Tiez som uz padol par krat, ale nastastie nic vazne sa mi nestalo. Paradoxne som ale tiez bol najviac dochramany ked som spadol asi v 10km rychlosti na luke. Dooskierany na lakti a kolenach, ale fakt ziadny hororovy pad na bike som chvala panu Bohu nezazil
26.03.2006 - 12:02:45
00
najhorsie padu su podla mna jednoznacne na asfalte, tam sa doozgieras vzdy a bez vynimky....ked sa vystries kdesi v lese, tak mas moznosti viac, bud sa ti nestane vobec nic a len sa pogulas trosku, alebo trafis nejaky suter ci papek a vtedy by som mozno radsej bral ten asfalt....no ale aj padat treba vediet, bez ohladu na teren :wink:
26.03.2006 - 12:09:44
00
najhorsie je ked padne niekde v lese napriklad do zihlavy alebo do pozostatkov po lesnej zvery co ani nemusi tak boliet ako je to neprijemne
no neviem neviem kto by radsej padol tam asfalt
26.03.2006 - 14:19:16
00
raz som padol w lese tak ze som sa 10 minut zbieral zo zeme a xalanisko co bol so mnou mal wacsi sok ako ja. zo zraneni spomenem len odrete koleno ruka pooskierana a asi 150 modrin od zeme a 2 od biku:)
26.03.2006 - 20:46:48
00
raz som padol w lese tak ze som sa 10 minut zbieral zo zeme a xalanisko co bol so mnou mal wacsi sok ako ja. zo zraneni spomenem len odrete koleno ruka pooskierana a asi 150 modrin od zeme a 2 od biku:)


ten tipek ma doteraz reskept pred tym zjazdikom :))))
26.03.2006 - 20:49:44
00
Musím sa pripojiť k chalanom, ktorí popadali v menších rýchlostiach. Ja som seriózne spadol len na asfalte a posledný raz žiadne povrchové zranenia, ale kosti ma boleli ešte mesiac. Z vybavenia som poničil len rohy - už nevozím a vtedy uplne nové XT radenie, čo ma pekne napálilo. Pády ma neudrádzajú od bikovania, ale pred úsekmi pádov mám rešpekt.
26.03.2006 - 21:47:57
00
Ja som sa naposledy skydal na jednom zjazdíku v ani moc nie veľkej rýchlosti. Cesta bola "vydláždená" kameňmi o veľkosti cca. päste prípadne o niečo viac. Na jednom mieste predné koleso ustrelilo niekam mimo a ja už som len pekne krásne letel dopredu a v tom lete vzduchom, ktorý sa mi premietal ako spomalený film som márne hľadal miesto na zemi, na ktoré dopadnem rukou. Nebudem vás napínať, miesto kde by nebol kameň som nenašiel :( Pristál som dlaňou na jednom z tých šutrov. Spočiatku som mal pocit, že mám niečo zlomené, ale nakoniec bolo všetko celé, iba dlaň nafúknutá ako balón a hrala všetkými farbami. Najviac ma sralo to, že s rukou v takom stave som nevládal uchopiť gripshift. Nakoniec sa mi to podarilo tak, že keď som sa nevedel vyhnúť preradeniu, tak som gripshift uchopoval vonkajšou časťou dlane + prostredníkom a prsteníkom. :D
26.03.2006 - 22:49:07
00
no tak teda pridaam aj svoju najzabavnejsiu historku... este s pociatkov bikovania, bol som s brachom bikovat na Jahodnej (pri KE) a cestou spat v takej prudsej pasazi, som chcel obist velku mlaku medzi dvoma stromami, akosi som si to ale nevymerale a asi v 30ke som chytil rohom ten strom...na mieste som si zlomil zapastie, preletel cez volant a doskrel si cely chrbaat, najlepsi bol braacho (lekar podotykam) prisiel ku mne a pozera na moju bezvladnu ruku... a vravi... to bude iba narazene...ja cely v soku so zakrvavenym chrbtom...ze reku ok...tak som este na biku zisiel do mesta...uz som pomaly aj zabudol na tu ruku...lebo ten chrbaat pekne stipal...ked tu bracho vravi, ze ideme do nemocnice...a ja ze naco...sak si vravel, ze je to iba narazene...on nato...ee, je to zlomene...v tej chvili som pocitil taku bolest, ze dovidenia...ruka mi hned opuchla...a je za nikam nejdem...cakam na sanitku...:))) tak on, ze pod pod...dosli sme na pohotovost...ja cely zakrvaveny jak vojak pri stalingrade...sestricka ze lahnite si na bruchu...trosku vam vycistim ten chrbaat...potom sa mi uz iba zatmelo pred ocami ked mi tam vyliala asi pol litra jodu...no a dostal som sadru :)...ale o dva tyzdne som jazdil zas...

no a potom bolo este paar mensich padov, a este jedna zrazka s pickupom v USA :))ktory odbocil rovno predo mnou...
26.03.2006 - 23:13:00
01
to katoko:ten co roztrhol tie kratasy ho asi nebude srat ze stali 3 litre ked jazdi na spesli S-works.....
27.03.2006 - 18:29:27
00
to katko:ten co roztrhol tie kratasy ho asi nebude srat ze stali 3 litre ked jazdi na spesli S-works.....

ale to vies ze bude i ked mamina zaplati vselico, sak uvidime čo prinesie novy katalog specialized, ale mam ten dojem ze tento rok sa tak rozhadzovat nebude. :P
28.03.2006 - 07:45:36
00
to katko:ten co roztrhol tie kratasy ho asi nebude srat ze stali 3 litre ked jazdi na spesli S-works.....

ale to vies ze bude i ked mamina zaplati vselico, sak uvidime čo prinesie novy katalog specialized, ale mam ten dojem ze tento rok sa tak rozhadzovat nebude. :P
Ja budem mat dost ked naskrabem 20 litrov na hardrocka
28.03.2006 - 08:09:29
00
Zatial take 3 vetsie pady.. :D odstiepena kost na lavej ruke, opuchlina pravej ruky asi tak 2 mesiace zlikvidovane kolesa(iba dve),sedlo... :twisted:
31.03.2006 - 20:20:09
00
AJETO: Tí dvaja, čo sa obiehali, to boli bikeri alebo autá?


TO boli zilekari, a ked zisli z cesty blatoslapi... :D
05.04.2006 - 21:39:04
00
ak máte trošku času, choďte na moju stránku www.bike4ever.tk (ak nepojde, tak bikesk.wz.cz) a dajte download.. tam je môj kamarát Dodo.. pekne sa vytrel.. :wink:
07.04.2006 - 03:12:14
00
lio04: Čakal som aspoň trochu krvi :D
07.04.2006 - 10:03:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up