https://cyklobazar.cz/inzerat/459418/cycleops-jet-fluid-s-climbing-block
tento napriklad chladenie ma.
02.11.2020 - 13:42:21
00
Pridam aj ja moj nazor. Z dovodu sucasnej situacie som sa rozhodol si kupit trenazer. Najskor som rozmyslal, ze mi budu stacit valce, ale nakoniec som zainvestovali a kupil Wahoo Fitness Kickr Snap z tunajsieho shopu. Nahodil nan moj gravel bike a hned skusil zwift. A musim uznat, ze som spokojny. Za hodinu slapania sa znicim viac ako vonku, mozem makat neskoro vecer alebo ked je hnusne pocasie, skusat nejake treningy, pripadne v buducnosti preteky,...
Na von si nechavam moje stare HT aj ked v zime planujem viac behavat. K hlucnosti sa vyjadrit neviem lebo byvam v dome a je mi to jedno :)
05.11.2020 - 13:01:04
00
Neviem či ste si to všimli ale všetky trenažery v cenovke 90-150 su vypredane zo všetkých stranok :D je to typicke takto na jeseň alebo zato môže zas a znova covid ?
06.11.2020 - 10:54:37
00
bliziaca sa zima, logicky. covidek to eskaluje do extremu.
06.11.2020 - 11:46:33
00
Caute. Mam tu otazku. Dnes mam pozicany trenazer https://www.suncycle.sk/sk/produkt/cyklotrenazer-elite-novo-force/3835. Zistil som ze takyto typ trenazera mi staci a vyhovuje.A teraz otazka. Je rozdiel medzi tym Elite a Tacx, konkretne https://www.suncycle.sk/sk/produkt/cyklotrenazer-tacx-blue-matic-t2650/4746? Ci vobec ma zmysel sa nad tym zamyslat. Mne sa pozdava Tacx len kvoli systemu ako funguje pritlak valca na zadne koleso.Ja mam totizto cestak a manzelka MTB.Netreba to stale prestavovat. Ci sa mylim?
09.11.2020 - 14:31:44
00
Neriešil niekto brzdenie/odpor klasických valcov?
Našiel som na nete nejaké jednotky, ale príde mi to zbytočne drahé(70€).

Prílohy:

mag.jpg
mag.jpg 38.99 KiB thumb_up0thumb_down

10.11.2020 - 12:27:31
00
ja mam valce elite arion mag, cize 3 polohy odporu (0-1-2, kde 0 je bez odporu). pouzivam stale na jednotke, lebo na dvojke mi to pali gumy. mam zatial obyc. cestne plaste, mozno hometrainingove by sa nepalili. cize nejake jednotky v takej cene maju, mylsim, vyznam jedine ak je moznost nastavovat odpor jemne a plynule.
10.11.2020 - 14:06:44
10
Zdravím,ak by ste mali niekto valce na predaj, neváhajte ma kontaktovať. Kúpim čo najskôr. Celkom mi to ponáhľa, ďakujem
11.11.2020 - 21:03:40
00
Sesulak napísal:
edelweiss Pozeram, ze Elite robi aj typ Nero, ktory je inetraktivny. No zase chrobak v hlave :D

Nero idem drat druhu zimu a boli to najlepsie investovane peniaze, uplna topka
14.11.2020 - 21:50:34
00
tiez hodnotim svoj prvy mesiac a prvu sezonu na valcoch /pred tym som sa dost trapil zababuseny vonku :D/ a neviem si vynachvalit. kupil som elite arion mag s tromi urovnami odporu, mam vlastny powermeter takze podla wattov nie je problem ist, pocuvam podcastu/hudbu popri a neviem si predstavit byt statitcky priputany k trenazeru :)
14.11.2020 - 23:04:33
04
maxxxmato napísal:
Nero idem drat druhu zimu a boli to najlepsie investovane peniaze, uplna topka

Aké majú mínusy?
15.11.2020 - 07:25:32
00
cena, vaha, elite aplikacia(skoda instalovat uplne nepouzitelna), pre kalibraciu treba dosiahnut rychlost 40km/h co pre novacika na valcoch vobec neni sranda 😁, v manuale nic o rychlosti pisane nie je zistil som to az cez support, taliani...
15.11.2020 - 07:50:08
00
hulo92 napísal:
tiez hodnotim svoj prvy mesiac a prvu sezonu na valcoch /pred tym som sa dost trapil zababuseny vonku :D/ a neviem si vynachvalit. kupil som elite arion mag s tromi urovnami odporu, mam vlastny powermeter takze podla wattov nie je problem ist, pocuvam podcastu/hudbu popri a neviem si predstavit byt statitcky priputany k trenazeru :)


Ja mam rovnake valce tretiu sezonu a neviem si ich vynachvalit. Tiez pocuvam podcasty alebo audioknihy a obcas si k tomu este pustam na telke nahrate stupania na alpske kopce - YT kanal Bike the World. Mal som pozicany aj trenazer, ale valce ma bavia ovela viac tym, ze treba drzat rovnovahu a smer, tahat aj smerom hore.
21.11.2020 - 08:12:21
01
rozmyslam nad valcami (skusal som pevny elite trenazer, neni to ono.. cisty 'beton')
Cize Elite arion mag?
03.12.2020 - 11:30:04
00
ani mag nemusi nutne byt. mam mag, ale obyc. by mi stacili. radsej investuj do indoor elite plastov ako do mag. kup n aobe kolesa. je to rozdiel. nic sa nehreje, nic neodletuje, je to ovela tichsie a maju lepsiu trakciu tie plaste na valcoch, nepresmyknu, dlhsie vydrzia. vyssia trakcia znamena aj vyssi odpor ako s obyc. cestnymi slickmi. odkedy ich mam jazdim bez mag. odporu, cize na nule a namakam sa rovnako ako predtym na 1-2 stupni odporu, ale je to celkovo prijemnejsie. s nahadzovanim plastov som nemal absolutne ziadny problem, neviem o com tocia ti, co problem mali, asi prezuvanie je pre nich celkovo problem. staci spravne zvolit sirku duse, ja mam vyskusane na sirku plasta 25 dat dovnutra dusu KLS 25-32 (idealna, teda skor vhodna na 25 ako na 32) a Conti 25-32 (trosku sirsia ako KLS, idealna na sirku plasta 28 by som povedal). oplati sa kupit nove duse, lebo treba to nabombovat cca na 8bar. na plastoch nebol ziadne vydute, ani bubliny, proste bez vyhrad, parada.
03.12.2020 - 14:15:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up