ja ho aj chápem aj neberiem doslovne, ale pristihnúť sheldona pri omyle si nemôžem nechať ujsť
19.11.2020 - 08:38:12
03
Nejsmrtelnější nemoc na světě…

Toto od známé…

Dneska mi umřel děda. Zemřel S COVIDEM! Ne na něj! S rakovinou bojoval jako lev skoro 15 let. Pak přišla terminální fáze, lékaři už pro něj nemohli udělat nic víc, než tišit bolest. Za deset dní hospitalizace mu nikdo test na Covid neudělal, až ve chvíli, kdy už z dědy začala odcházet tkáň postiženého orgánu, blížila se sepse a pak konec. Ve stejný den dědu testovali a vyšel pozitivní. Nemohl být ani převezen do hospice, protože by mohl nakazit umírající. Na nemocničním oddělení se s ním moc nepárali, to kvůli tomu fofru, co prý mají naši andělé kvůli epidemii. Jo, dokonce dva pacienti jim tam leželi, děda a ještě jeden kus. Nikdo mu nepodal ani jeho zuby, nenakrmil, měl hlad, když ho táta viděl naposledy, krmil ho suchým chlebem a salámem. Nesměli mu nic přinést ani odnést. A jakmile se z dědy stal “pozitivní případ”, už se k němu nesmělo vůbec. Umíral tam ještě týden, úplně sám, žádné loučení, žádné držení za ruku. Ani zavolat se mu nedalo, už hodně špatně slyšel. Bude pohřeb. Pro deset lidí. Dědu prý dají nahého do plastového pytle, nedovolí nám ho obléct ani poslat někam oblečení do rakve. Rakev zapečetí. Konec. Nebylo nám umožněno doprovodit ho během umírání, nebudeme ho moci vidět ani po smrti. Doufejme, že v té rakvi bude alespoň skutečně on.

Děda, i když už byl víc mrtvý než živý, i přes pozitivní test neměl vůbec žádné příznaky korony či jakéhokoliv virového onemocnění, nekašlal, dýchal sám až do úplného konce. Celkem salámista tenhle smrtelnej virus, když nedokáže sejmout ani skoro devadesátiletého onkologického pacienta v posledních dnech života. Tak až zítra budete číst další číslo zemřelých na Covid, prosím, toho jednoho si za dědu Václava odečtěte. Umíral v osamění jako opuštěnej pes, pohřbíme ho v pytli jako zdechlou kočku, tak z něj alespoň po smrti nedělejte šaška.
19.11.2020 - 09:21:08
03
Šialené. Úplne sme stratili rozum!
len pripomeniem: Zlo sa nikdy nepácha tak dôsledne, ako keď sa pácha z "náboženského" presvedčenia. Toť na margo aj Svedkov JeCOhovVID-ových.
19.11.2020 - 09:33:04
02
Ale chod už do 🍕é antikovidovy agitátor ...

Sú aj smutne príbehy : https://m.topky.sk/cl/11/2007703/Bolestivy-pribeh-z-Ceska--Sestricku-Katerinu---39--zabil-koronavirus--zostalo-po-nej-male-dievcatko
19.11.2020 - 09:35:56
00
iron.hide tak co si ho nenechali doma na tie posldne dni, ked im tam strasne zalezi na tom v com ho zahrabu do zeme?


Naposledy upravil MageZ dňa 19.11.2020 - 09:41:29, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2020 - 09:39:35
02
Pravdepodobne kontaminovana vakcina.
Dostal som ten influvac do zadku. Po pichnuti som sa zacal citit zakratko zle a zadok bolel ako po tetanovke.
3 dni som sa citil ako pri chripke a vpich neprestaval tupo boliet. Siel som k lekarovi. Antibiotika, po 2vtyzdnoch neprestavalo, vyter, v tele mam lozisko RSA. Dostal som velmi silne antibiotika a chemotetapeutika. Odvtedy kazdorocne niekolkokrat respiracne chory a pri kazdej chripke ma boli zadok ako pri tetanovke, to lozisko bacila. podla cytometrie imunita iba na 60%. Na imunologii mi za tie roky nepomohli. Dovtedy chory raz za 6 rokov a odvtedy takmer stale. Bez priznakov 2 mesiace v roku.
Ten dedko bol zdravy a od vpichu sa zacal citit zle a umrel. A take pripady ockovania na chripku poznam 2 u dochodcov
Ked sme boli ziaci zo skoly na ockovanie jedna spoluziacka sa zacala kratko potom citit hrozne zle a skoncila v nemocnici.
Vtedy nebol internet tak sa o tom nevedelo ako dnes. Poznali len pripady z okolia Ani modre z neba nebyvalo.
Sam vyrobca vakciny povedal ze niekolko ludi moze mat vazne vedlajsie ucinky. Lekarka tiez tak hovori.
Ja nechcem byt ta obet, aby sa vsetci ostatni mali dobre.
https://www.joj.sk/v-siedmom-nebi/novinky/412351-zuzana-zostala-po-ockovani-ochrnuta-kratko-na-to-sa-na-are-zacal-boj-o-jej-zivot
https://www.liekinfo.sk/zaujimavosti/vakciny-kto-nesie-zodpovednost-za-rizika
19.11.2020 - 09:41:14
00
Sesulak napísal:
Bez ockovania nebude mozne cestovat a bude vybavene. Ja som za. Nerozumiem tomu odporu voci ockovaniu. Ked som siel do Mexika, tak som sa zaockoval proti brusnemu tyfusu. A pred dvoma tyzdnami proti pneumokokom. Nikdy ziadny problem.

Može byť, že zamestnávatelia budu požadovať očkovanie.
19.11.2020 - 09:47:45
00
a skonci to tak, ako pri skolkach, ked rodicia chodia k pediatrom po potvrdenia o zaockovani bez ockovania.. ci?
19.11.2020 - 09:49:33
01
Niektorým odporúčam viac dávok.
19.11.2020 - 09:53:33
04
Hosť napísal:
Poznate nasledky prvej vakciny na obrnu? nasledky horsie ako pri samotnej obrne u mnozstva ludi.

Pamätam ako žiak ZŠ, niečo nam pichali do nohy, do stehna. 2-3 dni sme krívali, tak to bolelo. Už neviem čo to bolo.

Poslednu vakcinu čo som sa sam rozhodol bolo proti žltačke A a B, ako samoplatca. Dava sa to do ramena. Normalne až horko z toho (asi na 3 krat). Netužim po žltačke. Okrem izolacie, liečenia, potom každeho čaka ročna dieta a žiadny intenzivny šport.

Hosť napísal:
Je to narychlo vyrobene a pre 10% ludi to bude ruska ruleta.
Vyhra len sebec. Nepodstupi rusku ruletu a zaroven pri 90% zaockovanosti sa nebude mat od koho nakazit.

Toto je udajne na inom principe, nedostaneš do tela oslabeny virus covidu na vybudenie imunity.
19.11.2020 - 09:56:47
00
RoyalNatal napísal:
a skonci to tak, ako pri skolkach, ked rodicia chodia k pediatrom po potvrdenia o zaockovani bez ockovania.. ci?

Moja mama dakedy robila na kalmetizacii a nas sused, este ked to odmietanie ockovania nebolo v mode, nechcel dat zaockovat deti s odovodnenim, ze je to nehumanne voci bakteriam :)
19.11.2020 - 10:17:46
04
duves tá "krívacia" je klasika, záškrt-tetan-čierny kašeľ, kríva sa hlavne vtedy, ak pri zúrivej obrane pred doktorkou, učiteľkou, sestričkou a ostatnými pochopmi asistujúcimi pri exekúcii stiahneš sval :D
Mladosť-pochabosť :P
19.11.2020 - 12:13:27
04
Chirana expanduje ...

https://e.dennikn.sk/2149613/v-usa-sa-rozbieha-vyroba-slovenskych-dychacich-pristrojov-v-nasobne-vacsich-objemoch-ako-doma-v-starej-turej/?cst=3f70363593c1284efaf18c566c682a0f97c97ad1


Naposledy upravil Ramon1 dňa 19.11.2020 - 12:36:32, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2020 - 12:34:08
00
Ramon1 napísal:


https://www.youtube.com/watch?v=wNn9Z93pLxg
19.11.2020 - 12:36:22
00
Ramon1 napísal:


nech si len zarobia, maloktora SK firma dokaze takto expandovat.
19.11.2020 - 12:37:57
01
keyboard_arrow_up