ja_michalko napísal:
Dore chlapci, trenujte a kupujte kazdy rok nove patky. ?


Padaju a patky a mnohe dalsie komponenty nicia aj atleti svetoveho formatu, ty budes asi uz trosku inde co? ...
arogancia level 9000 :D
16.09.2020 - 10:14:31
05
Ano, aj vo wrc na fabiach trhaju napravy. To neznamena, ze bezny uzivatel bude trhat napravy na svojej fabke HTP kazdy mesiac.

A ked uz, tak arogancia level 10000 - prosim nepodcenuj ma. Nebudem predsa trocharit.
16.09.2020 - 10:24:30
00
existuje nejaký komponent na bicykli, na ktorom by sa fóristi neposekali? :?:
16.09.2020 - 10:27:07
01
ja_michalko napísal:
Ano, aj vo wrc na fabiach trhaju napravy. To neznamena, ze bezny uzivatel bude trhat napravy na svojej fabke HTP kazdy mesiac.

A ked uz, tak arogancia level 10000 - prosim nepodcenuj ma. Nebudem predsa trocharit.


ak bude bezny uzivatel jazdit rally, tak ano ;)
16.09.2020 - 11:29:34
00
Koľko by to rally bežný šofér jazdil? :) Skôr nové plechy by potreboval a veľmi skoro :)
16.09.2020 - 12:05:57
00
Dneska mi prisiel spominany Grand canyon 5. Ziadny problem, prisiel presne ako pisali, krabica a hlavne ram/bike bez skrabanceka.
Ta matna modra navecer krasne ukaze a ja som absolutne spokojny, stihol som sa previezt len chvilu a poladit sedlo a poskusat brzdy. Prve dojmy su super a nelutujem ze som nesiel CTM co som videl nazivo.
https://imgshare.io/image/N8c4i4
16.09.2020 - 20:53:15
012
Tak som si dnes dal druhé kolo so supportom Canyonu. Stále mi chcú vymeniť len celý bike a nie len rám. Dodávka nového biku podľa ich stránky 23.11. Pýtam sa, že či je normálne, že teraz budem celú jeseň bez biku. Nezájem :( Som z toho dosť sklamaný. Vrátia mi peniaze a že si môžem kľudne objednať aj iný bike, ak mi tento nesadol.
Možno celá vec dopadne ešte "vtipne". Na druhom skušobnom výjazde som dostal defekt. Tak som sa pýtal, či to mám opravovať, alebo čo. Že vraj nemusím. Ale že ak chcem bike vrátiť, tak by mal byť čo najmenej jazdený a musí byť čistý. Ja že čo to znamená. Že 10-20 km na skúšku. Zaujímavé, že ma na to upozorňujú, až keď ho chcem vrátiť (niekto to tu písal predtým). Pri mojom šťastí, mi ho pošlú späť...
Celé je to také čudné. Tak oni pošlú poškodený bike. Miesto toho aby si sypali popol na hlavu, tak mi ponúknu smiešny 50 EUR voucher, alebo celú jeseň bez biku. Zaujímavý prístup... Smutné na tom je, že ten bike je dobrý, ale prístup firmy ma štve :( Oni na jednej strane ochotne komunikujú. Akože žiaden problém. Ale dobre si podľa mňa uvedomujú, že ľudia sa chcú bikovať a tak si často nechajú aj poškodený bike. Je to také nenápadné využívanie situácie...
18.09.2020 - 03:58:39
00
Nechápem čo sa ti nepáči... Veď ti vrátia prachy, keď nechceš byť bez biku, kúpiš si v cyklo obchode vo vašom meste za tie prachy iný bike... Celý support s vedením canyon teraz určite nebude riešiť to, ako ti dokonale vyhovieť.
A k tomu, že si jazdil tento viac než 10 km? To je tiež pekná blbosť z tvojej strany. Ak niečo vraciam, čo mi už defacto nepatrí, tak z toho neurobím ne pojazdný šrot, ale vrátim tak, ako mi to prišlo a šúcham nohami a som rád, za vrátenie peňazí. S autom tesne pred výmenou po reklamácii by si tiež asi nešiel na okruh rozbiť čo je ešte celé...
18.09.2020 - 06:41:08
04
Pisal som to tu ze je rozdiel vyskusat a pouzivat.
Ja osobne ak ti sedi si ho necham a vezmem 50 eur kupon. Ved taku odreninu privodis biku aj ty a ver ze nebude jedna.
To ze Canyon predava taketo biky nie je ok, ale ten tukanec nema vplyv na funkcnost biku a je dost mozne ze ked ho vratis narobis si len zbytocne komplikacie.
18.09.2020 - 06:47:58
05
tiez by som si ho ponechal,jazda v jeseni ma svoje caro,kupis od Cinana biely a cierny lak na nechty,a trosku zamaskujes.Casom,k nemu pribudne druhy skrabancek,a uz to nebudes riesit.Vlastnosti bicykla,sa tym nezmenia
18.09.2020 - 09:56:16
00
Mne osobne tie skrabance (v porovnani s mojimi) pridu dost hlboke - ale zase nie som technik aby som vedel ci je to nebezpecne - minimalne mohli dat viac ako 50e teda.
18.09.2020 - 10:04:50
00
Mne tiez prisiel trocha poskriabany, nevadilo mi to, nafotil som, dali mi 50 eur spat. Spokojnost. Ponukali voucher, normalne som im napisal, ze mi je na dve veci, lebo vsetko k bajku som kupil spolu s bajkom, tak mi ich poslali na ucet. To, ze ti zoberu jazdeny bajk aj s defektom, mozes byt rad. Kasli na skrabanec, aj tak ich pribudne, zober 50 a jazdi.
18.09.2020 - 10:08:36
01
Ja by som to jazdil, pokiaľ to nie je prasklina zatri nalep nejakú fóliu nerieš, keď to prvý krát kdesi položíš alebo budeš mať plášť čo ti občas strieľa kamienky resp jazdenie v takom teréne bude tých škrabancov viac. Ako mali to poslať poriadne to fakt. A nekupoval si ho do vitríny predsa ak ti sedí geometria a všetko ostatné je ok nechal by som si ho a 50 e nech ti pošlú na účet.
18.09.2020 - 12:30:08
00
Co by si robil ak by si siel kupit nove auto a daju ti jedno s oskrabanymi dverami s tym, ze ti to na parkovisku aj tak obiju?
Mimochodom oskrabane biky si mozete kupit z outletu bez cakania a s lepsou zlavou ako 50e.
18.09.2020 - 12:52:48
04
Z mňa vrátiť. Poslali ti bajk ako zo sekáča a zaplatil si si za nový, či nie? Na to je tu bazár a s lepšími cenami ako nový dobitý od výrobcu.
Na margo toho že ho aj tak doškriabeš. Ja osobne si chcem bajk doškriabať sám a nie aby mi taký prišiel od novoty. Ľudia zoberú hodenú omrvinku a potom Canyon ani nemá dôvod zlepšovať výstupnú kontrolu. Veď ľudia skočia po smiešnych 50e a vec vybavená a ešte sa niektorí tešia ako dobre kúpili :?:
18.09.2020 - 13:01:50
06

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up