tak to je v p.........., este chystat taketo veci na bajkerov, ja ich pristihnut tak im parpce zlamem a poviem ze este raz ho tu uvidim.... kua zasrani teraz v 12 rokoch to robi taketo blbosti a co to bude robit v 18 rokoch strielat po ludoch. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

p.s.: zaviest trest smrti a za zlocin odtinat ruky :evil: :evil:
09.06.2008 - 10:15:00
00
tak to myslis ze tie pasce boli normalne na tej tzv "streke" cize asflatka co ide z kubrice ponad soblahov, okolo horarne, ponad soblahovsku kyselku az nad mnichovu lehotu ? Neviete komu ta komunikacia patri ? Mozno to patri este mestu.

Nie. Pozri si tie suradnice. Ked ides po tej asfaltke smerom akoze na Brezinu, (napravo sa da zist dole do Kubrej - Vicena ryby), ale pojdes stale rovno - zides z asfaltky (v zavere skor panelova cesta) - dostanes sa v lese na hlineno-strkovu cestu, ktora vedie az na luky nad Soblahovom (tou cestou lesom isla byvala zeleznica) a tam bol aj ten spagat...


Naposledy upravil janskorec dňa 09.06.2008 - 11:53:17, celkovo upravené 2 krát.

09.06.2008 - 10:43:13
00
jasne uz viem kde to je pozrel som to na mape. Davno som tadial nesiel a vybavujem si to len matne ale myslim ze je to taka lesna cesta ktora je miestami zuzena porastom a najma v tych uzsich miestach sa da ist dost rychlo lebo ma ta cesta troska sklon.
09.06.2008 - 11:20:39
00
No pekne, tadiaľ jazdím veľmi často, je to fajnová trasa, hneď za domom. Dole pri tej závore, kde to ústí na lúky nad Soblahovom sú to už pekné rýchlosti, teraz aby som ako ***** vyplieštal oči a bál sa, či nieje cez cestu lanko...

Asi si dám na bike držiak na bejzbolku, hlavne keď čítam aj toto: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... highlight=

Edit: hehe, tie hviezdičky mali byť ch-u-j, asi tu je zapnutá nejaká tvrdá cenzúra, ktorá to vyhviezdičkovala.


Naposledy upravil pointer dňa 09.06.2008 - 12:11:35, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2008 - 12:08:09
00
No pekne, tadiaľ jazdím veľmi často, je to fajnová trasa, hneď za domom. Dole pri tej závore, kde to ústí na lúky nad Soblahovom sú to už pekné rýchlosti, teraz aby som ako **** vyplieštal oči a bál sa, či nieje cez cestu lanko...

Asi si dám na bike držiak na bejzbolku, hlavne keď čítam aj toto: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... highlight=


Presne - bolo to par metrou pred tou otvorenou zavorou... :!:
09.06.2008 - 12:10:46
00
Tie decká si neuvedomujú následky, pre nich je to sranda že haha niekto do toho vletí, ale aké to môže mať následky to už ich nenapadne.Ak nebudem mať dnes čo robiť tak to tam pôjdem omrknúť či na nás niečo opäť nenachystali.
09.06.2008 - 12:11:45
00
Vcera sme boli s BUOm na Baske, cas 1:13h z teplic. Chcel by som vyzdvihnut pocasie, sice prsalo a bolo blato, ale bol to uplne iny pozitok a skusenost. Nebojte sa vybehnut do hory pokial prsi, lebo aj to ma svoje caro 8) 213.215.107.72[/url]
09.06.2008 - 13:04:14
00
dnes som tade siel a nastastie som na nijaky natiahnuty spagat nenatrafil. dufam, ze ani nikdy nenatrafim lebo tade chodievam viackrat za tyzden
09.06.2008 - 17:15:56
00
TRENCANIA POZOR!!!
piatok som isiel taku rychlovku na lucky z breziny cez soblahovsky les a nasiel som tam na zemi zamaskovany spagat,ktory bol pripevneny v lese na kamen,ktory ho mal vysvihnut do vysky asi tak hrude bajkera na bajku..!nejaky magor asi nema co robit a neuvedomuje si nasledky ake by to mohlo mat!!bezne tadial opacnym smerom(z lucok) chodievam tak 40tkou!nechcem si ani predstavit co by sa stalo keby to "vystrelilo" :evil: ..v tej rychlosti by som si to urcite nevsimol..takze si davajte bacha!..inak som to roztrhal a zlikvidoval!...


zlamat ruky, obesit, utopit, ked budu vykazovat este nejake znamky zivota, prebehnut ich minimalne tisickou a snad uz bude pokoj :evil: :evil: :evil:
09.06.2008 - 19:00:09
00
dnes som tade siel a nastastie som na nijaky natiahnuty spagat nenatrafil. dufam, ze ani nikdy nenatrafim lebo tade chodievam viackrat za tyzden


Nenatrafil lebo som tadiaľ šiel okolo obeda a som to zrušil a hodil cez stromy do jamy, zabavilo ma to asi na 5 minút :)
09.06.2008 - 21:57:58
00

Nenatrafil lebo som tadiaľ šiel okolo obeda a som to zrušil a hodil cez stromy do jamy, zabavilo ma to asi na 5 minút :)

takze sa chlapci asi namahaju-lebo ja za mladi by som to uz po prvej destrukcii vzdal..aj ked az taketo pi..viny som nerobil nikdy!..oni to skusili znova...dufam ze uz ich to preslo po 2 destrukciach!!! :evil: :evil:
10.06.2008 - 08:00:20
00
zajtra doobedu tadial pravdepodobne pojdem, tak to ociham. dufam, ze neotestujem... ;)
10.06.2008 - 21:01:43
00
zajtra doobedu tadial pravdepodobne pojdem, tak to ociham. dufam, ze neotestujem... ;)


Ja tadiaľ pôjdem zajtra okolo 19.30 tak budem rád keď to tam nebude :D, do 19h som v robote :( inak by som šiel s tebou :D
10.06.2008 - 21:06:37
00
no ja uz mam vsetkeho pracovania a ucenia a vsetkeho podobneho dnes az po krk, takze som uz dohodnuty na rano, sorry, nabuduce :)
10.06.2008 - 21:24:48
00
no, bud som dnes tu pascu ci co zle hladal alebo to tam uz fakt neni. ale bol by som kludnejsi, keby to skontroloval aj niekto, kto to tam uz predtym nasiel... dik :)
11.06.2008 - 21:46:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up