Uz by sme sa tocili v tom istom tak este raz mozno ti to prejde systemom

MageZ napísal:
Vyzera to tak, ze obaja ste porusili dopravne predpisy - len rozdiel je v tom, ze tu nazyvas druheho debilom a sam si svoje pochybenie nedokazes pripustit.
12.01.2019 - 17:22:58
01
MageZ napísal:
soda A tebe sa co stalo ze si umyselne prekracoval rychlost v zone za zlej viditelnosti? Ti bolo treba srat alebo si rodil? Ci ty mozes, lebo jazdis po pamati?

Nejak som nezachytil to prekrocenie rychlosti.. chalan len napisal ze siel asi 40 (co napr ja beriem ako poznamku v pribehu v zmysle ze siel opatrnejsie ako bezne kedze normalne je povolena 50 v meste, lebo clovek v uzkej ulicke fakt nekuka na ciselko aby vedel potom na mtbikera napisat, ale radsej dava pozor na situaciu okolo a rychlost je len odhad z pamati ako to vnimal) a stax tu zamachroval ze pozna snad vsetky ulicky a je v nich zona 30 z coho vyplynul zaruceny fakt ze soda je vlastne cestny pirat a vrah malych deti..?! A od toho sa tu odpichuju a nabaluju aj ostatne kktiny :lol:
12.01.2019 - 17:42:19
021
admini zapadli v snehu na cyklonareze? :-D
12.01.2019 - 19:31:34
03
nie, sú narezaní do šunky
12.01.2019 - 19:32:11
00
CraObs napísal:
Nejak som nezachytil to prekrocenie rychlosti


Hosť napísal:
Tak pre upresnenie tejto saskarne.
Siel som 40kmh na kusku pred tym nez som ho v dialke zmercil ako cosi neidentifikovatelne. Odchylka tacho je cca 4km,cize real 36kmh na 30kmh (fuuu,priznavam sa ,poslite ucet,odovzdam 28euro)
12.01.2019 - 20:02:01
02
Vzajomne invektivy, urazky, nadavky ako v tretej cenovej. :x Kultivovanejsie diskutovat by sa nedalo ?
12.01.2019 - 21:23:18
03
Dalo chodte uz do prcic 😄
12.01.2019 - 22:06:08
012
admini aj modi sa pekne povozili, niektori este zuruju a ini vegetia...pekny vecer :)
12.01.2019 - 22:27:19
03
konecne to tu zacina mat uroven :lol:
12.01.2019 - 22:34:14
00
Zlatico a na narodeniny ti mozem napisat? To sa nebudes hnevat?😄
12.01.2019 - 22:42:02
02
tak na uzavretie pripadu uzivatela "soda" a dalsich co nevedia citat uplne vsetko a pytali sa dookola co tu bolo uz spomenute a obhajovali sodu. napr:misopetrovic perez CraObs Luigi ...

napisal som teda este sukromnu spravu "soda" kedze to z mojho jedineho prispevku nepochopil a asi ho osvietilo a zrusil si asi konto.

tu je teda moja sprava "soda" skuste si to precitat a uvedomit si ako to vlastne bolo, lebo on to nevysvetlil a mnohi tu asi nepochopili.

"ahoj. napisem takto sukromnu spravu, nebudem to pisat do temy.
snad sa nad sebou a svojim spravanim zamyslis.
dokazal si asi precitat len jedinu vetu z mojho prispevku a aj to nie do konca.
nedokazal si mi odpovedat na ziadnu otazku co som dal v mojom jedinom prispevku bez jedinej urazky a nadavky, na rozdiel od tvojich tusim 23 prispevkov plnych nadavok (akoze pre teba to nieje nadavka, ked zamenis jedno pismeno za nieco podobne) a urazania mna do retardov, idiotov ... ty ma poznas, a si moj doktor, ked vyvodzujes taketo diagnozy?

tek teda este raz:
pisal som o case, kedy sa to stalo, ked 16:20 zapada slnko a ty si pisal nieco po 17.-ci teda nebola viditelnost este dostatocna (ked este asi aj bolo vsade bielo a to zlepsuje viditelnost), na rozdiel od tvojho tvrdenia uplna tma.
dalej som sa pytal na stav ciest 10.1. v BA, ked si dovolis, zrejme kde je predpisana 30 ist 40
pisal si, ze ulicka uzka, kde sa musia aj 2 auta vyhybat tak, ze jedno spomali a uhne-ale to je aj v pripade siroky cyklista vs auto. cyklista pri obchadzani nejakeho zladovateleho, tazko prejazdneho useku nemoze vyuzit celu sirku uzkej vozovky a byt v prostriedku cesty?
bolo nutne voci cyklistovi, ked si mu raz zasvietil dialkovymi, potom znovu svietit dialkovymi do oci? ako to vyhodnotil voci sebe? nie ako utok a potom prdim na sofera a idem ako prasa? tebe by sa lubilo keby teda cyklisti ti svietili solarstormom do oci? (lebo mozno teda este nebola taka tma, aby musel svietit, alebo aspon tak to vyhodnotil ten cyklista?)
a o tom predvidani a svojom krizi pri ceste, alebo buchani si hlavy:
keby vybehlo spoza auta dieta pri gulovacke (ano, aj ono by spravilo chybu) bol si schopny na tej ceste zastavit a nezabit ho? ked si asi prekrocil rychlost a este asi aj na zladovatelej, kasovitej s tazkostami zjazdnej ceste? ci vyhovaral by si sa ze ti vbehlo a spokojne by si si zil? sak by si mal PREDVIDAT. alebo ked nahodou niekto takto zabije niekoho v tvojej rodine, alebo okoli, tak mavnes rukou, ze nemalo vbehnut???
teraz si myslis ze je tam strasne moc keby. ale pre taketo keby su tie krize pri cestach.
ale tak snad sa ti nic podobne nestane a ani dalsim co suhlasia s tebou.
keby aj ten cyklista mal svietit a nesvietil a bola uplna tma a nesvietili poulicne svetla, tak si mal svetla ty a videl si ho, mal si teda spomalit, nechat ho prejst a pokracovat dalej, bez nejakych dalsich emocii. pripadne si mal zakyvat hlavou ty, ze niekde bude mat ten cyklista kriz, ked ho niekto iny sunda.
ale nie, ty radsej poukazes na svoje prasacie jazdenie na takychto cestach a svoje priestupky ale hlavne nedokazes si ich PRIZNAT a chrlis len same akoze pseudonadavky.
s pozdravom, Marian."
14.01.2019 - 15:46:57
00
Prišiel som sem po troch dňoch. O čom je debata?
14.01.2019 - 15:56:53
01
Mačacie oko po česky - oko koťe :)
14.01.2019 - 16:05:13
018
pise sa to "kotě" :)
koncim s OT ...
14.01.2019 - 16:10:30
02
ftu2 napísal:
a o tom predvidani a svojom krizi pri ceste, alebo buchani si hlavy:
keby vybehlo spoza auta dieta pri gulovacke (ano, aj ono by spravilo chybu) bol si schopny na tej ceste zastavit a nezabit ho? ked si asi prekrocil rychlost a este asi aj na zladovatelej, kasovitej s tazkostami zjazdnej ceste? ci vyhovaral by si sa ze ti vbehlo a spokojne by si si zil? sak by si mal PREDVIDAT. alebo ked nahodou niekto takto zabije niekoho v tvojej rodine, alebo okoli, tak mavnes rukou, ze nemalo vbehnut???

za situácie akú si si vykonštruoval ho trafíš aj v 20km/h..
opýtaj sa dajakého rušňovodiča ako sa mu spáva keď dakoho rozseká na kolajniciach.. lebo touto logikou čo predvádzaš by si s autom nikdy nikam nemal vyraziť, lebo na každú jednu tvoju situáciu za volantom viem nakombinovať dajakú kravinu ako z teba spraviť vraha..
14.01.2019 - 16:43:57
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up