MAKADO 2022 - Malé Karpatské Dobrodružstvo

08.10.2022
MTBO
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Reportáže
cicamica napísal:
Vieš o tom, že samochvála smrdí? :D ;) :lol:


Viem :-) ale ked sa v dnesnej dobe nepochvalis sam, nikto druhy ta nepochvali :D , ale neberiem to, ze sa niecim chvalim. Len som napisal, ze neboli najlepsi. A ked sa buduci rok zucastnim, jednoznacne chcem pozbierat najviac bodov, lebo to je pointa bodovacieho preteku. Ale ok, nemusel som to tak napisat ;-)
13.10.2017 - 20:33:47
00
Mal si mi odpísať "Dobré sa chváli samo"! 😎
13.10.2017 - 21:01:19
00
Neznalost zakona neospravedlnuje.Vzdat sa tohorocneho vitazstva povedat pardon som ***** nastudujem pravidla a na buduci rok vam ferovo natrhnem prdel . Ci to sa uz dnes nenosi? Podla komentov asi nie. Ale ja sa tomu picku rozumiem som iba vitrinkar -:)
13.10.2017 - 21:20:24
00
Hentý dvaja nado mnou sú fasa chalani a tým by som celú túto ko.otinu uzavrel. Niekto má asi radšej medaile ako česť.
A pevne verím, že organizátor do ďalšieho ročníka upraví a doplní pravidlá pretekov tak aby už ani jeden jediný človiečik si nemohol pravidlá vykladať po svojom a každému účastníkovi treba dať podpísať pri prezentácii, že bol oboznámený s pravidlami a bude ich dodržiavať.
A k tomu ako bonus by mohol organizátor skúsiť zohnať trebárs 4 dobrovolníkov ktorý by preventívne dohliadali na pravidlá počas pretekov.
13.10.2017 - 21:42:30
01
Tak schvalne konkretizujte zmeny v pokynoch nech pani vedia ako to napisat aby to bolo jasne aj tomu co asi nechce chapat. Lebo viem o detoch ktore to bez problemov pochopili. Uznavam ze boli pouceni ze si tie pravidla maju precitat. Ale potom uz v poho.
LegoLego a juraj.oprsal pocuvajte rady ... :)
14.10.2017 - 21:04:51
00
Nerad otvaram tuto temu, ale neda sa mi nevyjadrit kedze Strenkiho uz poznam niekolko "km". Je to super chalan a srdcom velky biker, kazdemu sa v lese zdravi a je ku kazdemu v lese slusny (chodcom na singlaci povie "S dovolenim" :D ) Namiesto toho aby analyzoval nejake musie prdy na mape si ide radsej zajazdit.
Zastavam si ho ako cloveka ,nie to co spravil. K tomu sa neviem vyjadrit kedze som tam nebol a nato su rozhodcovia.
Kludne sa s nim dohodnite na vyjazde a uvidite ci ste na tom kondicne lepsie alebo poznate viac chodnickov a ci si tu medailu ozaj nezasluzi.
18.10.2017 - 20:17:18
01
Už sme si všetci mysleli, že túto tému máme za sebou. 8)
No keď už si nerád otvoril túto tému, tak ti nerád odpoviem, čo si o tom myslím ja.
Nikto nepochybuje, že Strenki je super chalan.
Nikto nepochybuje, že v lese je slušný.
Nikto nepochybuje, že si ide radšej zajazdiť ako analyzovať "musie prdy na mape" (neviem, čo si tým myslel).
Nikto nepochybuje, že je na tom kondične lepšie ako väčšina z nás.
Možno pozná aj viacej chodníčkov ako väčšina z nás.

Ale tým, ako sám napísal, že išiel "vystáť radu v bufete na kofolu", namiesto toho, aby išiel so svojim partnerom na kontrolu,
TÚ MEDAILU SI URČITE NEZASLÚŽI !!!
Toto sú preteky MTBO dvojíc a nie v tom, kto je najsuper chalan, slušný v lese a pozná viac chodníčkov!

Ak by si to Strenki celé uvedomil a napísal: "OK, to víťazstvo si naozaj nezaslúžim", tak by som ešte pripísal:
Nikto nepochybuje, že Strenki je CHLAP!
Namiesto toho "odlajkuje" tvoj "pochvalný" príspevok.

PS: ak mu chcete ešte viac naložiť, kludne tému otvárajte
19.10.2017 - 23:28:02
015
Cicamica myslim ze si uz dost velky nato aby si vedel ze svet nie je dokonaly. Som zvedavy ci takto bojujes pri kazdej nepravosti v tvojom okoli.
Svoj nazor si uz napisal a nemusis reagovat na kazdeho, kto s tebou nesuhlasi.
PS: Ved mu naloz ak si este vsetko nenapisal. Ved to su hlavne znaky konstruktivnej kritiky..
20.10.2017 - 07:39:25
00
ide o to že poniektorí nechápete že fair play súťaženie nemá nijaký súvis s výkonnosťou..
20.10.2017 - 13:19:46
04
Ani s oblubenostou v kolektive.
21.10.2017 - 20:02:14
00
Dalsi rocnik MaKaDa bude 6. 10. 2018 v Marianke.

http://makado.vba.sk/2018/?pg=information

https://www.facebook.com/MAKADO.vba.sk/
18.09.2018 - 16:15:45
04
Parádna medaila. (http://makado.vba.sk/2018/resources/medaila.jpg) Teším sa na sobotu.
03.10.2018 - 12:50:19
00
MaKaDo vyšlo opäť parádne. Počasie nás síce privítalo silným nárazovým vetrom, no slnko hrialo a v lese bolo príjemne, aby sme sa príliš nepotili. :-) Náš tím zvolil zlú stratégiu, tak výsledok biedny. Výkon ušiel. Najviac ma prekvapil maďarský tím (2. MM80-). Vidno, že majú najazdené orienťáky. Stretli sme sa na 6 stanoviskách po sebe. A to na našej strane bola výhoda domáceho prostredia.

výsledky
08.10.2018 - 10:05:10
01
Skvela akcia, pojazdili sme kúty kde by ma ani nenapadlo ísť. Bol to moj prvý orienťák ,bolo to vidiet na výsledku. Viac sme stáli a hladali sa kde sme ako som pôvodne čakal. Prešli sme 52km 1150m výškových ,čas jazdy 3:20 celkový čas 4:50.
08.10.2018 - 13:30:33
01
v sobotu som minal dvojicu pretekarov, otca so synom, a otec na syna hukal ze "drz hubu a dychaj!"
08.10.2018 - 13:39:17
02
keyboard_arrow_up