je v tom typický taliansky chaos :-)
22.03.2020 - 11:36:42
00
Je to mozne, zacina v tom byt uz slusny chliev.
Kazdopadne perfetto light SS aj Perfetto LS mam doma.
Zvazoval som aj gabbu ale ak uz je take pocko ze treba gabbu tak na kratky rukav to tiez nie je. S navlekmi na ruky mozno ale ak sa otepli tak ze navleky idu dole tak by mi bolo teplo aj v samotnej gabbe. Teda myslim si.
22.03.2020 - 11:38:52
00
Tiez si myslim ze gabba asi nema taky vyznam, ako perfetto SS. Nad tym perfetton ss tiez uvazujem, len tie ruky do toho dostat :) Gabba je asi uz skor aj do dazda, aby ti neprsalo na chrbat.
22.03.2020 - 11:58:32
00
Pre profikov ma, oni vydrzia v kratkom aj ked je 5-10 stupnov :)
22.03.2020 - 12:04:05
00
Jj, tak som myslel, ze to je viacmenej pre nich.
22.03.2020 - 12:33:17
00
Skúsim napísať tu,nech nezakladam novú tému.Nema niekto odskusanu bundu na jar/jeseň voľnejšieho strihu? V hrudníku mám.cez 125 a drvivá väčšina cyklooblecenia mi je malá. Softshell od kilpi neprešiel testom,ako mi už viacerí písali. Sparil som sa ako vo foliovniku
22.03.2020 - 15:07:25
00
Neviem ci sa to este predava ale ja som ako jednu z prvych mal tuto a bola celkom dobra ale uz je mi velka tak uz ju nenosim
https://www.spoke-store.sk/alpinestars-hurricane-functional-jacket-21102/
22.03.2020 - 16:24:50
00
davam do pozornosti ako nahrada za gabbu
http://top-bikewear.sk/dres-kratky-rukav-ambrelo.html, je verzia aj z dlhym rukavom.
berieme veci od tohto pana uz nejaky cas a kvalitu ma spickovu, sije vo svojej dielni a materialy dovaza z nemecka, talianska a sije pre rozne spickove kluby doma aj v zahranici.
mam osobne tento dres i kratasy a bol som velmi prekvapeny, ako ten dres funguje, vyskusane s teplejsim termom a vetre pri 7 stupnoch len s teplymi navlekmi na ruky na MTB a na cestaku s tenkym termom pri 12-7 stupnoch, siel som podvecer a riadne sa schladilo kym som prisiel. cena napr tohto dresu je 69+dph.
mame od neho timove dresy a supravu na leto,zimne nohavice,plastenky, bundy prechodne i zimne, zimne noha vice i navleky a max. spokojnost. Beru od neho aj viaceri z Kosic,ktori beru cyklistiku vazne a tiez som pocul len chvaly ;) a nepracujem prenho :) len davam do pozornosti naozaj spickovu kvalitu za rozumne peniaze....
22.03.2020 - 18:11:53
00
vokalvokal napísal:
davam do pozornosti ako nahrada za gabbu
http://top-bikewear.sk/dres-kratky-rukav-ambrelo.html, je verzia aj z dlhym rukavom.
berieme veci od tohto pana uz nejaky cas a kvalitu ma spickovu, sije vo svojej dielni a materialy dovaza z nemecka, talianska a sije pre rozne spickove kluby doma aj v zahranici.
mam osobne tento dres i kratasy a bol som velmi prekvapeny, ako ten dres funguje, vyskusane s teplejsim termom a vetre pri 7 stupnoch len s teplymi navlekmi na ruky na MTB a na cestaku s tenkym termom pri 12-7 stupnoch, siel som podvecer a riadne sa schladilo kym som prisiel. cena napr tohto dresu je 69+dph.
mame od neho timove dresy a supravu na leto,zimne nohavice,plastenky, bundy prechodne i zimne, zimne noha vice i navleky a max. spokojnost. Beru od neho aj viaceri z Kosic,ktori beru cyklistiku vazne a tiez som pocul len chvaly ;) a nepracujem prenho :) len davam do pozornosti naozaj spickovu kvalitu za rozumne peniaze....

Ahoj mas prosim ceny pre predstavu ja na nohavice a bundy? dakujem kludne aj do spravy, radsej podporim lokalne. Dakujem
22.03.2020 - 18:58:17
00
valecek napísal:
Skúsim napísať tu,nech nezakladam novú tému.Nema niekto odskusanu bundu na jar/jeseň voľnejšieho strihu? V hrudníku mám.cez 125 a drvivá väčšina cyklooblecenia mi je malá. Softshell od kilpi neprešiel testom,ako mi už viacerí písali. Sparil som sa ako vo foliovniku


Vyskúšaj Gore XXL/XXXL. Ja mam GORE C3 PHANTOM XL pri hrudniku cca 114 a spokojnost.
22.03.2020 - 19:39:09
01
valecek napísal:
Skúsim napísať tu,nech nezakladam novú tému.Nema niekto odskusanu bundu na jar/jeseň voľnejšieho strihu? V hrudníku mám.cez 125 a drvivá väčšina cyklooblecenia mi je malá. Softshell od kilpi neprešiel testom,ako mi už viacerí písali. Sparil som sa ako vo foliovniku


Tiez odporucam skusit GORE - mam od nich Element Zip Off windstopperku a je dost volna, strihom skor na MTB ako na cestak.
22.03.2020 - 20:39:12
00
Diky chlapi,presne toto zháňam na mtb :)
22.03.2020 - 21:19:26
00
vokalvokal kvalitu nespochybňujem, ale Gabba sa da zohnať aj za 80€, čo už je cenovo skoro jedno
scarinko Gabba je na rozdiel do Perfetta dobrá v kombinácií s návlekmi (napr. nanoflex), ktoré využiješ aj napr. s letným dresom, keď sa ochladí... bez návlekov s dlhým termom sa mi osvečila pri 12-15C (pri mtb švihoch aj menej), kde by už pri dlhom rukáve bolo moc teplo... čiže podobne ako pri novej RoS Convertible, akurát ti ostanú návleky :)
24.03.2020 - 21:54:21
00
Ved ok ale pri akej teplote pouzivas gabbu s navlekmi a kedy gabbu bez navlekov
12-15 mi staci perfetto light s dlhym funkcnym trickom resp pri 15 netreba ani rukavy
Z toho mi vyplyva ze ja by som gabbu mal tak na 7-10 a to musim mat aj rukavy a teda dlhe perfetto. Toto su take blbe teploty lebo ak neratam kratke svihy tak ta teplota nie jw rovnaka stale.
24.03.2020 - 22:11:11
00
tak som kupil nakoniec perfetto ros, skusal som aj convertible ale ten zips na rukavoch mi tam vadil. Mozno by som si casom zvykol ale dal som napokon na prvy pocit. Zadny diel je o dost kratsi ako mala stara gabba. Rovno som ju aj vyskusal , pri 3st a severaku , zatial len hodinova jazda - pod nu teplejsie funkcne dlhe tricko castelli a letny dres a vysledok =pohoda. Koniec hlasenia
24.03.2020 - 22:39:58
03

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up