brudy napísal:
V tomto pripade mas pravdu. Nepouzili kondom...

Scarinko, ked ta na ceste "lizne" kamion, podobne ako to ty robis chodcom, budes tu vypisovat ze su kamionisti hovada. A pritom mozno len "mal blby den" :y:


Dosť blbé prirovnanie, skús iné ...
Kamión aj cyklista, obaja podľa zákona patria na cestu ... Takže ked líze kamión cyklistu, je to hovado ...
Ale chodec na cyklocestu nesmie, takže hovado je v prvom rade chodec bez ohľadu na to čo robí cyklista
18.09.2018 - 13:28:12
03
scarinko napísal:
... Ked mam blby den a nerv na to tak ich zvyknem liznut tesne nech sa trochu spamataju ale je to nebezpecne a nemalo by sa to robit....


Tak toto môže robiť len úplny ***t! :@ Veľakrát som nad tvojimi príspevkami krútil hlavou, ale že si až takéto ***o som si nemyslel!

A áno, aj mňa hnevajú ľudia rozťahaní na celú cestu/chodník.
18.09.2018 - 13:31:44
00
brudy ak sa budem motat po strede cesty krizom krazom alebo tam kde je zakaz vjazdu bicyklom tak uznam ze si za to mozem asi sam aj ked nie je to to iste ze?

CraObsna teba nebude reagovat, je to aj skoda drat klavesnicu koli tomu
briko skus vynechat invektivy a povedat aj svoj dovod na tento nazor, takto to nema vypovednu hodnotu
Zjavne si nepochopil ze ja sa tu bavim o cyklochodniku kde maju chodci zakaz vstupu.
18.09.2018 - 13:33:14
00
scarinko, invektívy som vynechal, aj keď práve bez nich to nemalo správnu výpovednú hodnotu.

Skús sa ešte trochu viac zamyslieť, podstaty si sa odkol už v tej časti, čo som odcitoval. Je jedno, o čom sa bavíš. Ak niekoho dochrámeš/zabiješ a dozviem sa o tom, ver tomu, že si nájdem čas a pôjdem s tvojím vyššie uvedeným príspevkom preukazovať úmysel. ;)
18.09.2018 - 13:39:01
00
dobre, vidim ze to nema zmysel tato debata s internetovymi pisalkami, ktori si aj tak budu pisat svoje
ja si budem svoje veci riesit sam a po svojom, vam sa to nepaci, vasa vec.
18.09.2018 - 13:44:41
00
Všetci sme blázni len scarinko je lietadlo.
18.09.2018 - 13:55:34
00
vlastoch napísal:
Dosť blbé prirovnanie, skús iné ...
Kamión aj cyklista, obaja podľa zákona patria na cestu ... Takže ked líze kamión cyklistu, je to hovado ...
Ale chodec na cyklocestu nesmie, takže hovado je v prvom rade chodec bez ohľadu na to čo robí cyklista


Ked uz spominas zakon, precitaj si ho cely. Napr. §3 ods. 2a ;)
18.09.2018 - 13:56:35
00
Ja nebudem vstupovať do vašej debaty o tom či je správne to čo robí scarinko ... Reagoval som len na tvoje prirovnanie ktoré bolo úplne mimo
18.09.2018 - 14:02:21
00
nie astro podla reci su tu vsetci obcania cislo 1 a ked im na cyklochodniku chodci zavadzaju tak sa kludne vezu za nimi krokom a potom ich obchdazdaju vo vzdialenosti 1,5m
je to aj obraz tejto spolocnosti ze si nevie svoje prava zastat. Vsetci su mudri len na nete a na forach ale v reale drzia huby a suchaju nohami.
Cele ste to tu zvrhli na to ako keby som zrazal chodcov a este po nich skakal. Bohuzial to je obraz tohto a inych internetovych for kde je kazdy hrdina za svojim PC a najlepsie je niekomu nadavat z anonymity. Vsetko prekrutit, vynadat, vysmiat sa a hura som hrdina pred ostatnymi spolu pisalkami. Mna nebavi bojovat s miestnymi veternymi mlynmi podporovanymi este aj moderatormi. Svoj nazor som napisal, ked sa niekomu nepaci, fajn.
18.09.2018 - 14:10:02
00
zvyknem normálne zazvoniť zvončekom, zatiaľ to vždy stačilo
18.09.2018 - 14:14:59
05
ha, x-krat vyskusane, nepomoze ked nepocujes skrz TUC TUC a pod na plne pecky
ako hovorim, ja som to skusal najskor po dobrom, spomalil som, prihovoril som sa im ze reku je tu ta znacka, nesmu sem chodit,... bol som poslany do <>, vynadali mi xy krat do kktov, *****, gesta na rukach nespocitam, a pokusom o fyzicky utok uz tiez bolo viacej takze som povedal ze staci, po dobrom to nepojde.
18.09.2018 - 14:19:48
00
Tuc Tuc v ušiach môže byť problém, to je pravda
18.09.2018 - 16:23:37
00
( PRÍSPEVOK VYMAZANÝ )

Autor sa rozhodol vymazať svoj účet spolu s obsahom, ktorým do fóra prispel.


Naposledy upravil IDVert3X dňa 24.06.2019 - 20:09:28, celkovo upravené 1 krát.

18.09.2018 - 18:39:25
01
bojovať proti agresivite agresivitou? v čom som potom lepší? to neni o internetovom pisálkovaní ale o tom že sa väčšina nehrá na neohrozeného texas rangera :n: keď mi niekto zavadzia tak do neho buchnem aby som ukázal aký som aj ja zakomplexovaný chudák? :lol:
ale veď môžme dať prieskum kolkým z nás tu vynadali dajaké mamičky či iný chodci do kktov pri dajakom obchádzaní na cyklochodníku :)
18.09.2018 - 19:29:44
05
scarinko Ignoranti zostanu ignorantmi. Ludi neprevychovas dohovormi ani drganim. Na hradzu chod radsej po Dolnozemskej alebo Panonskej, usetris si nervov ;).
18.09.2018 - 19:43:12
03
keyboard_arrow_up