MageZ keby nemala ten bike, tak ju zoberiem.. uz som v kufri jeden bike mal, henten by sa nezmestil :)
09.01.2019 - 11:01:36
02
kimlo napísal:
janovarga moze byt, no videl som vcera aj starsieho pana 60+ a ten isiel na bicykli po rovnako neupravenej ceste.. ked som stiahol okienko a zakrical na neho "ze ci sa nesmyka?" tak mi odkrical "a ako mam teda ist?" :D


preco si mal potrebu nanho nieco kricat?
09.01.2019 - 11:07:30
05
iron.hide aby pocul, co sa ho chcem spytat
09.01.2019 - 11:12:57
08
Musime pockat na https://vosveteit.sk/kracajuce-auto-hyundai/ :lol:
09.01.2019 - 11:37:06
00
Rachela napísal:
U mna si ani nemusel povedat, ze sam vlastnis niekolko zbrani, mne stacilo uz toto.

Ako suvisia moje zbrane s tym, ze chapem ineho vytoceneho cloveka? Nikde som nepisal, ze taketo jednanie schvalujem, ja osobne som za 30 rokov soferovania na nikoho ani len nezatrubil a to som videl na cestach vselico.
Mojim prispevkom som myslel, ze drzitel zbrane by mal mat ovela viac tolerancie voci inym a konflikty riesit z rozvahou. Preto sa aj robia tie psychotesty ktore drzitel vodicskeho nerobi.
09.01.2019 - 12:38:10
02
lubor1 Ja som si to vysvetlil tak, ze mas pochopenie s tym, ked niekto fyzicky napadne ineho cloveka ("dat po papuli"). Ani neviem, ako inak si to vysvetlit, popravde :)
Kazdopadne, viest diskusiu o drzani zbrani medzi nami asi nebude mat zmysel, nakolko obaja budeme natolko ovplyvneni konfirmacnym skreslenim, ze pochybujem, ze by to niekam viedlo. Ale vo vsetkom s tebou suhlasim, co sa tolerancie a rozvahy tyka, len aplikaciu v praxi vidime zrejme rozdielne.
09.01.2019 - 13:46:22
01
Neviem ci sa to pisem sem ....alebo je nato iny topic. Som biker,ale aj vodic. Dnes idem autom po sidlisku v petrzke 40kmh v uzkej ulicke ,kde sa auto musi vyhybat protiiducemu a spomalit. Oproti mne cosi ide,zasvietim si dialkovymi...uprosted cesty ide cyklista,biker,take 760tky riaditka,v cervenej kukle a po tme ....proste po tme ,ziadne svetlo,tak presvietim este raz dialkovymi a ten 5huj proste ide dalej v strede a krizom mne oproti a zacne kyvat hlavou,ze nanho svietim dialkovymi....ze je on v protismere a bez svetla na verejnej komunikacii ,to mu vobec nedoslo....lebo on videl jedinu spojnicu medzi jeho jazdou po ceste a chodnikom v protismere prave mne oproti .Ako prije8al by som mu hned ,ak by cosi viac ako len kyval hlavou...a fakt neuznavam nasilie. Snad som tymi pseudonadavkami neporusil cosi na fore ,ale fakt sa to slusnejsie nedalo napisat.
10.01.2019 - 17:07:21
06
Na takych fakt pomaha asi len nakupit blikacky, ale take velke. Stale ked takeho samovraha stretnem, treba do neho taku blikacku hodit. Nepoucitelni ludia, ktorym 1€ stoji za ohrozovanie seba a inych.

Nevravim, aj mne sa obcas zadari, obcas sa mi blikacka vybije. Ale sak sa stiahnem na chodnik a so sklopenymi usami dojdem domov.
10.01.2019 - 17:42:25
00
Celkom odvaha v uzkej ulicke mastit 40km/h autom /raz ti mozno niekto vycuva pred auto a nestihnes to/... inak poradim ti .. rovno ho zastrel. Zacinam chapat , preco minule typek strielal na autobusara. Lebo zaciatky tejto frustracie uz vidim aj tuna na fore , u aktivnych cyklistov, co nebyvalo /cyklista v aute nenavidi inych cyklistov co mu zavadzaju a chce ich liecit :D/. Nebudem obhajovat teraz jazdu po tme, ci musel, lebo bol blby, ale ak zasvietis dialkacmi cloveku do ksichtu v tme, tak neuvidi ani hovno a rovno padne alebo nabura. A ty sa este cudujes, ze ti kyve hlavo :D .. rozmyslaj trochu :) Trubit treba, nie svietit dialkovymi.
10.01.2019 - 19:59:10
03
lto len ked zatrubis upozornis cele sidlisko a nie iba dotycneho, plus ked zatrubis neuvidis ci je tam len jeden alebo desiati....a tak isto moze spadnut ked sa zlakne...
10.01.2019 - 20:20:47
04
lto napísal:
Celkom odvaha v uzkej ulicke mastit 40km/h autom /raz ti mozno niekto vycuva pred auto a nestihnes to/... inak poradim ti .. rovno ho zastrel. Zacinam chapat , preco minule typek strielal na autobusara. Lebo zaciatky tejto frustracie uz vidim aj tuna na fore , u aktivnych cyklistov, co nebyvalo /cyklista v aute nenavidi inych cyklistov co mu zavadzaju a chce ich liecit :D/. Nebudem obhajovat teraz jazdu po tme, ci musel, lebo bol blby, ale ak zasvietis dialkacmi cloveku do ksichtu v tme, tak neuvidi ani hovno a rovno padne alebo nabura. A ty sa este cudujes, ze ti kyve hlavo :D .. rozmyslaj trochu :) Trubit treba, nie svietit dialkovymi.


Ja zase zacinam chapat,preco je tolko mrtvych cyklistov a chodcov . ?
Nebudes obhajovat jazdu po tme v protismere ,ale hejtovat vodica pre vymyslene moznosti kolizie vycuvania,radit mu strelbu a davat priklad psychopata co zautoci na autobus, to mozes ? ... je8e ti ?
Keby mal svetlo ,vidim ho ,viem ze tam je ,nemusim presvetlovat co sa blizi uprostred vozovky proti mne . Ak by som nesvietil ,nevidim ho,nahodou si pridam viac a zrazim ho,budem na vine ,lebo som nesvietil a nepozrel si co je na ceste ,on po kolizii vyberie svetlo,hodi na bike a ja pojdem sediet.
A kvoli magorovi nebudem rusit cele sidlisko trubenim.

Ale ako vidim, "spravnaci" a riesici situacii spoza stola su vsade.


Naposledy upravil soda dňa 10.01.2019 - 20:51:34, celkovo upravené 2 krát.

10.01.2019 - 20:47:08
03
Ja tiez nenavidim kkkta na ciernom cestaku, v ciernej lycre, ktoreho vecer, v hmle, na menej osvetlenom mieste cyklochodnika, zbadam ked je 15 metrov odo mna a ***** si to oproti mne stredom. A pritom by som zelezo na autobusara nevytahoval. Takze nepausalizuj.

Hlavne ked sa potom otocim, vzadu ma 2g blikacku, s cervenou ledkou ktoru vidno tiez tak na 15m.
10.01.2019 - 20:48:32
03
V celkom slusnej casti uzkych petrzalskych uliciek je 30. Schvalne kde to bolo?
Tiez rozmyslam ktora z ulic petrzalky nieje osvetlena...
10.01.2019 - 21:43:02
00
Keby tam zrovna bolo 20kmh....je niekde pisane ,ze cyklista je povinny ist v mieste,kde je 20kmh obmedzena rychlost zamerne v protismere proti iducemu vozidlu a to bez osvetlenia ? A rychlost som si tipol ,mohlo to byt 42,mohlo to byt 35,to je uplne jedno,lebo ked som ho zbadal som aj tak plyn pustil a cakal co z kkta vyleze,aky manever.
Krasne vidiet dnesnu deformaciu spolocnosti,riesi sa nasledok,nie pricina.
11.01.2019 - 10:16:49
01
Prečo cyklista nešiel po odhrnutom, osvetlenom cyklochodníku? Keď hľadáš príčiny a nie následky. 🤔
11.01.2019 - 11:00:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up