banan1987 mas 100% pravdu . Si pis ,ze keby mi nezdrhol tiez by som si kopol . Tu uz niet na klud chut. Asi od polovice minuleho roka ma trpezlivost presla . Som dost agresivny voci takymto tipkom. Kopec frajerov na dovezenych 2 litroch sa predvadza a myslia si ako co znamenaju, ked si kupili taky stroj (inak vrak). A tak isto profesionalny sofery najcastejsie taxikary a autobusari. Nik nie je dokonali a kazdy spravy chybu . Ale ignoracia a arogancia su prejavom primitivov. 8)
30.04.2008 - 21:39:07
00
nuz na svete musi byt zopar k*k*t*v... uz si bol na polici? lebo ako tu bolo pisane tak si pravne vo vyhode voci nej!!! mna naposledy skoro zrazil debil na crosse v lese. takychto ludi mozno nazvat Tupe Zvery :lol:
01.05.2008 - 20:10:53
00
ja som uplny kludas ale ked vidim na ceste kravu ktora nevie co robi a este k tomu ma vodicak cez p..u tak ma to vie nasrat a este sa robi mudra lebo ma audi.. hehe a autobusari ty mi zeru najviac nervy
01.05.2008 - 20:21:27
00
Takto som dopadla,ked som si vypla pravu nohu a zosadla na lavu,zapnutu... :?
Este je to cernejsie,len fotak trochu zjemnuje... :?
AU.. :oops: :?

Prílohy:

pady 004.JPG
pady 004.JPG 230.4 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2008 - 21:38:30
00
vcera sme mali s kamaratom a jeho priatelkou mensiu nehodu na mokrej ceste. Isli sme po krajnici ked zo zakruty vybehlo auto, zrejme slo trosku rychlejsie lebo vybehlo mierne do protiiduceho pruhu, kamarat sa zlakol a trochu prudsie pribrzdil, za nim jeho priatelka zacala brzdit ale viac to zobrala prednou brzdou takze je na mokrom povrchu podklazlo predne koleso a ona sa zosuchla ne cestu, ja som hned zacal brzdny manever ale aj ked som za nou siel dost daleko zrazke som uz nedokazal zabranit nastastie som sa zrazil len s jej bajkom a nie priamo snou. Nasledky u kamosovej priatelky: sram na lakti a odrenina na bedre podobna ako u Ivky a otlacene 3 zuby pili na celnku 8) . Nasledky u mna: sramy na obidvoch laktoch, na lavom ramene, na lavom kolene a zodrata lava cast chrbta

bajky vyviazli bez skrabanca 8)

PS: po najblizsej vyplate kupujem helmu 8)
04.05.2008 - 22:20:52
00
ach jaj.prečo su všetci takí nepoučiteľní a až keď padnú na hubu tak si idu kupiť prilbu.už sa konečne prestante učiť na cudzích chybách, kým nie je neskoro
04.05.2008 - 22:39:19
00
ach jaj.prečo su všetci takí nepoučiteľní a až keď padnú na hubu tak si idu kupiť prilbu.už sa konečne prestante učiť na cudzích chybách, kým nie je neskoro


tak dlho sa chodi s krcahom po vodu ... 8)
05.05.2008 - 10:06:56
00
Chcem sa opytat,ako na to...moj brat ako krpec dostal Favorit a na prvej jazde mu vbehol do cesty maly chlapcek a tak prudko zabrzdil,ale bohuzial v tej rychlosti prednou brzdou...dolamane koleno,operacie,nikdy si na neho uz nesadol... :?
A odvtedy mam problem aj ja,bojim sa brzdit prednou brzdou,az tak,ze zapekam zadnu,skratka mam fobiu a neviem sa toho zbavit.. :cry:
Tak isto sa velmi bojim smyku na strku,piesku.. :roll: tiez som sa na nom smykla,nastastie bez nasledkov,ale fobia mi zostala... :?
05.05.2008 - 14:25:01
00
to je tazko poradit...ale urcite sa treba zbavit tej fobie :) Psychika narobi vela...uvidis, ze ked sa nebudes bat, hned to bude lepsie...ja zase poznam jednu bikerku, co sa boji prudkych zatacok doprava :lol:
05.05.2008 - 14:58:02
00
to je tazko poradit...ale urcite sa treba zbavit tej fobie :) Psychika narobi vela...uvidis, ze ked sa nebudes bat, hned to bude lepsie...ja zase poznam jednu bikerku, co sa boji prudkych zatacok doprava :lol:

A doľava je to v pohode :?: :lol:
05.05.2008 - 15:06:10
00
A doľava je to v pohode :?: :lol:


niekedy az rozmyslam, ze ako moze jazdit :lol: ...ked uz vidi nejaku zakernu pravotocivu, tak sa psychicky sa na to musi pripravit...asi nejaky zablokovany nerv, co ovlada tocenie doprava, inak si to neviem vysvetlit :wink:
05.05.2008 - 15:09:08
00
Tak to si neviem predstavit... :roll:
Ja mam problem co sa tohto tyka jedine v tom,ze ked mi niekto povie dolava,alebo doprava,tak rozmyslam,kde to je.. :oops: :roll:
Musim si zamavat rucickou..ale ze u zien je to normalne.. :wink: tam nieco v tom mozgu je,co to blokuje.. :?
Ale ako sa zbavit toho mojho,este neviem...snazim sa,ale strach tam je stale... :? alebo respekt... :roll:
05.05.2008 - 15:16:59
00
no... tak "konecne" sa mozem pochvalit padom aj ja ....
...dnes som sa ponahlal odniest ocovi do mesta jednu vec, lebo zabudol, a tak si idem po uliciach furce po suchych chodnikoch a zrazu vojdem do useku kde bola cela cesta mokra a spinava od blata a humusu....neviem ani ako a dostal som smyk a bol som na zemi...neviem ani ako ale pedale sa mi nastastie vypli ... nasledky na mne niesu vazne, trochu oskreta ruka a prave stehno ktore aj trosku boli...horsie je na tom mobil ktory tymto padom ukoncil svoju zivotnu put ... padol som na stranu kde som mal vo vrecku mobil, rozbil sa mu displej.... biku sa tiez nic nestalo ....

....sranda je ze na tomto mieste som sa vysekal uz 2hy krat :-D ... proste je tam vzdy mokro, debilny asfalt ....
05.05.2008 - 20:00:11
00
Hehe, v meste je to naj :) Ja som mal tiez najhorsie pady cestou do a z roboty (v meste). Raz vazy v kolene, raz mobil s clenkom a tak. :D Raz pustili rajdy, raz jarny strk na chodniku v zakrute. A tak :D
05.05.2008 - 20:15:23
00
...horsie je na tom mobil ktory tymto padom ukoncil svoju zivotnu put ... padol som na stranu kde som mal vo vrecku mobil, rozbil sa mu displej.... biku sa tiez nic nestalo ....

To s tým mobilom sa stalo aj mne. Skoč k operátorovi a ešte ti ho možno zachránia. Mne vymenili displej a funguje dodnes.
05.05.2008 - 20:23:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up