Mne zatiaľ tiež nič z Garmin connectu nenahralo, ale prežijem zatiaľ 😁
04.08.2019 - 16:21:39
00
nemas vyjazd na strave, akoby si nikde nebol :D
04.08.2019 - 16:23:22
011
fajne jej dnes drbe..uploadol som,hodinu nic,tak som este raz..a po dvoch hodinach prisli obe jazdy s tym,ze som siel sam so sebou v grupe :)
04.08.2019 - 19:18:59
00
"Our servers have been getting far more traffic than normal today. Unfortunately, that's created some site slowness which may cause problems uploading, deleting, editing, processing and viewing activities. Our Support Team is here to help and has made this “known issue” page to keep you updated. Please keep an eye on that page and give our servers a chance to catch up before contacting Support directly. We're sorry for the inconvenience and really appreciate your patience."

toto na mna hubuje. z brytonackej stranky mi asi odoslalo a nezobrazuje na strave - ked som dal manualne upload .fit subor tak mi strava vyhubovala ze je duplicitny - no ja ten prvy stale nevidim.
zrovna dnes ma to po dlhom case zaujima :-D

este tam je odkaz na toto :

Missing uploads and other site issues on August 4th
Avatar
Jojo
Updated Today

Strava is experiencing higher than normal site traffic and this is causing a significant backlog in processing uploaded activities. Issues may include:

Mobile app uploading delays
3rd party uploading delays (Garmin, Wahoo, Tapiriik, etc)
Manual uploading delays
Upload failures (duplicate errors, stalled or stuck uploads, upload in progress, etc)
Delays in segment matching
General site slowness

Unfortunately there is nothing our Support team can do to speed things up/troubleshoot issues during this time so we ask that you wait 24 hours before reaching out. We recommend athletes do not try disconnecting and reconnecting their devices to resolve the issue as this may also enhance the delay.

If you are still experiencing issues after 24 hours, keep an eye on this Known Issue to see if we’ve posted updates relating to your problem. If your problem is not resolve by the provided steps or status updates in our Known Issue, feel free to reach out to us and we will be happy to assist.
04.08.2019 - 19:21:21
00
Zdravim planujem prechod z doterajsej apky runtastic na stravu. Chcem sa opytat kazda apka nejake vyskove prida, aj runtastic to robi, len tam som si na webe vedel upravit prevysenie na ktore pouzivam presnejsi tachometer, web podporu od vcera zrusili, preto hladam nahradu, da sa to aj na webe stravy manualne upravit ak budem pouzivat len apku v mobile
08.08.2019 - 22:31:54
00
ja robim export z Locus Pro,do Stravy,a ona si sama upravi vyskove,myslim ,ze Strava prepocitava podla svojho,takze asi nie :)
08.08.2019 - 22:57:30
01
Nainštaloval som si stravu do telefónu, nebude robiť problémy so záznamom trasy keď budem mať telefón v podstate celý čas v batohu? Myslím či to nebude vadiť signálu gps atď. Ešte by som mal otázku ohľadom tej možnosti auto stop, či to mať počas výjazdu zapnuté alebo keď vypnuté či to zaznamená aj pauzy keď niekde zastavím..
10.08.2019 - 19:28:05
00
Problem robit nebude, pokial ti to nevypne telefon po urcitom case. Auto stop by som si nezapinal lebo mne osobne sa to automaticky sice stoplo, ale kolko krat spatna nezaplo
10.08.2019 - 20:03:33
00
Neviem, auto stop mám spoľahlivý: 433 záznamov a vždy za zapol! Len niekedy signál zblbol na začiatku, keď som vyštartoval z budovy...
10.08.2019 - 21:38:20
00
Tak bol som vyskúšať tu stravu, zapol som record activity na bajk a vyrazil som, chvíľu som sledoval ako to zakresľuje do mapy, všetko bolo ok, trasu vykresľovalo, no po pár minútach jazdy som na to pozrel, polohou ma zobrazilo samozrejme ďalej ale odkedy som to čekol naposledy tak odvtedy mi to zakreslilo do mapy len priamku, pričom priamo som určite nešiel. Neviete čím to môže byť? Funkcie auto stop mám vypnuté, taktiež mám zapnuté aj to aby to bežalo aj po zamknutí obrazovky.
11.08.2019 - 11:21:58
00
Možno ešte dať výnimku na šetrenie batérie. Keď to nedáš tak to vypne.
11.08.2019 - 13:48:14
04
Super, pomohlo, zatial spokojnosť :)
11.08.2019 - 19:43:39
00
v pripade novsich Huawei mobilov treba zakazat Strave optimalizaciu baterie v specialnom pristupe pre aplikacie
14.08.2019 - 14:32:48
01
to asi skoro pri kazdom Android mobile - mala by to byt prva vec po nainstalovani aplikacie Strava s cielom pouzivat ju na zaznam vyjazdov
14.08.2019 - 14:36:36
00
@sorcerer velka vdaka ,co ja som sa vytrapil z Honorom 10,vsetko som mal odfajknute,len specialny pristup pre aplikacie nie,....a ked prebehne update androidu,nevrati sa to zase do povodneho stavu?? nevies?? tie nove telefony,potrebuju kopec povoleni zamietnut,aby to aspon fungovalo
14.08.2019 - 15:26:44
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up