lapaloma aha super pripomienka ;)
11.10.2018 - 16:50:28
00
Neviem na základe čoho, ale niektoré výjazdy neprenieslo. A keď to dám zopakovať v tom dátumovom období, tak tiež nič. Nie sú privátne ani nič inak nastavené. Najprv to vyzeralo, že sú to len výjazdy na cesťaku, ale chýbajú aj niektoré na MTB.

Ale automatická synchronizácia nových vyzerá, že funguje bez problémov. Dnes som pojazdil, synchronizoval na GC, odtiaľ to šlo na Stravu a odtiaľ sem :)
11.10.2018 - 20:03:42
00
volodaj vies mi napisat ake si skusal obdobie ? (od - do) a neskusal si nahodou dat mensi rozdiel datumov ? dakujem ;)
11.10.2018 - 21:10:50
00
Najprv som skúšal od posledného záznamu čo som tu mal pridané ručne (myslím, že 17.4.2017). Natiahlo mi len 12 výjazdov. Potom som to dával postupne odvtedy po 2-3 mesiace. Doťahalo ďalšie, ale niektoré chýbajú takým štýlom, že povedzme 10 pridalo, potom 1-2 chýbajú a zase ďalšie pridalo. Skúsim ešte zmeniť interval, nastaviť ho v okolí tých chýbajúcich a uvidím či ich pridá.
11.10.2018 - 21:15:50
00
Tak na toto som (možno nielen ja) dlho čakal, prekonali ste očakávania lebo som predpokladal integráciu cez tapiirik :y:

Drobné pripomienky čo som zatiaľ zistil:
- importoval som výjazdy zo Stravy od 1.10 do 11.10. Celkom 5 výjazdov, naimportované 4. Dnešný (11.10) výjazd necuclo, az ked som zadal dátum do 12.10. Skúste pozriet ako je uzavretý dátumovy interval pre import < / <= )
- nenaimportovaná priemerná / max tepová frekvencia
- nenaimportovaný energetický výdaj
- sumár povrchové (asfalt, traily atď som nemal 100%, ale 97 (zistené pri editácii), ale to ma netrápi.

Napriek drobnostiam velka paráda!!!
11.10.2018 - 21:24:02
02
Takže po zadaní menších intervalov som to tam dostal všetko. Ešte mi napadlo jedno vylepšenie, čo by bolo celkom fajn. Ak je to možné a mám vyplnený team, tak ho po importe rovno priradiť jednotlivým výjazdom. Lebo dopĺňať to ručne pre 100+ záznamov je celkom otrava :)

A veľká vďaka za toto prepojenie so Stravou. Funguje to parádne a je fajn mať všetky tie výjazdy bez ďalšej práce navyše aj tu.
12.10.2018 - 09:36:23
02
To predvolenie teamu je dobrá pripomienka.

jojin ešte ma napadlo (odskúšam to príležitostne), ako je poriešený import pri výjazdoch na 2 rôznych bicykloch (cesťák, full)?
12.10.2018 - 09:47:31
00
Strava nerozlišuje cestné a MTB výjazdy tak ako napr. Garmin Connect. Tak by sa to muselo asi priraďovať na základe biku v Strave, neviem či ho Strava API exportuje tiež. Mne všetky výjazdy priradilo k MTB. Ale až teraz som si všimol, že po výmene cesťáku som starý odmazal a nový zatiaľ nepridal do profilu.
12.10.2018 - 09:51:06
00
mne pri bicykli pise> Bicykel
Nenájdený :-(
12.10.2018 - 09:57:53
00
volodaj takze asi to, ze sa neimportovali vsetky vyjazdy naraz bolo v tom obmedzeni poctu dopytov na stravu.
Ludo Hack3r zatial to mame vyriesene iba tak, ze sa zoberie najpouzivanejsi bike z vasich vyjazdov a ten priradi (Hack3r tebe nepriradilo ziadny lebo si predtym nemal vyjazdy kde by si mal nejaky bike priradeny tak to nedalo ziadny).
Strava posiela iba ID biku s ktorym bol vyjazd a museli by sme robit dalsie dopyty ku kazdemu vyjazdu o aky bike sa jedna tak zatial je to takto, ale do buducna mozeme zmenit a takisto ten team) ;)
12.10.2018 - 10:09:39
03
jojin dik za info, myslel som si ze je to tak, pre mna no problem, aj tak mam 90% MTB, cestak potom preeditujem.
12.10.2018 - 10:16:02
00
mne to tak max. 30 jazd na supu zobere, tak po mensich davkach to ide... klikacka, ale ide to relativne rychlo, len mi "visi" vo vzduch nejakych 500 km, mozno dobehmu neskor...
12.10.2018 - 10:23:32
00
jojin napísal:
volodaj takze asi to, ze sa neimportovali vsetky vyjazdy naraz bolo v tom obmedzeni poctu dopytov na stravu.
Ludo Hack3r zatial to mame vyriesene iba tak, ze sa zoberie najpouzivanejsi bike z vasich vyjazdov a ten priradi (Hack3r tebe nepriradilo ziadny lebo si predtym nemal vyjazdy kde by si mal nejaky bike priradeny tak to nedalo ziadny).
Strava posiela iba ID biku s ktorym bol vyjazd a museli by sme robit dalsie dopyty ku kazdemu vyjazdu o aky bike sa jedna tak zatial je to takto, ale do buducna mozeme zmenit a takisto ten team) ;)


Ja mam ku kazdemu vyjazdu na Strave bajk, bud cestak alebo MTB vid napr tu> https://www.strava.com/activities/1896317653 Bike: Kellys Stage 1x11 Custom Aj ked bajk vidno len ked sa prihlasim na Strave. V podstate mi to nevadi, je prijemne mat vyjazdy aj tu. Stale bude pre mna Strava web alebo appka najsledovanejsia, lebo tam vidim vsetko vratane pre mna dolezitych segmentov, tu segmenty nevidim ziadne, len suhrnne info. Kazdopadne super ze ste to dali aj sem a verim ze casom to vysperkujete :)
12.10.2018 - 10:49:59
00
Hack3r napísal:
Ja mam ku kazdemu vyjazdu na Strave bajk, bud cestak alebo MTB vid napr tu> https://www.strava.com/activities/1896317653 Bike: Kellys Stage 1x11 Custom Aj ked bajk vidno len ked sa prihlasim na Strave. V podstate mi to nevadi, je prijemne mat vyjazdy aj tu. Stale bude pre mna Strava web alebo appka najsledovanejsia, lebo tam vidim vsetko vratane pre mna dolezitych segmentov, tu segmenty nevidim ziadne, len suhrnne info. Kazdopadne super ze ste to dali aj sem a verim ze casom to vysperkujete :)


Hack3r ospravedlnujem sa asi to vyznelo tak, ze najpouzivanejsi bike na Strave, ale myslel som najpouzivanejsi bike vo vyjazdoch ktore mas tu a co som pozeral tak pred importom zo Stravy si tu nemal ziadne vyjazdy preto nepriradilo ziadny bike. Casom to doladime aby co najviac veci tahalo priamo zo Stravy. ;)
12.10.2018 - 11:01:56
00
aha tak chapem jak to je. co by som tu uvital by boli segmenty. tu som casto tak by som to nemusel riesit cez Stravu :)
12.10.2018 - 11:10:00
00
keyboard_arrow_up