češi to majú vyriešené-pukání ve středu?
jezdete v pátek
01.12.2018 - 09:47:28
010
Tiež som sa trápil s praskanim pri vyslapoch a veľmi mi pomohlo keď som si precital niektoré rady, ktoré tu boli spomenuté. Nakoniec praskanie spôsobovala päťka, ktorú som vyčistil, premazal a potom to prestalo. Kým by som na to prišiel sám asi by som sa poriadne natrapil.
02.06.2019 - 12:29:58
00
Zdravím všetkých. Tak sa skúsim podeliť aj ja. Mám 3 mesiace Mondraker Chrono Carbon. Nedávno sa mi bike celkom slušne rozpukal. A neviem si s tým rady. Vyzerá to tak, že to ide od stredu. Je mi jasné, že sa to môže prenášať z úplne inej časti, ale už som spravil asi všetko a nič nepomohlo. Sedlovka, pätka, prevodník, zadná pevná os, zhodené a premazané stredové zloženie. Vždy to pomôže len na chvíľu. Počas dlhšieho výjazdu sa to objaví znova. Neviem si s tým rady. Ak by Vás niečo napadlo budem rád za každú radu. Puka to hlavne pri šliapanie v stoji.
02.06.2020 - 23:16:48
00
Ak to vždy na chvíľu prestane, tak vždy urob iba jednu vec až budeš vedieť kde to pomohlo a na to sa sústrediť
02.06.2020 - 23:35:38
00
grznma napísal:
Zdravím všetkých. Tak sa skúsim podeliť aj ja. Mám 3 mesiace Mondraker Chrono Carbon. Nedávno sa mi bike celkom slušne rozpukal. A neviem si s tým rady. Vyzerá to tak, že to ide od stredu. Je mi jasné, že sa to môže prenášať z úplne inej časti, ale už som spravil asi všetko a nič nepomohlo. Sedlovka, pätka, prevodník, zadná pevná os, zhodené a premazané stredové zloženie. Vždy to pomôže len na chvíľu. Počas dlhšieho výjazdu sa to objaví znova. Neviem si s tým rady. Ak by Vás niečo napadlo budem rád za každú radu. Puka to hlavne pri šliapanie v stoji.

zhod pedále a namaž zavity.....
03.06.2020 - 07:18:14
00
Nebudú to pedále. Praská to striedavo na každej zo strán po zatlačení na kľuky. Po zatlačení to pukne na jednej strane iba raz. Po otočeni klúk a zatlačení na druhej strane to pukne opäť. Nepuká to pri opakovanom zatlačení na jednej strane.
03.06.2020 - 07:27:50
00
keyboard_arrow_up