Davat bajk do pivnice je ako posielat frajerku tam spat. Nikdy by som jej to nespravil. :-D
29.03.2021 - 13:05:51
010
Mal som podobný názor. Som z neho vyliečený...
29.03.2021 - 13:15:08
08
ja tam dva mam ale su to tie lacnejsie z tych 4 co vlastnim cize som si vedomy toho rizika, 4 bajky v byte nemam kde mat :)
no a teraz pride este 5. bike resp ebike tak to zas treba vymysliet kam s nim :D
29.03.2021 - 13:18:02
00
Ja tu pivnicu teraz tiez zvazujem. Najprv ju ale musim vyspravit tak, aby mi ju kryla poistka bytu- teraz je to ta klasicka drevena klietka. Tiez som dlho tvrdil, ze by som mu to nespravil, ale dvojizbak pre dva a pol cloveka je presvedcivy argument...
Nie je tu niekto znaly pripadneho odskodnenia? Co sa tam dokladuje? Bajk mam zlatany-poskladany, z mnohych veci uz blocky nemam...
29.03.2021 - 13:21:35
00
Sranda, že u nás v kočíkárni sa ešte nikdy nič neukradlo. Ale môže to súvisieť stým, že do domu je to dvakrát pípák a potom 2x mreže a 2x drevené dvere ... a si nemáme feťákov vo vchode :) ale pašeráka tam tiež nenechávam radšej
29.03.2021 - 13:22:48
00
Zoidberg napísal:
Ja tu pivnicu teraz tiez zvazujem. Najprv ju ale musim vyspravit tak, aby mi ju kryla poistka bytu- teraz je to ta klasicka drevena klietka. Tiez som dlho tvrdil, ze by som mu to nespravil, ale dvojizbak pre dva a pol cloveka je presvedcivy argument...
Nie je tu niekto znaly pripadneho odskodnenia? Co sa tam dokladuje? Bajk mam zlatany-poskladany, z mnohych veci uz blocky nemam...

Zoidberg, kazda poistovna to ma inak, malo by to byt v bytovej poistke a podla vysky krytia ktore mas zazmluvnene. Nie je treba ani vyspravovat ale musi byt prekonana prekazka a to uz su aj dvere do spolocnych priestorov pivnic. Otazka je ak to lopne niekto z baraku ako sa k tomu postavia kedze tie dvere odomkne. Tiez mam latkovu pivnicu ktoru som upgradol tym ze zvnutra som namontoval take biele tenke dosky aby nebolo dovnutra vidno a dvere som vyplnil rovnakymi latami aby boli plne ale to je len na efekt. Kazdy kto by sa tam chcel dostat sa tam dostane, staci hocake pacidlo a vytrhnes aj cele dvere z tade. Jedina moznost je vymurovat to. U nas je jedna sekcia murovana a druha nie. Ked sa to robilo tak sa pytali kto chce a chceli 500 eur za pivnicu tak to mi prislo vela.
29.03.2021 - 13:27:49
00
lapaloma u nás dovtedy tiež nič. A vtedy len môj Yeti, ostali mi tam oba skialpové sety, zjazdové lyže a cesťák. Žiadna iná pivnica otvorená nebola. Dvere vchodové na pípak, druhé do pivníc drevené, tretie moje oceľové, ale zámka slabá. Všetky troje vypáčené. Pivnica murovaná, nikdy nebol dôvod to zabezpečovať viac. Holt niekto si ma vytipoval a šiel na istotu. Feťákov nemáme, 80% ľudí tam je v dôchodkovom veku.

Dve ďalšie plečky mám v kočikárni, tie neriešim. Keby zmizli, tak aspoň s nimi netreba chodiť do zberného dvora.

Zoidberg poistenie som mal v rámci poistenia bytu. Uznali, poslal som nejaké bločky od rámu, vidly a neviem čo som ešte našiel. Nerobili s tým žiadne problémy, peniaze prišli ešte nebolo ukončené ani pátranie. Najvyššie plnenie bolo aj tak 500E. Potom som to zvýšil na 1000E. Viac sa nedá, jedine že by ho ukradli z bytu.

Do hlavy mi doteraz nejde kedy si ma kto vytipoval, lebo ani nikto z mojich kamošom u mňa v pivnici nikdy nebol. Nebol dôvod, keď aj niekomu niečo robím tak mám na to garáž. Podozrenie som mal na partiu čo prerábala barák, ale to sa ťažko dokáže, potom na jedného suseda a potom už takú paranoju, že som podozrieval pomaly každého :D.
29.03.2021 - 13:32:59
02
Ja mam v poistke od bytu pivnicu nasledovne, do 1200€, ale pivnica musi byt murovana, vlastna, s dverami bez dier a s bezpecnostonou vlozkou.
29.03.2021 - 13:49:15
00
Za 16 rokov tu nebol ani pokus o kradez :-) Takze zatial som v klude.
@scarinko - tak isto ti ho mozu u..bat z bytu. Este mam v zivej pamati cin, ked chalanovi ukradli novy bajk z balkona cez strechu :-)
Ked ti ho chce niekto ukradnut, tak tomu nezabranis. Iba zneprijemnis :-)
29.03.2021 - 13:53:35
00
tak doma som pomerne velku cast dna :) do pivnice chodim velmi malo
sanca ze mi to ukradnu z bytu je teda ovela ovela mensia
29.03.2021 - 13:58:57
00
Ja som s pivnicou spokojny. Neberiem ti tvoj nazor, ale do bytu si bajk tahat nebudem :-)
29.03.2021 - 14:04:53
00
dan21 ten tvoj bajk by som tiez do bytu netahal. Ale nie kazdy ma bajk za €1400. Pozri si galeriu a najdes tam bajky za 5-6-7 tisic. S takym bicyklom by si asi trochu inak rozmyslal.
29.03.2021 - 14:25:02
00
volodaj Zapnutie trackovania na strave/ iných zdielaných platformách hneď pred domom? Plus fotky na socialných sietach? Alebo stačí iba toto fórum, je tu dosť informácií o hociktorom z nás, že pre zlodeja to musí byť relatívne jednoduché.
29.03.2021 - 14:32:21
01
Uvažoval som aj nad tým ale tomuto moc neverím. Ako by vedel presne trafiť pivnicu. Fotky občas nejaké boli, ale napr. v strave mám od začiatku zapnuté privacy zone.
29.03.2021 - 14:36:44
01
bubulak
ja som taky nestandard :-) Nie som na ziadnej socialnej sieti, zo stravy poznam akurat tak ranajky-obed-vecera :-) :-) :-)
Ako som uz povedal. Ak mi bude chciet niekto nieco ukradnut, tak mu v tom asi nezabranim. Urcite sa budem snazit mu to co najviac zneprijemnit a ztazit :-)
29.03.2021 - 14:38:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up