Opytaj sa toho riaditela nemocnice co na svoje tricko liecil pacientov ivermektinom a mal najlepsie cisla, ked to zistili vyrazili ho hned, nastupca neliecil a cisla isli okamzite hore.

Dudo ja chapem co chces povedat. Ale myslis si ze tie stovky milionov co sa tu vyhadzuju z mojich aj tvojich penazi su fakt prospesne? Na tie hrackarske testy? Tomu neveris ani ty sam. Ludia tam chodia nie pre to aby zistili ci maju chorobu ale na to aby mali poj.ebanu smsku alebo papier a mohli ist do prace lebo ich ten curak trnafsky vydiera, pripadne kupovat handry.

MageZtestom na to urcenym.
22.04.2021 - 22:57:58
01
to si vybavim pri volbach, no zaockovany a testovany som
22.04.2021 - 23:03:06
01
Mňa po Astre 2,3 deň bolela ruka. Ale hneď druhý deň som bol 105 km na bicykli a pohoda. Kolegovia v robote jeden mal prvú noc zimnicu, jedného bolela hlava, traja podobne ako ja.
Brat mal teploty a ľudia z jeho okolia tiež. Neviem od čoho závisia tie reakcie. Ale nie je to nič strašné.
22.04.2021 - 23:07:18
00
Ked ta to nezabije do 10 dni tak je to ok ze?
Si nikto fakt nevidi dalej ako tyzden od nosa. Kludne si nechate pichat nieco neotestovane len pre to aby ste mohli na lyze alebo na bike k moru? Nevadi ze za 5 rokov z toho moze byt napr autoimunitne ochorenie. Nevadi. Hlavne ze v lete mozem na gardu. Ja nie som proti ockovaniu. Mam niektore, klasicke detske, nedavno proti zltacke ked bola v BA. Ale tymto rychlokvaskam neverim. A nebudem si to davat koli chorobe co ma takmer isto nezabije. Navyse ta astra aj tak nebrani prenosu na ineho cize len ti zmierni priznaky a priebeh ale nakazit aj tak niekoho mozes.
22.04.2021 - 23:14:11
00
S tym ivermektinom (nie som lekar ani chemik ani farmakolog) sa prosim skus zamysliet,komu sa to davalo,ako zavaznym prípadom atd.. Ked mas kapacitu 1000, násobne viac ludi do nemocnice nijak neumiestnis (a rozdávať to na vratnici ani preventivne vopred na domace pouzitie dufam nepovažujes za dobry napad).

Vzdavam sa, skoda Ta presviedčať, ušetrím tlacitka.
22.04.2021 - 23:18:49
02
scarinko, pri ockovani sa bojis neznameno, ale ze sa toho neznameho nebojis pri covide, to mi hlava neberie. Ako vies, ze aj po bezpriznakovom (alebo s minimalnymi priznakmi) covide nebudes mat o X rokov tazke zdravotne problemy vyvolane prave prekonanim covidu?
22.04.2021 - 23:20:09
06
Scarinko, zaujalo ma - odkiaľ berieš istotu, že Ťa nezabije ?
22.04.2021 - 23:22:03
03
Zaujimavy rozhovor s Lengavskym je na dennikun. Zial, neviem ho odomknut:
https://dennikn.sk/2362459/lengvarsky-z-odpadovych-vod-zistime-kde-nam-hrozia-ohniska-a-tie-otestujeme-pcr-testami-plosne-testovania-uz-nebudu-podcast-video/?ref=tit1

Jasne hovori, ze budu testovat PCR a AG ani velmi nespomina. Teda spomina, ze by tie plosne testy chcel skoncit do 2-3 tyzdnov. Vyzera, ze ma prehlad aj manazersky. Uvidime ake budu vysledky.
22.04.2021 - 23:22:08
00
Srsen, percento ludi ktory umreli na covid a boli mladi a zdravy je nizsie ako na chripku tu naozajstnu ktora sa zazracne stratila 😁
22.04.2021 - 23:24:46
00
Lengvarský, zatiaľ u mňa +
rozhodujú činy,
oproti predošlému dementovi veľký pokrok
22.04.2021 - 23:26:59
00
Scarinko, doporučujem Ti preveriť hodnovernosť zdrojov z ktorých čerpáš.
v skratke - stačí vynechať konšpiračné a dezinformačné weby - je to v podstate na princípe horoskopu = ak chceš nájdeš si tam to svoje.
s faktami to nemá nič
22.04.2021 - 23:38:40
01
Neviem ktore zdroje su konspiracne ale nezaujmam sa o take. Na druhej strane zdroje ako statna organizacia pod vedenim matelkovica nie je pre mna doveryhodny zdroj.
Niekto tu spomina kadejake divne weby ale take blblosti uz podla nazvu vyzeraju nedoveryhodne.

Toto je konspiracny web? 😁
https://primar.sme.sk/c/22642148/kto-bicykluje-zije-dlhsie-desat-dovodov-preco-zacat-s-bicyklovanim.html
Mohol by to niekto odomknut, ze co je dalej napisane.
22.04.2021 - 23:41:12
00
vedel som že to nemá zmysel , bol to len taký pokus :)
22.04.2021 - 23:56:11
25
Ja som si tiez uz viac krat povedal ze nepis do tejto temy ale vzdy si poviem ze mozno predsa aspon jeden to pochopi ale nie. Vsetci idu kam ide stado. S tym nic nespravis. Max si mozeme pokecat ked otvoria tie krcmy alebo v castej ak pojdes.
22.04.2021 - 23:58:15
20
scarinko napísal:
Srsen, percento ludi ktory umreli na covid a boli mladi a zdravy je nizsie ako na chripku tu naozajstnu ktora sa zazracne stratila 😁


Vôbec nič sa nestratilo, a už vôbec nie zázračne. Len keď sú takmer rok a skoro bez prestávky v platnosti opatrenia proti respiračnému ochoreniu X, ľudí väčšinou neprekvapuje že znížia aj výskyt respiračného ochorenia Y 🤔
23.04.2021 - 00:15:19
17
keyboard_arrow_up