lebo lukas6s8p nazorne ukazal, ze to je blbost. ktoremukolvek inzeratu mozes dat taku blbu otazku a uz znamena ze je recyklovany a bude vymazany? a tie recyklovane inzeraty bez komentara ako dokazes? proste sa tu riesia podla mna *****. pise sa ze inzeraty na kupu sa mazu, ale asi malo, lebo sa stale daju najst. a podla mna je to sprostost. potom je to kade tade, ze niekto nieco chce a dava to do tem ako zhanam nezohnatelne atd. podla mna by mala byt aj rubrika kupim. napriklad vcera zhanal ddemo karbonovu cestnu/gravel vidlicu na kotuce aj havarovanu, stacil mu krk, tak dal inzerat na kupu. niekto ho aj videl a niekto mozno ma. ale inzerat tu nemoze byt, lebo kupim.
ale ine na kupu su tu zverejnene bez vymazania, asi vtedy nemali sluzbu, alebo sa vyprdli.
a asi by sa malo cele toto presunut do bazara.
08.02.2019 - 02:57:39
00
Lol ze mas offset 5 dioptrii :D dobry vtip obaja :)
08.02.2019 - 09:05:08
01
ftu2 napísal:
lebo lukas6s8p nazorne ukazal, ze to je blbost. ktoremukolvek inzeratu mozes dat taku blbu otazku ...

ak inzerent zareaguje ako ReHMn, tak sa da lahko identifikovat provokater ...
hladaj sposoby a nie dovody ;)
08.02.2019 - 09:50:47
00
ako mu dokazes ze tam ta sedlovka predtym nebola??? a nerecykloval inzerat na kluky a teraz sa odpoved tyka kluk??? a ReHMn ma inzeraty typu bazos, na ktore sa tu kopec ludi stazuje, ze nesuvisia s cyklistikou. tak by tu mohla byt rubrika na to urcena.
08.02.2019 - 10:21:21
00
cervo nemate ulozenu historiu inzeratov? Ze co bolo v tom ktorom zjavne recyklovanom inzerate prvy krat a nasledne potom?
08.02.2019 - 10:50:25
00
Nemame
08.02.2019 - 10:55:31
00
Jaiub napísal:
To mi je jasne, ale pytam sa preco? Ze su to priekupnici je jasne tak ci tak, a nevidim na tom nic zle... Keby sa za inzeraty plati tak by mi to mozno davalo vyznam...

Zeby prave preto, aby maskovali ze su priekupnici?
08.02.2019 - 12:41:03
00
Ako som pisal, nemam vyhradeny cas kedy vykonavam pracu moderatora. Su dni, kedy nie som ani na dosah internetu.

Vcera napriklad, som mal volny den, isiel som peso do mesta. Oproti Mytnemu domceku na Novom Starom moste, Cyklokoalicia rozdavala ranajky zadarmo. Este som si povedal, ze ake stastie, ze som nesiel na biku, lebo takto som si mohol zobrat chlieb s vajickovou natierkou do jednej ruky a kokosovy kolac do druhej.
Dakujem, chutil skvele, ale nabuduce takuto akciu prosim nahlasit vopred!

Hack3r
Ja som cital tvoj prispevok o viacerych recyklovanych inzeratoch od jedneho uzivatela. Zamerne som ich nechal prelezat, aspon na ten den kedy mam volno, aby si ich mohli aj ostatni uzivatelia prezriet. (este dnes budu vymazane)

Keby si ich aj ftu2 bol precital, tak by nekladol blbe otazky typu:
"ako mu dokazes ze tam ta sedlovka predtym nebola??? a nerecykloval inzerat na kluky a teraz sa odpoved tyka kluk??"

Odpoved je, ze podla datumu. Vsetky prispevky, clanky, komentare maju prideleny presny datum, time stamp. Na zaklade toho je mozne lahko urcit, co bolo skor: vajce alebo sliepka.

Dalsim skvelim pristupom je: ked si moderator dovoluje kritizovat, pripadne este aj editovat a mazat inzeraty, zautocme na jeho inzeraty.
Tu sa ftu2 opat predviedol: "ma inzeraty typu bazos, na ktore sa tu kopec ludi stazuje, ze nesuvisia s cyklistikou".

Len kvoli tebe, mily ftu2 som si dovolil spravit malu statistiku mojich inzeratov. Do dnesneho dna mam 76 neaktualnych inzeratov, v ktorych som inzeroval 4 kazety, 8 prehadzovaciek, 3 radenia, 2 kluky, 3 kolesa, 6 brzd, 2 prilby, 4 bicykle, 5 sediel a drobne komponenety (rajdy, predstavce, sedlovky, dosticky a pod.) Momentalne mam 7 inzeratov, z ktorych paperka a plavecke okuliare priamo nesuvisia s cyklistikou...

Na druhej strane, z tvojich 38 neaktualnych inzearotov 27 su tretry a oblecenie. Mozme to oznacit ako typ bazos?
09.02.2019 - 09:51:47
01
takze ten cas komentarov, ked najprv je otazka na sedlovku a za 12 minut sa inzerat PREEDITUJE na kluky a opoved sa tyka kluk DOKAZUJE ze najprv boli kluky? AKO?
ja na tvoje inzeraty neutocim, len konstatujem fakt, ze tu uzivatelia kritizuju vlozene inzeraty, ktore NESUVISIA s cyklistikou, ako bazos. ktory moj inzerat nieje cyklisticky?
09.02.2019 - 11:05:23
00
Dobre. Ja tiez nebudem utocit.
Na pochopenie vyssie uvedeneho bol najlepsi priklad (niekolko prikladov) ktory uviedol Hack3r, preto som ich ani nezmazal okamzite. Neviem ci si ich pozrel/nepozrel, ale teraz su uz zmazane.
Ked trvas na vysvetleni, resp. ked to chces pochopit vylucne na tom jednom mojom inzerate, je to v poriadku. Len prosim, pozri si ho az v pondelok po 9hod. Zatial tolko. Dakujem

Edit 09.02.2019 20:05: Je to presne tak, ako to napisal Hack3r, len ja som chcel, aby ftu2 na to prisiel sam... Ale aspon to uz nemusim vysvetlovat.
09.02.2019 - 14:18:53
01
ako pisal ReHMn ak je inzert na kolesa napr zo 7.2.2019 a koment dole z 24.11.2018 ze ci sa da na vidle zmenit zdvih na 120 tak logicky to je podla datumov recyklovany inzerat a moze byt zmanzany
09.02.2019 - 14:33:29
03
ReHMn neboj ja chapem, ale ty asi nie.
alebo chces chapat len urcite veci.
alebo si pochopil, ze teraz ten tvoj inzerat NEOBNOVIS, lebo tam bude svietit ten prvy koment o sedlovke? a ked takto tam bude ku kazdemu inzeratu ktory sa niekomu nebude lubit, vkladat takyto blby koment, tak su neobnovitelne a musia sa mazat?
dobre vymazal si par inzeratov.
ja som sa ale pytal, ako zistis ze je inzerat preeditovany, ked nema ziadne komentare? take preeditovane inzeraty tu MOZU BYT??? nieje to diskriminacia, ze jeden moze mat preeditovane inzeraty a druhy nie?
a o tom mazani inzeratov na kupu? STALE SU TU! niekomu je ten inzerat vymazany a inemu nie!
BERIE SA TO TU DVOJAKYM METROM???
a uz to mohlo byt presunute v prislusnej teme BAZAR
10.02.2019 - 04:42:12
00
Kratka odpoved na vsetky otazky uvedene v tvojom poslednom prispevku je, Nie!

Dlha odpoved, ked sa neikomu chce citat:

Kladies vela otazok, bez toho, aby si si precital predchadzajuce prispevky od ostatnych uzivatelov, pripadne bez toho, aby si sa sam zamylel nad vecou.

"teraz ten tvoj inzerat NEOBNOVIS, lebo tam bude svietit ten prvy koment o sedlovke? a ked takto tam bude ku kazdemu inzeratu ktory sa niekomu nebude lubit, vkladat takyto blby koment, tak su neobnovitelne a musia sa mazat?"
Komentar nema vplyv na obnovitelnost inzeratu, ale pomaha ho identifikovat. Priklady, ktore uviedol Hack3r boli ukazkove, preto som ich nezmazal hned. Ked trvas na nazornej ukazke na mojom inzerate, mas moznost, ostatne nahlasene su totiz zmazane...

Ano, pytal si sa aj na recyklovane inzeraty a to nasledovne:
"ktoremukolvek inzeratu mozes dat taku blbu otazku a uz znamena ze je recyklovany a bude vymazany?
a tie recyklovane inzeraty bez komentara ako dokazes?
ako mu dokazes ze tam ta sedlovka predtym nebola??? a nerecykloval inzerat na kluky a teraz sa odpoved tyka kluk?"

Prva otazka sa tykala recyklovanych s komentarom, druha otazka je na recyklovane bez komentara, tretia a stvrta otazka je moj konkretny inzerat s otazkou od provokotera...

Nikde som nepisal, ze vieme identifikovat recyklovane inzeraty bez komntara, nikto ani neuvadzal takyto priklad. T tejto suvislosti som napisal:
"V identifikovani takychto izeratov nam moderatorom mozu pomoct jedine uzivatelia."
Ako? Komentarmi. Cim sa z recyklovaneho izeratu bez komentara stane recyklovany inzerat s komantarom a tak napomaha k ich identifikacii.

"a o tom mazani inzeratov na kupu? STALE SU TU! niekomu je ten inzerat vymazany a inemu nie!
BERIE SA TO TU DVOJAKYM METROM???"
Neuviedol si ani jediny priklad... Mozes inzerat nahlasit, alebo vlozit url odkaz.
11.02.2019 - 06:28:18
00
fakt sa zamysli nad sebou, nie nadomnou.
cital som toho tu omnoho viac asi ako ty. videl som aj tie nahlasene Hack3rom. a su tu este take dalsie, ktore ti aj nahlasil a ty si nezmazal (ano, aj s komentarmi). a dalsie recyklovane su bez komentarov, tu ti tiez nahlasil recyklatora ako osobu a zmazane ma len niektore inzeraty, ale nie tie bez komentara.
preto som sa pytal, ako sa da s urcitostou povedat, ktory je recyklovany a ktory nie, ked tu dal priklad aj lukas6s8p na tvojom inzerate. ked ho budes obnovovat, tak bude svietit inzerat napr. 30.4. ale koment zo 7.2. a to sa pytam, ako rozlisis, ci je recyklovany, alebo provokater, ked to tu zacne niekto davat take blbe komenty k inzeratom, ktore sa nebudu niekomu lubit. BUDES ICH MUSIET MAZAT, TAK ISTO AKO TVOJ MAL BYT ZMAZANY, LEBO PODLA KOMENTARA JE TO RECYKLOVANY INZERAT.
a kedze sa nemazu vsetky, ale len niektore, tak sa to urcite berie dvojakym metrom.

a aj tie inzeraty na kupu. sak si ich najdi ty ako domacu ulohu. ja ich mam nahlasovat? ja som pisal, ze som aj za rubriku kupim. a aj za rubriku mimo cyklo, ako mas aj ty inzeraty.

je tu len cca 270 stran inzeratov. a pisal si, ze pozeras cca 20 stran za den. ale ked niekto recykluje niektory svoj starsi inzerat a necha ho vzadu, tak ho najdes napr. cez jeho vsetky inzeraty, alebo ked pozeras celu rubriku...alebo by si musel pozerat komplet vsetky inzeraty kazdy den.
alebo si nerobis svoju robotu ako by si mal. viem, cital som, ze je to nezaplatene. ale si sa na to dal, tak to rob a maz/te bud vsetky, alebo ziadny a nie len ked niekto nahlasi niektory. potom tu niekto ma a niekto ma zmazany, lebo niekto najde len jeden, ale moze ich tu byt kopec.

pomoct komentarmi? to kazdy inzerat, ktory sa tu objavi hned komentovat ja ako zaujemca? podla mna, by sa to dalo napriklad, ze prvy koment by bol automaticky generovany nadpis inzeratu vlozeny ako koment pri vkladani inzeratu. keby to bola povinna polozka pri vkladani predajcom, asi by to bolo otravne.
11.02.2019 - 08:41:47
01
Ked som do bazaru raz dal ladove korcule, tak mi boli zmazane, ze to nesuvisi s cyklistikou
11.02.2019 - 09:18:48
00
keyboard_arrow_up