ako je nevyhnutne. Hradza je trasa pre pohodu, preto je tam tolko bufetov, ak chce niekto trenovat musi si najst menej frekventovanu oblast.
Moj okruh cez Gabcikovo robi cca 147 km a trva cez 5 1/2 hod. aj s bufetmi.
08.08.2018 - 08:23:16
02
Hosť napísal:
no urcite nie 2 hodiny dunaj po lavej ruke, a potom pre ozivenie 2 hodiny dunaj po pravej ruke :D

ale aby som bol konkretnejsi tak napriklad toto a ked uz opustene cesty tak

edit: a aby som nebol uplne offtopic - okrem jedneho premotivovaneho cechuna na A8cke boli pocas tatranskych vyjazdov vodici nadmieru ohladuplni...

Tá druhá fotka je odkiaľ?
08.08.2018 - 09:54:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up