scarinko napísal:
Ta druha fotka je asi 50m od prvej ktora ta k nej naviguje.
Ak to ma byt o tom ze nechod k morave ale chod dolava k DNV tak ta druha znacka je zbytocna. Len to matie ludi.

Asi je to matuce tym, ze si siel zo Stupavy - predpokladam, ze obchadzka primarne riesi prepojenie DNV -> Zohor, resp. Zohor -> DNV.
20.03.2021 - 22:04:01
01
To tam skutočne dali tie značky len tak na hulváta bez toho, aby napísali, prečo a dokedy to bude zavreté? To sú fakt sedláci ... Spraviť cedule: "Milí cyklisti, ospravedlňujeme sa za zákaz vjazdu, staviame pre vás most a radi vás na ňom na jar 2022 uvítame", tak to je fakt raketová veda...
Na Slovensku po slovensky.
20.03.2021 - 22:59:16
04
koso keby som siel zo zohoru do dnv tak idem rovno k staremu bicyklu. urcite by som nezabacal k morave a na tu druhu rozflakanu hrbatu asfaltku ktora vedie k mostu chucka norrisa. Ani by si ju asi nevidel. nedava mi to velmi zmysel na co to tam vlastne je.
20.03.2021 - 23:29:03
00
ta hrbata asfaltka je uplne top .. dufam,ze ju nepokazia dakym novym asfaltom
20.03.2021 - 23:42:39
02
lto Preco ta zaujima osud nejakeho asfaltu ked jazdis na dochodcovskej hojdacke, ktorej prirodzeny habitat je hlina? :-D
20.03.2021 - 23:57:55
00
To som nepochopil celkom, jazdim na vselicom, ale odpoviem .. lebo jazdit po hrboloch na asfalte je zabavne :) .. a brzdi to ziletkarov :lol: /mtb to spomali len trosicku, podla typu hrbola/
21.03.2021 - 00:01:27
01
V profile mas totiz len hojdacie masiny :-P
21.03.2021 - 00:06:39
00
lto Uplna pravda, keby tak chceli dorobit retardery na vsetky cesty, idealne aj na dlianice, aby sa na tych sportiakoch a limuzinach ludia tade nanahanali 110 a majitelia offroadov by nemuseli chodit do lesa, kde im hrozi pokuta, mohli by sa zabavat na kazdej asfaltke. To iste stvorkolkari, motokrosovi fandovia a mtbikeri by sa popri nich nejako tiez vosli. Ten velky retarder na parkovisku za polusom som nahodou na firemnom aute miloval, rekord v skoku do dialky som urobil skoro 2m ale potom to uz dost padapo na predok... predokolka :nod:
21.03.2021 - 00:14:09
02
to je pravda, MTB nech si idu pekne do lesa, ziletkari maju len asfalt :)

btw dnes som bol na CX :P
21.03.2021 - 00:40:59
01
user_id napísal:
V profile mas totiz len hojdacie masiny :-P

vsak ano, ale to neznamena, ze to po asfalte nejde rychlejsie ako ziletka :) .. ja nejazdim na minionoch :D

kenai: :D

scarinko: v lese su zas polovnici ... to je kazdy rok problem jak noha, ked niekam jazdis po lese v novembri ... tusim ale henten asfalt je taky akurat, ked chces vlnky, ides ciaru , ked nechces, tak trochu vybocis a obides .. ideal. Ale ak si dobre pamatam, niektore su take, ze aj s 10cm zdvihom na nich treba opatrne :lol:
21.03.2021 - 09:09:14
01
Niekde tam bol vytlk na celu sirku pol metra dlhy a 15cm hlboky, Ak do toho vletis na cestaku, KO.
21.03.2021 - 15:20:58
00
Za mna osobne keby urobili cyklotrasu vhodnu pre cestak medzi Zohorom a DNV a tiez dorisili usek Bory- Zelezna studnicka. Tak by som konecne mal k dispozicii trasu podla mojich predstav. Zelezna Kacin BK, Kosariska, Lozorno, Zohor, DNV, Zelezna studnicka. V sucastnom stave som to isiel len raz prvy a posledny. Stalo ma to moj staty favorit, ked sa mi vytlkla HT do ovalu, lebo som trafil dva naozaj top vytlky a nasledne isiel zvysok uz s uvolnenym hlavkom. Kamarat predomnou na trekingovom biku pozabudol ukazat tie diery. Usek DNV Devin je peklo po cyklotrase, asi len pre mnisky bez sedaciek. A usek Devin, Riviera tiez druhy krat nemusim, mam sa celkom rad.
21.03.2021 - 18:57:10
00
Fajnovka. Zohor DNV sa da ist cez stupavu okolo VW. Nasledne dubravka a lamac, na kacin.
Devin riviera je az na par hrbolov v poho. Segment sa tam tusim vola arrenberg 😁
Isiel som to aj na galuskach. Vies to obist ked das pozor. Tie favority nic nevydrzia.
21.03.2021 - 20:33:15
01
Kenai napísal:
Niekde tam bol vytlk na celu sirku pol metra dlhy a 15cm hlboky, Ak do toho vletis na cestaku, KO.

Tak to som tam uz asi nebol odvtedy, nepamatam nic take, 15cm vytlk uz nedas nicim , ak zapadne koleso .. hento co som spominal su myslim vydutiny od korenov, aspon myslim. To su fajn. ale take vydutiny hrbolcovite, na ktorom sa clovek na peso po BA zabija, lebo to neni vobec vidno, to je uz horsie. Jak tie nove retardery, co su porozhazovane ako miny :D
21.03.2021 - 21:23:05
00
Je to fest na taky fajny full, ten sj moze sediet a pedalovat. Ja na cx som nieco skakal nieco vytlmil a nieco co som nestihol pretrpel. Medzi mariankou a stupavou co je tam mrte makadamu som chytil nejaku dieru az mi termoska vyletela z kosika a som si ju presiel zadnym kolesom ?
21.03.2021 - 22:12:48
00
keyboard_arrow_up