Zmeras

Prílohy:

Screenshot_20191002-221634.jpg
Screenshot_20191002-221634.jpg 69.31 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2019 - 22:17:39
02
Ok tak zmeras ale kto ma toto doma? Myslel som skor volnym okom
02.10.2019 - 22:21:50
00
scarinko napísal:
0,5mm ani nezmeras

on pise 0,5cm
kúp si škule

strane ma bavi debata scarinko vs lto
to je jak Hulk Hogan proti Andre the Giant
02.10.2019 - 22:28:01
03
Hosť napísal:
Ja sa pýtam preto ci keď medzi meračom výkonu a rámom bude 0.5mm medzera, či pri silovom slapani nemôžem odtrhnúť ten snímač

Nie marecej kup si ich ty ;)
Zase si raz nepochopil komu som to pisal ale uz si tu vylievas svoje ego ako furt.
02.10.2019 - 22:37:40
00
Jezus napísal:
Na rozumnu odpoved netreba ovladat chemiu... 350 litrov coly rocne? Samozrejme, ale este k tomu treba pridat 350 XL baleni chipsov na vyvazenie, aby ta sol z chipsov zneutralizovala ten cukor z coly. Potom to bude uplne v pohode. :)

a dokonca 3500 litrov za 10 rokov a to uz je teda litrov..nehovorim ze pit kolu je ok,ale taketo argumenty ... mozes strasit deti:)
02.10.2019 - 22:48:08
00
Nasledovali chvíle hrôzy. Dcéra sa spustila dole kopcom a postupne zrýchľovala. „Kričala som na ňu, nech si pribrzdí, ale nakoniec nabrala rýchlosť 20 až 30 kilometrov za hodinu, čo viem dobre odhadnúť vďaka tomu, že v autoškole vyučujem aj jazdy na motorke. V panike odkričala, že to nebrzdí. Preletela celé Donovalkovo dole svahom, až ju zastavil plastový plot. Ostala visieť na plote, bicykel ju privalil. Bežali sme za ňou ja, manžel a minimálne piati ďalší rodičia,“ opisuje situáciu Červinková.

Rodičom po úraze personál povedal, že predná brzda na bicykli síce je, ale že ju zámerne odpájajú, aby deti brzdili na kontru. „Šli sme za slečnou, ktorá nám požičiavala bicykel. Povedala, že to robia z bezpečnostných dôvodov, lebo keď vraj dieťa zabrzdí prednou brzdou, prekopŕcne sa a padne na nos. To sa však stane len pri prudkom brzdení a naša dcéra vie brzdiť správne. Je nehorázne, že nás na nefunkčnú brzdu nik neupozornil.“

Červinkovú nahnevalo, že hneď po úraze ten istý bicykel brigádnička dala ďalšej mamičke s malým dieťaťom. „Pýtala som sa, či to myslí vážne, že teraz tam moja dcéra skoro zomrela a oni ho hneď dávajú ďalej.“

Matkám, ktoré kontaktovali redakciu, nejde o odškodnenie, len o to, aby sa iní rodičia dozvedeli o probléme skôr, ako sa v Donovalkove zrania aj ich deti. „Majú právo vedieť, že predné brzdy sú odpojené. Nik ich tam neupozorní, že treba brzdiť kontra brzdou.“

Majiteľka Donovalkova Patrícia Vajdová vysvetľuje, že predná brzda na bicykli nie je odpojená, ale zámerne nastavená tak, aby sa nedala použiť. „Keby ste z kopca zastavili ručnou brzdou, tak sa bicykel prevráti a decko spadne na nos. Na to sú tam kontra brzdy. Je to dole kopcom, nemôžem nechať fungovať ručné brzdy, lebo deti na fleku zabrzdia a prepadnú dole.“

Podľa Vajdovej je problém inde – vraj ide o malé deti, ktoré sa vedia bicyklovať len po rovine. „Za dieťa je zodpovedný rodič. Bicykle sú tam voľne postavené, nik pri nich nestojí, a ja nemôžem každému rodičovi povedať, že si má dávať pozor. Keď si posadím dieťa na bicykel, tak si vyskúšam, či to funguje.“


https://dennikn.sk/1598221/v-donovalkove-sa-zranili-deti-na-bicykloch-s-nefunkcnymi-prednymi-brzdami-podla-majitelky-sa-nevedia-bicyklovat/?fbclid=IwAR0ndXhZZtq8rxGmkqHXywBr6gfDda2R6jCVmJhQIB_boQuOHZYUQP51Yt0

Neviem či sa mám smiať alebo plakať...
03.10.2019 - 00:02:33
00
Odpojit brzdu, lebo pri brzdeni moze niekto spadnut, to je taky antivaxersky pristup k rizikam.
03.10.2019 - 00:21:07
06
Podla mna tie brzdy odpajaju, aby nemuseli menit gumicky. Optimalizacia nakladov :D

Ja mam vzdy pocit, ze hentake biznisy su len pracky penazi. Podobne nevkusne cirkusy staval aj Vareha.
03.10.2019 - 00:34:35
02
Dudo napísal:
sice vedecky spravna, ale podla mna uplne nezodpovedna odpoved...

Prečo? Lebo nežerem mediálny výpatel, keď novinárky, ktoré do 5 min presvedčím, že existujú ropáci (reálna story), šíria svoje presvedčenie (nezaložené na faktoch), že "cukor je jed"?
Ako sorry ale celý ten bullshit o úžasnej škodlivosti čohokoľvek, čo si dovoľuje byť vo fľaši a osladené je búda na blbcov. Radšej si strážte kJ, lebo je v prvom priblížení u riti potkanovej, čím sa budete prepchávať. Len tak z prdele, Nutrend IsoDrinx 750 ml hypo resp 500 ml izo obsahuje zhruba rovnaké množstvo cukru ako tá kola/kofola, ten schliapete bez pindov, však? Berte to ako energy drink (čo to aj je).

Heh. Naša obľúbená aspergerka navštívila moje obľúbené prase:

https://www.facebook.com/estherthewonderpig/photos/a.518481411592421/2522633314510544/?type=3&theater

a aby mali tunajší altrajti o dôvod viac skákať do stropu, tí dvaja chalani, čo majú to prasátko, sú teplí. Škandál! Spiknutie! Envirohomolobby a džešteri z pekiel!
03.10.2019 - 02:03:20
02
Keby som tam mal medzeru 5mm tak nič neriešim... Ale tam bude medzera 0.5mm az1mm cca.. To sú tie pressfity
03.10.2019 - 04:49:32
00
Tak vymen pressfit. Ja ho menim kazdu jar, pressfit nevydrzi moc dlho.
03.10.2019 - 08:07:32
00
tulenik napísal:
, šíria svoje presvedčenie (nezaložené na faktoch), že "cukor je jed"?...Radšej si strážte kJ... Berte to ako energy drink (čo to aj je).

Mlademu odporucas/schvalijes pit liter Coly denne??? Sam nerozlisujes medzi cukrom a cukrom (druh sacharidu) ako zdroj energie??? Nepytas sa ho ako sa cez den stravuje??? Nepytas sa ho, ci DENNE absoulvuje trening a v akom objeme??? Spochybnujes nadmerny prijem cukrov a z toho vyplyvajuce ochorenia (obezita, kardiovask. a pod.) ??? Spochybnujes prudke vykyvy cukru v krvy a nasledky??? Spochybnujes vplyv coly na zaludocnu stenu (drazdenie) a creva (zapekanie)??? Mam pokracovat? Nevidim medialny osial, iba "par" postrehov amaterov doktorov...
03.10.2019 - 08:15:29
05
tulenik: ten iso drink ma 6g cukru na 100ml, pepsi ma 11g .. ano, to je skoro to iste :D
03.10.2019 - 08:20:57
00
iron.hide napísal:
Tak vymen pressfit. Ja ho menim kazdu jar, pressfit nevydrzi moc dlho.


Keby tam bolo BSA tak mam kopu miesta medzi klukou a rámom
03.10.2019 - 10:00:56
00
lto napísal:
tulenik: ten iso drink ma 6g cukru na 100ml, pepsi ma 11g .. ano, to je skoro to iste :D

lenže ho za 90 min tréning nevystrebeš 250 ml ale trištvrte litra
03.10.2019 - 10:03:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up