archer11 napísal:
Bade, padlo tu na neho vazne obvinenie. Viackrat bol vyzvany k tomu nech sa vyjadri. Zacal hrat hru na mrtveho chrobaka, tak to o niecom svedci. Uz na zaciatku mohol napisat aspon kratke vyjadrenie k celemu konfliktu. Snazi sa tu budovat nejaka komunita, ale nemyslim si, ze vyhrazanie detom by malo byt vobec niekde akceptovane. Stale sme poznali len jednu verziu z ktorej vychadza on ako ***. Cize ano, ocistit svoje meno sa urcite oplati.


samozrejme vyhrazanie sa a je jedno ci detom alebo dospelym je absolutne NIE.

Ale Bade ma pravdu, ak nanho naozaj podal trestne, tak by bol blazon aby daval nejake verejne vyjadrenia, specialne na forach.
A ak uz nebodaj vysetrovanie zacalo / pokracuje, asi mu bude tvoj alebo moj nazor na neho uplne u.....

ale sme v zlej teme :-))))
05.10.2020 - 07:21:43
01
https://www.bratislavskenoviny.sk/policia/62411-foto-neznamy-muz-sa-v-noci-vlamal-do-supermarketu-na-racianskej-a-potom-odisiel-na-bicykli
28.10.2020 - 12:36:05
00
Rozum mi ostal stáť. Toto robiť a ešte to vešať na sieť...
https://www.instagram.com/reel/CHLd_xUl2Gh/?igshid=1iibujtcbln5p
05.11.2020 - 14:18:58
16
Ale sa kajal potom v komentaroch, ale ked moze chvala v testoch tak preco by nemohol aj on? Este je to mlady chalan on z toho vyrastie
05.11.2020 - 17:44:27
01
https://fb.watch/333qPskjmt/
16.01.2021 - 22:02:41
00
len tak si prejde krizom cez DH trat, smrad jeden :)
16.01.2021 - 22:36:03
00
Chapem, vselico sa moze start, ale ten co to nataca namiesto toho aby niekoho zastavil.... to je original korunovany pako. Par cm a mali by tam smrtak.
16.01.2021 - 22:51:12
03
Ja uz takymto videam neverim ze su to nahodou zachytene,,,vsetko je uz tocene na to aby to malo cim viac klikov, bohuzial ale najdu sa aj neake gopro zadkov :lol:
17.01.2021 - 09:47:01
00
Vahal som, ci dat sem alebo do temy hradza BA. Nedela pred obedom,, na hradzi, petrzalska strana, cca km od Noveho mosta si to sinu dvaja so sirokymi rovnymi rajdami, jeden ide v strede svojej polovice, druhy stopu cca 40% v protismere /plus tie rajdy/, videli sme sa zdaleka, neuhol ani o piad. Nechapem, toto nebola ze nepozornost, chybicka, omyl ci zbrklost, rovno by som bral 'vodicsky'. Snad dalej niekoho nezramovali.
09.03.2021 - 00:19:08
00
stava sa aj u nas - treba aspon slusne upozornit (osobne sa snazim s usmevom) - este sa mi nestalo, ze by z toho bola konfrontacia ...
mohol si mysliet, ze nakolko si sam, tak sa mu skor uhnes, ako oni ked sa vykecavali ...
09.03.2021 - 00:33:15
00
Snazim sa byt max slusny (niekedy az prilis, tvrdi okolie) ale pri tomto som sa vopred nezmohol na nic a po uspesnom vyhybacom manevri (mojom) som to rozdychaval a az potom krical, netusim ci poculi. Ak ich stretnem nabuduce -idealne v mojom smere, nie oproti- urcite ich slusne usmernim.
09.03.2021 - 07:41:44
00
tomy89 napísal:
Rozum mi ostal stáť. Toto robiť a ešte to vešať na sieť...
https://www.instagram.com/reel/CHLd_xUl2Gh/?igshid=1iibujtcbln5p


Nechapem, ze to dokazal urobit 'cyklista', je to stupanie z Ovciarska na Ovciarsky trail, dost frekventovana cesta. Asi tento 'cyklista' sa vie len vyviest hore autom a dole spustit, to sedi jeho stylu. :-)
09.03.2021 - 08:25:04
00
Marli napísal:
Vahal som, ci dat sem alebo do temy hradza BA. Nedela pred obedom,, na hradzi, petrzalska strana, cca km od Noveho mosta si to sinu dvaja so sirokymi rovnymi rajdami, jeden ide v strede svojej polovice, druhy stopu cca 40% v protismere /plus tie rajdy/, videli sme sa zdaleka, neuhol ani o piad. Nechapem, toto nebola ze nepozornost, chybicka, omyl ci zbrklost, rovno by som bral 'vodicsky'. Snad dalej niekoho nezramovali.


To co pisem nie je navod, je to len info ako veci funguju. Kdekolkvek kde pride k takejto situacii, kde je jeden tupelo co si mysli, ze sa mu vsetci musia uhnut a vidi cloveka oproti a nedba (auto, bicykel, dokonca aj peso). Tieto individua si myslia, ze su maco a maco ma prednost. Jediny komu uhnu je vacsi maco. Ci stretol vacsieho maca ako je on posudzje podla nervozity oproti iduceho a jeho tendencie sa uhnut. Je to ako pes, ked vyciti, ze sa ho bojis, pusti sa do teba. V takych pripadoch musis zabudnut na slusnost a vychovu. Ked jednas s dobytkom musis klesnut na jeho urven. Od momentu co ma tieto principy naucili kedisi davno pri vycviku, vytlacili ma z cesty uz len ludia neschopni sa uhnut, nie taki, co sa im nechcelo.


Naposledy upravil Kenai dňa 09.03.2021 - 10:55:22, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2021 - 10:05:09
05
Suhlasim s Kenaiom.. na debilkov sa musi tak. Kolko krat stretam pri malom dunaji na cyklotrase skupinku 5 ludi a idu si vedla seba ako by bol chodnik ich, nereaguju ani na ustne vyzvanie ani na zvoncek. Ja koli nim zastavovat nebudem, potom sa divia ked im skrabnem ruku rajdami ze co sa vlastne stalo. Verim tomu ze nabuduce si rozmyslia ci budu stat po celom chodniku jak *****
09.03.2021 - 10:41:32
04
Ako si vies vypocitat, aby si ho skrabol a nezvalil, alebo nezvalil seba, alebo neprizabil dalsieho co ide za nim? Ci to neni dolezite, len si dokazat kto ma vacsieho?
09.03.2021 - 11:29:54
05
keyboard_arrow_up