jo a este k nonsensu s cirkvou a arcibiskupovi a jeho vyjadreniu, ze bohosluzby so 6 ludmi mozu byt. Podla mna by mal teraz vystupit nejaky zastupca gastro-sektora a povedat, ze vo vnutri v restauracii mozu predsa len ludia byt, sice len 6ti ale mozu.

kto by to nezachytil, tak tu, arcibuskup rozhodol, toto je uz fakt v .....
https://www.aktuality.sk/clanok/830793/koronavirus-zmena-s-bohosluzbami-arcibiskup-zvolensky-oznamil-za-akych-okolnosti-budu-pokracovat/
15.10.2020 - 14:25:55
00
tomasspura napísal:
mozno len chcel povedat to, ze tu vladu, v parlamente niekto asi zastupuje, tak by mozno ocakaval, ze zastupcovia vladnych stran v parlamente, pojdu prikladom a budu prvi, ktori nariadenie vlady budu dodrziavat. Ale mozno sa len mylim a som naivny, za co sa potom ospravedlnujem.


vladu v parlamente nikto nezastupuje...
15.10.2020 - 14:29:42
01
MageZ Vidím že svoju narážku na moju plánovanú (a zrušenú) svadbu si medzitým editoval, k Tebe dodám len toľko, že presne takéto ovečky Matelko potrebuje.

tomasspura Prišlo mi len trochu čudné a arogantné že poslanecký bufet funguje ďaľej, samozrejme bez rúšok zatiaľ čo na zvyšku Slovenska je to smrteľné ohrozenie zdravia.
15.10.2020 - 14:36:35
03
Toto krasne vsetko zhrnuje :)
www.rouming.cz
src
15.10.2020 - 14:43:10
022
MageZ napísal:
vladu v parlamente nikto nezastupuje...


tak sa hraj so slovickami,
1. Ako sa asi ten poslanec do parlamentu dostal?
Zvolili ho ludia (ok mozme sa hrat na to, ze zastupuje ludi).
2. Ako ho teda ti ludia mohli zvolit?
Mohli si vybrat zo zozamu na volebnom listku
3. Kym bol vytvoreny tento zoznam???
Ludmi v referende alebo ako kandidatka jednotlivych stran?

Ak si bol na volebnom listku pod stranou SAS alebo Olano, nebol si tam preto lebo si sa rozhodol ze chces,
musel ti to niekto z tej strany aj schvalit, ci?
Cize si zastupca (reprezentant) tej strany.

No hmm a koho to mame vo vlade? Myslim ze su to strany ktore vyhrali volby (zase sa mozem mylit, iba ze by nie).
Takze tu mame prepojenie.

A mozme sa hrat na to, ze podla ustavy, je vykonna moc oddelena od zakonodarnej.
15.10.2020 - 15:02:48
02
18argon18 napísal:
MageZ Vidím že svoju narážku na moju plánovanú (a zrušenú) svadbu si medzitým editoval, k Tebe dodám len toľko, že presne takéto ovečky Matelko potrebuje.

tomasspura Prišlo mi len trochu čudné a arogantné že poslanecký bufet funguje ďaľej, samozrejme bez rúšok zatiaľ čo na zvyšku Slovenska je to smrteľné ohrozenie zdravia.



Nikde som ta nespominal, vynoris sa a oznacis ma za ovcu na zaklade toho, ze som upozornil na napisane nezmysly a klamstva. A pridas vyplakavanie, hoaxy a dalsie klamstva. Nacipovany priduseny Magianko by bol na teba pysny.



https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/565647-ine-zatvaraju-ale-poslanecky-bufet-nie-kollar-poslanci-nemozu-zostat-o-hlade/

"Šéf Národnej rady Boris Kollár (Sme rodina) odkázal, že toto zariadenie nie je reštaurácia. Tvrdí, že poslancov nemôže nechať o hlade. O tom, či zostane parlamentná jedáleň otvorená aj počas sprísnených opatrení, sa hlasovalo na poslaneckom grémiu.

„Musím zabezpečiť jedlo pre poslancov. Keď môžeme sedieť vedľa seba v poslaneckých laviciach, môžeme vedľa seba sedieť aj vo výdajni jedla. Všetky bezpečnostné opatrenia sú zabezpečené – rozostupy medzi stolmi či dezinfekcia,“ povedal pre Pravdu Kollár.

Zdôraznil, že do poslaneckého bufetu sa nedostane hocikto z ulice, preto nevidí dôvod na obavy. Kollár však dodal, že o osude jedálne rozhodovali poslanci. „To, že to necháme otvorené, si odhlasovalo grémium. Všetky politické strany s tým súhlasili. Keby povedali, že to nechcú, tak to zavriem,“ povedal Kollár."
15.10.2020 - 15:06:10
01
tomasspura napísal:
tak sa hraj so slovickami,
1. Ako sa asi ten poslanec do parlamentu dostal?
Zvolili ho ludia (ok mozme sa hrat na to, ze zastupuje ludi).
2. Ako ho teda ti ludia mohli zvolit?
Mohli si vybrat zo zozamu na volebnom listku
3. Kym bol vytvoreny tento zoznam???
Ludmi v referende alebo ako kandidatka jednotlivych stran?

Ak si bol na volebnom listku pod stranou SAS alebo Olano, nebol si tam preto lebo si sa rozhodol ze chces,
musel ti to niekto z tej strany aj schvalit, ci?
Cize si zastupca (reprezentant) tej strany.

No hmm a koho to mame vo vlade? Myslim ze su to strany ktore vyhrali volby (zase sa mozem mylit, iba ze by nie).
Takze tu mame prepojenie.

A mozme sa hrat na to, ze podla ustavy, je vykonna moc oddelena od zakonodarnej.



Mas to slusne domotane:
- kandidatka nemusi byt jednej strany
- ked sa rozhodnes, ze na kandidatke nechces byt, tak tam budes?
- nie si zastupca (reprezentant) tej strany (je Kuffa reprezentant LSNS?)
- vo vlade nie su strany, ale konkretni ludia
- ako mozu viacere strany vyhrat volby?
- mozes sa hrat na co chces, kludne aj na hlupaka...
15.10.2020 - 15:17:12
00
“V Ružomberku otvorili nový covidový pavilón bez rozvodov kyslíka pre najťažších pacientov, je prázdny” 🤷‍♂️ tu nasu slovansku dusu stale na ten vychod taha..
15.10.2020 - 15:19:52
01
canopus napísal:
...ja stale pisem zlate dobre Slovensko
15.10.2020 - 15:24:59
00
mirec16 napísal:
“V Ružomberku otvorili nový covidový pavilón bez rozvodov kyslíka pre najťažších pacientov, je prázdny” 🤷‍♂️ tu nasu slovansku dusu stale na ten vychod taha..

Naco rozvod kyslika, ved Ruzomberok je znamy kvalitou ovzdusia :D
15.10.2020 - 15:33:19
04
mirec16 napísal:
“V Ružomberku otvorili nový covidový pavilón bez rozvodov kyslíka pre najťažších pacientov, je prázdny” 🤷‍♂️ tu nasu slovansku dusu stale na ten vychod taha..


To je predsa výborný nápad. Ten je určený na liečbu odporcov rúšok, kotlieb a jedno miesto má rezervované Dr. Bukovský.
15.10.2020 - 16:02:24
01
A to som sa chcel iba opytat, ci treba na bicykel rusko:)
15.10.2020 - 16:12:25
00
bol som behať, bez rúška samozrejme, ľudia na mňa poväčšine zazerali ... takže až také zlé to nieje s tou povinnosťou. Všimol som si ale jednu vec, na sk strane čakovho mostu mali ľudia rúška, ako prešli na rakúsku stranu šlo rúško dolu :P ...
15.10.2020 - 16:34:27
00
http://www.arenasrsnov.sk/novinky/hokej-pre-partie-amaterskych-hokejistov-sa-hra-na-stadione-moze?fbclid=IwAR0xkNumPp5c0VljL4bxBnkMqOCapBatNOtWm1dU9kAkT-JAqUYQHi1iw08

tu treba rusko ci neteba? :headbang:
15.10.2020 - 16:37:25
00
lapaloma napísal:
bol som behať, bez rúška samozrejme, ľudia na mňa poväčšine zazerali ... takže až také zlé to nieje s tou povinnosťou. Všimol som si ale jednu vec, na sk strane čakovho mostu mali ľudia rúška, ako prešli na rakúsku stranu šlo rúško dolu :P ...

Pri sporte netreba
15.10.2020 - 17:03:23
01
keyboard_arrow_up