Čaute. Uvažujem o kúpe Garmin edge 520 alebo Sigma rox10. Viete mi niekto povedať či je možné z týchto zariadení nahrávať výjazd priamo do aplikácie strava už počas výjazdu? A ak nie je je potom možné nahrať výjazd priamo do aplikácie v smartfóne bez potreby webovej verzie stravy? Pc a ani žiadne iné podobné zariadenia okrem smartfónu nemám. A dodatočná otázka: Ktoré s týchto dvoch zariadení by ste mi odporučili? Ide mi hlavne o presnosť gps
23.01.2021 - 13:00:55
00
ako mozes nahravat vyjazd pocas jazdy. Dost blba poziadavka. Vsak ked vyjazd ukoncis az vtedy Garmin alebo Sigma ulozi zaznamenane data do *. fit suboru (Garmin) az ten mozes nahravat do aplikacie. Ak je to Garmin tak musis mat Garmin Connection a ten to potom posle dalej na Stravu, pridavne kde si to zvolis. Z cyklocomputera na Stravu priamo data vyjazdu nedostanes.
23.01.2021 - 13:13:16
00
maro211111 neviem ako garmin alebo sigma, ale wahoo to ma cisto len cez mobilnu aplikaciu riesene, sparujes wahoo aplikaciu s cyklopocitacom a so stravou a po ukonceni jazdy sa to automaticky nahra do stravy, max 10 sekund to trva
23.01.2021 - 15:04:31
00
Maro: neodpovedal som ti spolu s ďalšími x ľuďmi na Facebooku?

Garmin si treba naštudovať, ako fungujú live segments a ako funguje platenie a podla toho uvidíš či to je niečo pre teba.

Stále platí, že mám tú 520 spolu s ďalšími garmin mi a som prekvapený ako moc spokojný môžem byť
23.01.2021 - 22:13:20
00
maro211111
tu mas vyborne zhodnotenie rox10 vs. edge520

https://www.mtbiker.sk/forum/post1424055.html#p1424055
24.01.2021 - 11:25:05
00
lakko napísal:
ako mozes nahravat vyjazd pocas jazdy. Dost blba poziadavka.


Využívame to občas ak ideme viac skupiniek a aby sme si nemuseli vyvolávať kde sme, pridám do live track mailové adresy a ostatní vidia aktuálne kde sa nachádzame (livetrack.garmin.com) Mám nastavené zdieľanie na 24 hodín potom sa záznam vymaže. Musíš by samozrejme spárovaný s mobilom a mať zapnuté dáta.

Ostatné tak ako si písal. Po ukončení sa automaticky stiahne cez garmin connect v mobile kam chceš. PC je lepšie ak chceš nahrávať navigáciu. To som v mobile ale ani neskúšal.
24.01.2021 - 11:47:28
00
livetracking ma vyhody, ked chces, aby manzelka (priatelka, kamarati - doplnte si co treba) videli, v ktorej knajpe sedite na vyjazde (alebo v ktorej skarpe ste skoncili v pripade problemov)
nech maro211111 napise, ci to je to, co ho zaujima ...
24.01.2021 - 12:56:53
00
Hosť napísal:
Využívame to občas ak ideme viac skupiniek a aby sme si nemuseli vyvolávať kde sme, pridám do live track mailové adresy a ostatní vidia aktuálne kde sa nachádzame (livetrack.garmin.com) Mám nastavené zdieľanie na 24 hodín potom sa záznam vymaže. Musíš by samozrejme spárovaný s mobilom a mať zapnuté dáta.

Ostatné tak ako si písal. Po ukončení sa automaticky stiahne cez garmin connect v mobile kam chceš. PC je lepšie ak chceš nahrávať navigáciu. To som v mobile ale ani neskúšal.


Len on sa pytal na nahravenie vyjazdu pocas jazdy na Stravu. Ty pises o Live tracku a to je ficurka Garminu.
24.01.2021 - 14:07:58
00
lakko napísal:
Len on sa pytal na nahravenie vyjazdu pocas jazdy na Stravu. Ty pises o Live tracku a to je ficurka Garminu.

co ine je nahravanie vyjazdu pocas jazdy ?
a nie, nie je to iba ficurka garminu
24.01.2021 - 14:14:12
00
nepis hluposti, nahrava Garmin zariadenie pocas jazdy cokolvek na Stravu? Odpoved znie nie!!! To ze live tracking odosiela data a vidis to cez GC to je ine to nema so Stravou nic spolocne
24.01.2021 - 15:14:46
01
Tak konkretne livetrack je len pre Garmin zariadenia. Ci poznas sluzbu, kde budem vidiet polohu kamosov trackujucich garminom, wahoo ci stravou?

Na livetracku je fajn to, ze na tachaci vidim kde su kamosi, ked sa mame niekde stretnut ci niekto zabludil...

Ale jasne - ak ma clovek Strava Premium (ci ako sa to teraz vola), tak viem posielat moju polohu do garminackeho livetrack a do stravackeho trackovania.
24.01.2021 - 15:16:20
00
bavime sa o tom istom ?
ak ano, tak asi robim nieco zle, kedze live tracking funguje aj pod locus-om ...
24.01.2021 - 15:21:38
00
Len v povodnej otazke sa uvazuje nad kupou Garmin alebo Sigma zariadenie, nikto tu nespomina Locus
24.01.2021 - 15:29:53
00
KinDo Nie - Livetrack je cisto pre garmin zariadenia, ale spada to do kategorie Live Tracking :D Ako som napisal - vacsina je vzajomne nekompatibilna (teda v Locuse by sa to moholo dat nastavit, ak niekto vypatra co a kam treba posielat)
24.01.2021 - 15:30:47
10
lakko napísal:
ako mozes nahravat vyjazd pocas jazdy. Dost blba poziadavka. Vsak ked vyjazd ukoncis az vtedy Garmin alebo Sigma ulozi zaznamenane data do *. fit suboru (Garmin) az ten mozes nahravat do aplikacie. Ak je to Garmin tak musis mat Garmin Connection a ten to potom posle dalej na Stravu, pridavne kde si to zvolis. Z cyklocomputera na Stravu priamo data vyjazdu nedostanes.

Nie požiadavka ale otázka... A prečo blbá? Momentálne výjazdy nahrávam v mobile počas aktivity keďže nemám gps zariadenie ale je to dosť nepresné. A preto som sa len pýtal či sa to dá aj zo zariadenia počas výjazdu... Nemám s tým skúsenosti tak sa pýtam. To už sa nemôžem ani spýtať? ?
26.01.2021 - 21:25:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up