Zranenie nie vazne ale dlho ma bolela spodna chrbtica a dlho sa mi hojila (skoro mesiac) zasita diera tesne vedla holennej kosti (zrejme od pedala). Ostatne veci ako napr. narazena ruka s ramenom a napuchnute zapestie alebo svalova bolest brucha presli po cca 2-3 tyzdnoch. Horsie je to po mentalnej stranke. Moje trailove a skakacie nadsenie po pauze znacne opadlo. Skoky ktore mam naskakane ma uz nebavia, nejako to zrazu nevyvolava tie endorfiny co pred tym a na vacsie nenaskakane sa necitim. Chcel by som sa uberat technickym jazdenim ale to treba ist niekam daleko, lebo to tu nemame (pacilo sa mi Malino Brdo ked som raz bol alebo Kouty nad Desnou bikepark bol pecka). Pocul som este ze dobry je Semmering ale treba dalsiu dialnicnu znamku a tiez to neni najblizsie. Dnes som bol skusit turistiku okolo Cachtic, ze skusim zaturistikovat ale ja neviem akosi ma to vobec nebavilo. Neviem ktorym smerom sa vydat a citim sa trochu demotivovany. Zajtra si idem doobeda odkrutit TBK 3 z povinnosti a dalsi tyzden sa mi snad podari urobit si chut na Maline.
Asi aj preto nemam ani chut riesit nieco s tlmicom.
18.08.2018 - 19:30:14
00
Tak ja mam asi tyzden scroll xpert.Mne uplne vyhovuje,kedze som chcel viac slapavejsi,s vacsimi zdvihmi.Dobre sa mi na nom slape.Dost dlhy a nizky.Vyuzivam ho 70% slapanie 30% zjazdiky,kedze u nas je malo kopcov.Mam full xc co je zo 130 mm zdvyhmi malo na tie zjazdiky,a zas z dhckom je tazko zo slapanim.No hned som menil sedlo(dost uzke) a gumy(strasne balony),pravdepodobne aj brzdy menim.Mne 1x11 staci na horekopec,zas trosku mi chyba vacsia pila vpredu.A teleskopicka sedlovka je super vecicka(uz inu nechcem)S mojimi 60 kilami,minimum tlakmi je trosku lenivejsie pruzenie.To su moje prve dojmy.
18.08.2018 - 20:59:54
00
Na 60 kil urcite soft rebound do predu aj do zadu to bez debat. To musis mat fakt pomale
18.08.2018 - 23:24:41
01
Bol som vcera na Maline a ponastavoval som sag, vydla na 20 a vzadu 31.
Reboundy otvorene na cca 80percent. A jazdilo sa paradne, predok o chlp maksi ako som zvyknuty. No od max. Dozazu pri najtvrdsom dopade chybal 1cm, co je akurat. Zadok tazko mi hodnotit, no doo dorazu chybal cca 1cm. Predtým som to vozil citelnejsie maksie. Mozno cez 35. A napriek tomu to inak nehupe ked slapavam hore.
19.08.2018 - 09:04:05
00
Vas tu citat,to samy raketovy inzinier a jadrovy fyzik.Aj viete pojazdit cosi aspon,ci len ratate a teoretizujete furt ako je to na pi-cu? :facepalm:
19.08.2018 - 11:37:01
00
No jazdit sa furt neda a ked sa nejazdi tak sa clovek bavi aspon servisom a teoriou okolo, nevidim natom nic zle :) lepsie ako Farma :D
19.08.2018 - 11:46:07
00
Kaper napísal:
Vas tu citat,to samy raketovy inzinier a jadrovy fyzik.Aj viete pojazdit cosi aspon,ci len ratate a teoretizujete furt ako je to na pi-cu? :facepalm:

Niet nad kvantitativne cyklo-reči :) mozem doporucit ako kvalitny odplasovac zenskeho pokolenia :)
21.08.2018 - 14:23:49
00
Koho by už len bavilo jazdiť. Pri počítaní a teoretizovaní sa aspoň nespotím 😉
21.08.2018 - 14:33:20
03
Treba aj ine hobby lebo ako som pretal 2000 km tuto sezonu prestava ma to bavit. 4 kopce dookola ma nebavia a chodit stale niekam sa neda a hlavne nieje s kym a samemu sa mi nechce :tmi:
21.08.2018 - 15:19:40
00
MecoTrance napísal:
Treba aj ine hobby lebo ako som pretal 2000 km tuto sezonu prestava ma to bavit. 4 kopce dookola ma nebavia a chodit stale niekam sa neda a hlavne nieje s kym a samemu sa mi nechce :tmi:

Doporucujem naplanovat vylet do Finale Ligure, cca 4 dni jazdenia, viac z cloveka sa neda vyzmykat. 3 ludi do auta zozenies aj tu na MTbiker. A konecna cenovka za ubytko, benzin, jedlo vydelena styrmi je prekvapivo v pohode.
21.08.2018 - 15:23:22
01
MecoTrance ja to tak mám klasicky každý rok v auguste. Dám trochu pauzu, poturistikujem, posplavujem na člne nejaké okolité riečky a potom ma to zase chytí a vydrží to kým sa nedá ísť na lyže. Plus na striedačku jazdím aj na cesťáku, nech sa to trochu prestrieda.

Rovnaké kopce a traily mi časom tiež začnú liezť na nervy. Napr. obľúbené Martinky po minulých rokoch ma tento vôbec neťahali. Hore som bol zatiaľ 2x (iné roky aj 15-20x). Zase som si pojazdil rôzne iné akcie (Vrchárska koruna Liptovská, Bajkobranie na Branisku,Častovský cyklookruh atď, AM.EN opening) a spoznal kopec nových, zaujímavých miest.
21.08.2018 - 15:24:07
02
Hosť napísal:
MecoTrance ja to tak mám klasicky každý rok v auguste. Dám trochu pauzu, poturistikujem, posplavujem na člne nejaké okolité riečky a potom ma to zase chytí a vydrží to kým sa nedá ísť na lyže. Plus na striedačku jazdím aj na cesťáku, nech sa to trochu prestrieda.

Kopce mi časom tiež začnú liezť na nervy. Napr. obľúbené Martinky po minulých rokoch ma tento vôbec neťahali. Hore som bol zatiaľ 2x (iné roky aj 15-20x). Zase som si pojazdil rôzne iné akcie (Vrchárska koruna Liptovská, Bajkobranie na Branisku,Častovský cyklookruh atď) a spoznal kopec nových, zaujímavých miest.


po minule roky sa mi stavalo, ako sa skills zlepsovalo pocas roka a trate boli viac a viac zaprasene, sezona zpravidla koncila v auguste nejakym hnusnym padom so zdemolovanym bajkom :)
21.08.2018 - 15:27:53
00
Hej, minuly rok som skončil podobne. Zlomil som si prst ešte skôr ako ma to prestalo baviť jazdiť 😂

Drôty, rehabilitácie, tak som dal v októbri pár jázd a bolo po sezóne.
21.08.2018 - 15:32:19
00
Ja som pozeral aj alpinu no tento rok ke to pochovane pre zial smrtelnu nehodu na zeleznici idem zajtra na dodatkovu dovolenku na 2 tyzdne a v novembri mam posledne skusky cize s mojou dovolenkou neviem co bude. Mozno ju vycerpem v zime. Na rok by som cyklo dovolenku urcite bral, peniaze rolu nehraju (milionar niesom ale ked clovek neplati uvery tak sa da)
21.08.2018 - 15:34:47
01
keyboard_arrow_up