Vsetci sme mali svoje krizy :wink: a ako orientak to nemalo chybu ja som si to uzil od prveho do posledneho kilometra. A ako zodpovedny clovek som strasne rad ze sme ta psychicky podporili nasimi dristami :lol: ze sme Jezusa zachranili pred medvedmi :lol: a Lulu od istej smrti hladom :lol: Taketo tri duse by na bike scene urcite chybali :wink:


njn, ja este cakam, kedy si Lulu zmeni avatar :)
28.04.2008 - 16:38:10
00
Niekto ten orientak citil v hlavovom zlozeni uz v piatok vecer :lol:

Prílohy:

mapa.JPG
mapa.JPG 283.81 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2008 - 16:41:44
00
ja by som bol strasne rad, keby uz niekto hodil foto na nejaky server, rad by som si cosi postahoval a povyberal. nabuduce si uz hadam fotak nezabudnem :cry:

Ak mas nejaky tip na server tak daj link aby boli na jednom bude to jednoduchsie. A dik za doprovod v sobotu :wink:

Prílohy:

icemen.JPG
icemen.JPG 327.1 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2008 - 16:46:09
00
hehe drotar to sa ti podarilo :mrgreen:
tak mozem pridavat fotoz aj ja...
inac vsetky najdete tu
sobota-AM/EN Polom

sobotnajsi AM/Enisti
i3.pinkbike.com

matheas elektrikar :P
i1.pinkbike.com

pauzicka v sedle
i3.pinkbike.com

Dijck dropuje
i4.pinkbike.com

skusal aj persing
i4.pinkbike.com

a tvrdo o tom uvazovala aj Specka :P
i3.pinkbike.com

relax...take it easy 8)
i2.pinkbike.com

trailik na Mincol-ako z rozpravky...na foto jazdil persing
i4.pinkbike.com

matheas
i2.pinkbike.com

pauzicka pri pamatniku
i1.pinkbike.com

pekne sme sa vyblbli :P matheas a wheelie
i4.pinkbike.com

jedna komercna-SC prevladali
i2.pinkbike.com

Speckin dropik
i2.pinkbike.com

persing v akcii
i3.pinkbike.com

moja malickost :oops:
i2.pinkbike.com

a singliky dole
i1.pinkbike.com

Dijck v asi najtahsej pasazi
i1.pinkbike.com

...
i3.pinkbike.com

persing
i5.pinkbike.com

matheas
i2.pinkbike.com

Specka
i5.pinkbike.com

risoroth
i1.pinkbike.com

i4.pinkbike.com

o nadherne vyhlady nebola nudza...
i5.pinkbike.com

tak toto dal iba Dijck :oops:
i3.pinkbike.com

a matheas
i1.pinkbike.com

a full service zabezpecoval Dijck :mrgreen: thanx
i4.pinkbike.com
28.04.2008 - 16:55:46
00
:shock: krasne fotky
28.04.2008 - 16:59:36
00
kukam jak puk :shock:
28.04.2008 - 17:04:59
00
jezus a pol metrove vlasy? žeby Metal? :D

kto bol vlastne skupina číslo 1? Nanno22 a típek s mp3-kou v ušoch čo nemaže reťaz?

skupinka č.2 rullez!

Tak sa vsetci báli, že budem chrtiť a nakoniec to bol sám lappiere, nanno a spol ktorí mali vietor v plachtách. :)


Ja by som to nenazval dakym chrtenim..niekoho bavi jazdit z kopca, niekoho do kopca. My co mame HT, tak radsej to prve a to druhe je sladka odmena :) Kazdy si najde to svoje. Ja osobne najradsej jazdim normal tempo (kludne aj volnejsie) ale suvisle, nie stale stat a cakat..to potom cloveka moc nebavi a neuzije si to.
28.04.2008 - 17:09:25
00
a ideme dalej...
nedela-chata pod Suchym

tesne pred startom...
i2.pinkbike.com

vyhlady po ceste
i5.pinkbike.com

vytuzeny ciel po dlhom uphille-chata pod Suchym
i3.pinkbike.com

kofca na trave
i1.pinkbike.com

a zjazdik
i3.pinkbike.com

a znova...
i2.pinkbike.com

zeby jezus?
i1.pinkbike.com

aj sa zchadzalo...
i5.pinkbike.com

aj cakalo...
i3.pinkbike.com

cez rubanisko
i5.pinkbike.com

po takychto krasnych singlikoch
i5.pinkbike.com

...
i5.pinkbike.com

i5.pinkbike.com

a preliezacky
i4.pinkbike.com

a zaverecny zjazd do Varina
i1.pinkbike.com

tak este raz,vsetky najdete na:
http://balvan.pinkbike.com/album/MTBike ... 5-2742008/
28.04.2008 - 17:13:13
00
warzone, ta sobota musela byt bozska, fakt nadherne tereny :shock: Zavidim, toto v BA nemame :(
28.04.2008 - 17:48:21
00
ano ano Stic to bol... On nemaže reťaz, radšej si dá mp3 a ruší lesnú zver :D:D:D


inak ten usek kde su junior a specka odfotení bol nadhery, sice len par metrov ale...


ti dam ze tipek s mp3 v usiach so nemaze retaz:D...
inak tempo bolo take ake bolo, teraz uz tazko vraviet ze preco sme necakali, ale pravda je taka ze ked sme dorazili do radole a sedeli tam 20 min tak som zavolal lapierrovi ze kedy predpoklada prichod do radole - ten mi povedal ze asi za 30 minut na co chalani zacali "ze to vychladneme, radsej pome"....tak sme vystartovali a naskok sa stale len zvacsoval a zvacsoval...az sme sa nakoniec stretli so skupinou co si to skratila.
28.04.2008 - 17:55:13
00
ze matheos elektrikar :lol: normalne si vymakol moje zamestnanie, brutal fotka... dik warzone :D
28.04.2008 - 18:06:58
00
Neklamným znakom toho, že varínske stretnutie bolo určite sqelé, bude čochvíľa pád servera. Saposerie z tých fotiek. :P
Fakt fešné.
28.04.2008 - 18:08:51
00

ti dam ze tipek s mp3 v usiach so nemaze retaz:D...
inak tempo bolo take ake bolo, teraz uz tazko vraviet ze preco sme necakali, ale pravda je taka ze ked sme dorazili do radole a sedeli tam 20 min tak som zavolal lapierrovi ze kedy predpoklada prichod do radole - ten mi povedal ze asi za 30 minut na co chalani zacali "ze to vychladneme, radsej pome"....tak sme vystartovali a naskok sa stale len zvacsoval a zvacsoval...az sme sa nakoniec stretli so skupinou co si to skratila.
ja nikomu nezazlievam ze ty vpredu nahodili take tempo, dost tazko sa jazdi ked stale musis niekoho cakat, takze tak nech si jazdi kazdy na ako sa citi
28.04.2008 - 18:18:54
00
Matheos to som fakt nevedel :D
pisosip neboj,nepadne,neuploadoval som,iba odkazy :wink: ale bolo squelo,to je iste...
m4jK bola,bola stacilo prist
28.04.2008 - 18:25:37
00
i4.pinkbike.com

i3.pinkbike.com

aj kvoli tomuto mame take problemy s lesakmi ako mame, ze pani zakladatelia slomby :(
28.04.2008 - 18:29:52
00
keyboard_arrow_up